bugün

varsa şöyle güzel aklı başında namuslu onurlu bizim aileye gelin lazım oğlumuzun evi arabası kendi işi vardır.
müraacat : fotoğraflı özgeçmişiniz ile bana mesaj yoluyla iletin
not : ben kim miyim söylemem kaçarsınız ha unutmadan evde 3 adet görümce var kızlar hadi hayırlısı.
Balık sezonu açıldığı belli oluyo gene birileri trolleri serpmeleri atmış Vira mismillah .
Eğer siz de iyi bir yazar olursanız bir gün sözlüğün derinliklerindeki güzel kızları görebilirsiniz.
rus değilse uzak dursunlar.
vallaha ben degilim.
Ne ben herkesten ne de herkes benden güzel. Güzel derler bana. Ama Herkesin güzelligi ayrı kibire gerek yok.
(bkz: like me)
merak ettiren baslik sozlukte guzel kiz bu ucu yan yana hic olmadi cumle anlamini yitirdi.
Var ama nickinde ' kiz '' kelimesi geçen bayan yazarlarin bu kategoride olduğunu dusunmuyorum , bircogu oraya kiz koyarak dikkat cekmeye calisan ilgiye muhtaç arkadaşlarimiz .
Tabikide benim, cok titizimdir her gun duzenli olarak sakal tirasi olurum erkekler ekleyin tanisalim.
iki tane sessiz sakin kendi çapında yazanı tanıyorum.
onun dışındakiler mercedes görünümlü şahin, nicklere aldanmayın.
Ya bu internette çok karı kız dolanıyor diyorlar, doğru mu?
yoktur diyenler güldürmüştür, belki yoktur ama gördün mü abi ne bu kendinden eminlik.
Not:erkeğim
Biri bana mi seslendi.

Bir hayli coktur.
görsel
Sanırım ben değilim.. Erkeğim olum ben..
Oltayı atan kişiyi ayırarak yapılması gereken tanımdır.
Bütün kızların "ben ben" diye yırtıntığı, (ki bu da olta sahibinin istediğidir.)
Bütün abazanların " acaba" düşüncesi ile uğradığı ( ki bu da olta sahibi için kayabalığı anlamına gelir.) Başlıktır.
Lan olm! Akıllı olun.
Sözlükte kız yok. 1 erkeğe 3 erkek düşen ortam burası.*
Kaldı ki;
90- 60- 90. Aklınız alıyor mu?
Ya da aklınız var mı? .*
Not: lan acaba?.*
Güzel olduğumu söylerler bunu bilirim ama sadece teşekkür ederim.
içimde mütevazı degilimdir sadece öyle gorunmemeyi tercih ederim.
Sayıları kısıtlı olmakla birlikte güzel olanları cidden çok güzeldir.

Zaten sözlük kızlarının ortalama olanına hiç denk gelmedim. Ya hilkat garibesi, ya da dünya güzeli.
şu an dışarıda esen rüzgar olmayı dileyen yazardır..bulutların üzerinde..herkesten herşeyden uzak ve özgür..
sık sık mesaj kutumu övgü dolu sözlerle yeşillendiren yazarlardır.. Ne kadar güzel oldukları hakkında malumatım olmasa da..
güvenemediğim için cool takılma stratejisi izliyorum..
siz de öyle yapın demiyeceğim..muhtemelen size tek bir mesaj bile gelmiyordur. Vasat yazarların kaderi vasat bir hayat..
Guzellik soylemekle ovunmekle olmaz.guzel bi kız guzelim dememelidir.hadi dağılın şimdi.
Yüksek ihtimalle pamuk şeker sıçan tüm kızlardır.
güzel olsa sözlükte ne işi var.
kimsenin görmediği halde öyle guzellerdi boyle guzellerdi diye atip tuttuğu kızlardır.

ne adamlarsınız ya yazık.
şahsen benim tanıştığım kızların hiçbiri çirkin değil. bunu açık gönüllülükle söylüyorum. şimdi isim vererek söylemeyeyim yanlış anlamasınlar.