bugün

Efendim canım.
Galatasaraylilar haricindeki tiplerin konuslandigi başlık.

Hedef 24.
takımlarının alakasının olmadığı bir maçta bile takımlarına saldırılıyorsa, saldıranın, takımlarından zamanında çok çektiğini anlayan kişiler.
--spoiler--

sözlükte bir başlık açılıyor 3 fenerbahçeli entry giriyorsa 23 tane gs li entry giriyor.

--spoiler--

(bkz: Türkiye dir galatasaray)
Bir de galatasaray’ ın alakası olmayan bir maçtan sonra ona laf sokmak nasıl bir mantıktır ?
Bak ben de fener’ den cayır cayır nefret ediyorum ama Avrupa’ da rakibini tutmuyorum.
Bazı galatasaray düşmanı, kötü niyetli fanatiklerin saldırmak için fırsat kolladığı kişilerdir.
--spoiler--

Ben de fener’ i sevmiyorum ama avrupa kupalarında renk olmaz, destek veririm. Bu iyi niyeti suistimal etmek de yanlıştır.

--spoiler--

kardeşim nickini sigma olumuc yaparak mı destek oluyorsun ? veya fenerbahçenin tarihte yenildiği maçları sık sık hatırlatarak mı ? daha önce de sordum cevap vermedin ama belki bu sefer yazarsın hani..
Türk futbolunu ilgilendirip katkı sağlayan bir maçtan sonra taraflı tarafsız herkes sevinmişken, bu değerli galibiyet üzerinden kendilerine sataşışması sadece talihsiz ve kötülük göstergesi olan kişiler.
Kimin yaptığını da tahmin edebiliyorum. Ben de fener’ i sevmiyorum ama avrupa kupalarında renk olmaz, destek veririm. Bu iyi niyeti suistimal etmek de yanlıştır.
Takımın hepimizi sevindiren bir galibiyet almış sen hala galatasaray’ a laf sokma peşindesin. Sen ve senin gibiler yıllardır sözlükteki galatasaraylıları tahrik etmek için uğraştınız. Sırf bir fenerbahçe pankartını eleştirdiğim için beni takıntı haline getirmiş bir fenerli tanıyorum. Öyle çok iyi niyetime saldırıldı ki anlatamam. Bari bu sefer türk futbolunun hatrına sus. Yordun iyice be.
Bu sabah çok üzgün uyanan kişiler.
Aralarinda bazilari haric cogu gereksizdir. Swh.
lan olum ne algısı sana da 20 kere yazdım soledim ben sevindim elendiğimize ligi alıp şl ye gitmek bizim için daha onemli. burada da yazıyorum. benim renkdaşlarım bunu anlamıyorsa ne yapayım yani kulüp binası önünde kendimi mi yakayım olum (bkz: swh)

bro bu arada o gerçek köy takımı dedğin prag -takım tarihini, şehrin muhteşemliğini falan geçtim- şl nin gediklilerinden biri bilirsin sen de. yani hani köklü takım. liverpool un onlara 5 atması bir seyi değiştirmez. bugün liverpool sizle de bizle de oynasa 4-5 atıp geçmeyeceğinin garantisi yok bunu sen de biliyorsun lakin klasik fenerli hezeyanına kapılmışsın deplasman galibiyetinden sonra bak diyorum bu turu hasbel kader geçersiniz bir sonraki tur b36 falan gelir kadıköyde yener zorunuza gider cunku ne zaman bu vitese bağlasanız akıbetiniz böyle oluyor..

ha beni ilgilendirmez ben kendi takımımın lig performans ve durumuna bakarım zira önemli olan bu halihazırda bizim için.
--spoiler--

biz zaten avrupadan, kupadan elenmişiz (ki çok şükür) lige konsantre olmuşuz, kayıpsız götürmeye çalışıyoruz işimize bakıp. hayır avrupa maçından sonra şu tip başlıklara entry girmek ne menem bir davranış ilginç yani.

--spoiler--

olm bunu kendi renktaşlarına niye söylemiyorsun ? sizin bu algı yaratma çabalarınız beni benden alıyor lan ciddiyim bak * avrupadan elendiniz kendin söylüyorsun dimi. avrupada kalan tek takım biziz dimi. yani bizim gidip sizin başlığınıza yazma şansımız zaten yok çünkü "gerçek köy takımından" toplamda 6 gol yiyip elendiniz zaten. o köy takımına liverpool üstelik yedeklerle kendi evinde 5 attı dün 5. ingilterede muhtelemen 7-8 daha atacak..

yani işin özeti perşembe günü maç başlığı açılabilen tek takım biziz dolayısı ile sizin sırtlan sürüsü gelip bizim maç başlığına yazıyor ama sen gelip "neden gs hakkında yazıyorsunuz" diye soruyorsun kanka. çok tuhaf değil mi olm bu tez.
olum siz nasıl garip adamlarsınız lan...galatasaray iyi de olsa kötü de olsa, -işin garibi fenerbahçe iyi de olsa kötü de olsa- sürekli bir galatasarayla ilgili yorum yapma gereğiniz var. dün fenerin maçı vardı, geç saatte diye izlemedim bile, kaldı ki oynadığı takımın adını daha kuralar cekildiğinde duydum hayatımda izlemişliğim yok. fener de dün yenmiş, ama ne hikmetse yine bakıyorum ve "yok gs ye girdi, ötekinden çıktı" vs salak salak yorumlar.

biz zaten avrupadan, kupadan elenmişiz (ki çok şükür) lige konsantre olmuşuz, kayıpsız götürmeye çalışıyoruz işimize bakıp. hayır avrupa maçından sonra şu tip başlıklara entry girmek ne menem bir davranış ilginç yani. her taraftar gurubunda var fanatik insanlar, var da yani bunu evirip çevirip sanki tüm taraftar bu sekildeymiş gibi konuşmanın alemi yok.
fenerbahçe ye dua edin yine ülke puanını sırtlıyor.
iyisinin de kötüsünün de hepsinin amk.

ulan burada isyan eden yavşak gsliler, gidin herhangi bir fener maçı başlığına bakın, siz sütten çıkma ak kaşık iseniz ötekiler ne? burada bize laf söyleyene kadar aynı takımı tuttuğunuz dalyaraklara neden sizin bir kez dahi olsa laf ettiğinizi görmedik?

çünkü samimi değilsiniz oğlum siz, fetö taktikleri bunlar, iyi gibi görünüp sürekli nifak tohumları atan kötü niyetli pisliklersiniz siz, biz anlayamıyor muyuz bunu? çocuk muyuz lan?

bak girişte de yazdığım gibi, destekleyenin de desteklemeyenin de amına koyayım, anladınız mı?

nasıl sinsi iğrenç bir oluşumsunuz ulan siz? aziz yıldırım'ın zamanında dediği gibi hareket eden bir topluluk resmen "Galatasaray'da bir gelenek vardır. Kendileri her şeyi yaparlar sonra hiçbir şey olmamış gibi el uzatırlar. Sonra yine aynı döngü devam eder."

burada da aynı, ulan dün maç başlığında ilk 10 entryde 4 tane fenere koyacaklar başarılar union muhabbeti yapılmış, buradaki dalyaraklar da gelmiş bize niye laf ediyorsunuz diyorlar, siker misin sabaha mı bırakırsın ya?

yavşağa bak yavşağa hele, kendisini tanımasak iki kelimeye tav olup hak vereceğiz bir de. ulan sen değil miydin sigma olomouclu liverpoollu nick kullanan?

şimdi gelmiş avrupada destekliyorum ayağı yapıyor.

lan siktir git ötede ağla.
--spoiler--

Benim gibi sakin bir Galatasaraylıyı bile çileden çıkarıyorsunuz yazdığınız entrylerle.

--spoiler--

kulübe hoşgeldin kardeşim. benim gibi futbol ile alakasını 10-12 sene önce kesmiş bu seneye kadar futbol entrysi girmeyen birini bile çileden çıkarttılar senin çıkman çok anormal değil hani *

--spoiler--

Sizin kimi yendiğinizden kime yenildiğinizden bize ne ?

--spoiler--

bizde aslında onu diyoruz işte size ne ? yani galatasaraya ne bizim avrupada kimle oynadığımız hangi kupada oynadığımız. sözlükte bir başlık açılıyor 3 fenerbahçeli entry giriyorsa 23 tane gs li entry giriyor. küfürler hakaretler s.ktikler soktuklar s.kecekler sizi sokacaklar sizeler.. size ne kardeşim yenilecek küsküye ortak mısınız veya ortak mı olmak istiyorsunuz ki fenerbahçelilerden daha çok bağrınıyorsunuz. gidin işinize gücünüze bakın size ne..
Benim gibi sakin bir Galatasaraylıyı bile çileden çıkarıyorsunuz yazdığınız entrylerle.

Sizin kimi yendiğinizden kime yenildiğinizden bize ne ? Futbol 90 dakika oynanan ve sahadakilerin senin ömrün boyu 24 saat aralıksız çalışsan göremeyeceğin parayı 1 senede kazandığı bir oyundur. 90 dakika bitince biter benim için.

Ama illa çileden çıkaracaksınız ya alın okuyun

https://donanimgunlugu.co...inde-4-turk-takimi-266107
yarısında "yüz kızarmama" sendromu olan kitledir. hiçbir şeyden utanmazlar. hakemler o hafta bariz şekilde kendilerini koruyup kollasa bile çıkarlar 20 sene önceki maçları örnek gösterip ama size de aynısı olmuştu derler..

misal dün akşam maç saatine kadar "içinizde geçecekler nıhahahahaha" diye gezen arkadaşlar bugün birkaç saat sonra gelip saint gilloise takımının köy takımı olduğunu anlatacaklar saatlerce. önceki yazdıkları entryleri silme ihtiyacı bile hissetmeyecekler çünkü ne yaparsan yap bunların yüzleri kızarmaz utanma duyguları yok..
Yahu ne kadar ayıp ya ! Kim bilir kaç tane galatasaraylı milli bilinç içerisinde fener’ i desteklemişken galatasaraylılara sataşmanın ne gereği var ? illa ki galatasaray’ a abartılı ve gereksiz öfkeni kusacaksın değil mi ?
Çoğu bu gece fenerbahçe’ nin gollerinde ayağa kalkıp sevinmiş olan kişiler.
Sırf bu insanları rencide edip durduğun için fener kupayı kazansa bile tebriği falan hak etmiyorsun kardeş. Şahsen kupayı kazansanız da tebriği hak etmiyorsun, tebrik etmeyeceğim seni.
Fenerbahçe’nin bugün koyduğu yazarlar. Golleri. Zahahaha.
Dokunmayın çok fenayız ilk yarı ne güzel 1-1 olan skor 4-1 gibi bir hüsrana uğradım başlığı görünce maçı izlemediğimden google'a bir girdim girmez olsaydım.
neden gündeme getirildiği anlaşılamayan kişiler.
sen bir türk olarak bir türk takımının avrupa' da yenilmesine seviniyor musun gerçekten ? ve bu takımın taraftarlarını bile bile sinirlendirmeye çalışıyorsun demek.
yazıklar olsun sana ve senin gibilere.
(bkz: ne var be ne var be ne var be ne var)..
Zahahaha.
Neden durup dururken seslenildiğine anlam veremeyen kişiler. Bugün maçı da yok üstelik. Rahatsız etmeyin lütfen.
Leş kargaları gibi pusuda beklerken, göt olup klavyeyi bırakan yazarlardır.