bugün

Çok garip ve anlaşılması zor olan bir durumdur. kabullenmenin neden bu kadar zor olduğu sorunsalını getirir akıllara, ilginçtir.

Hepsi güzel, hepsi şahane, hepsi çok seksi.

Önce o kokuşmuş poponuzu yıkayın allahın kezbanları.

Edit: kızlara dönüş yapmıyorum.
hiç bir kadın 'ben çirkinim' diye öne atılmadığındandır. ama sorulsa ilginç şeyler ortaya çıkablir.
(bkz: sözlük yazarı kadın arkadaş acaba çirkin misin)
brad pitt'lerin yaninda mahcup dusmemek icindir. kusura bakma sekerim.
(bkz: bize kezban diyenin evde kalmış kızı var)
sözlükte çirkin olduğunu kabul etmeyen kadın ya da kız olduğu kadar aynı derecede erkekte vardır. Sonuç olarak kabul etselerde etmeselerde dışardan bakan kişi buna karar verecek.
(bkz: çirkin olduğunu kabul eden kız olmaması)
komik ve gerçektir.

şaka gibi.

edit: paradoks ne la?
kime göre neye göre? evet azra akından çirkinim ama yıldız tilbe den güzelim diyerek kapak edilesidir.
1.90 boylu, ultra vücuda sahip olan sözlük erkekleri varken aksinin düşünülemeyeceği gerçek.
not: erkeğim
sozlukte cirkin oldugunu kabul etmeyen erkekler kadar sasirticidir.

iste bunlar hep kivanc tatlitug.
yanlış önermedir. şöyle ki;
kabul ediyorum çirkinim. artık var ve önerme yanlış.
çok çirkinim. o kadar çok çirkinim ki cinsel organımı göbeğimden göremediğim için göbekten işemeye başladım.
sözlükte kız olduğunu sanmıyorum. ayrıca çirkin kız diye birşey yoktur. çirkinlik insanın kriterlerine göre belirlenir. senin çirkin olarak tanımladığın kezbanı, bir başkası tanrıça yerine koyup sikebilir.
takdir edilir. Kendine güveni ve rahatlığı. Benim buna saygım var. şunu anlamıyorum Ama burada bir sürü orospu var ve hepside kendini kınalı yapıncak sanmakta, hiçbiri orospu olduğunu kabul etmemekte. Eee burda orospu yoksa, kimse orospu değilse bu kadar orospuçocuğu kimin ürünü? Benim siktiğim orospu hala neden burda?
bize ne çirkin kız var mı yok mu? evlenecek misiniz sanki?
sözlüğün amacı "doğru" fikirler ve "yeni" bilgiler değil mi?
(bkz: bi bitmediniz amk)
çirkinim. evdeki bütün aynaları kırdım. her yerim kıl içinde ve 150 kiloyum. hayatımda hiçbir erkek öpmedi beni. hep benden kaçtılar. babam evi terketti annem sevgilisiyle yaşıyor. dolabın içi ağzına kadar yiyecek dolu ve kalbim tomtom adamın beyni kadar boş.
(bkz: çok çirkin ve aptalım keşke ölsem)
çirkinlik kabul edilebilir bir şey değildir.
Her insanda bir güzellik vardır teoremine sığınan kızların çirkin olduğunu sanal ortamda kabul etmemesidir.
özel mesajlaştığın bir hatun gözünde taştır. zaten sen de öyle düşünürsün zaten sen de bir brad pitt olmadığın için bence gayet normal durumdur.

(bkz: kızı buldun da)
hiçbir kadın çirkinim demez. doğal olarak özlükte de aynı dururm sözkonusudur. ha sağlam hatunlar vardır ayrı maharet o hatunla konuşup takılabilmekte.

(bkz: işini Bilmedik Çavuşlar Döner götünü Avuçlar)
dünyada yoktur ki sözlükte olsun. zira özellikle türk kızları olmakla birlikte genelde tüm kızlar kendilerini best model of the world zannederler. sakallı bıyıklı best model olur mu hiç dersin, yine aynı mod devam ederler.
Neye göre, kime göre kavramının en etkili olduğu önermedir.
güzide bir atasözümüz derki '' insan kendini beğenmezse çatlar ölürmüş'', eğer bir kız kendine çirkin diyorsa övmeniz hayır çok güzelsin demeniz için diyordur.
sözlükte kız mı var? sorusunu akla getirir.