bugün

hayırlı günler arkadaşlar...

https://www.youtube.com/watch?v=ALkFM6R1W90

daha önceden de birçok kez bildirdiğim üzere özellikle bayan yazarların abdest alma, namaz kılma, oruç tutma ve bilimum din hakkındaki suallerini elimden geldiğince cevaplamaya çalışıyorum. ammavelakin bana gelen sorular din üzerine değil de daha çok ''erkek arkadaşımı iç çamaşırımı koklarken yakaladım, ayrılmalı mıyım ?'' ya da ''eşim benimle yaklaşık bir yıldır cinsel ilişkiye girmiyor ne yapsam yeniden o macera dolu mutlu günlerimize döneriz ?'' şeklinde oluyor. ulan ben güzin abla mıyım haydar dümen mi ? evliyayım ulan ben bana ne sizin s.ks hayatınızdan!

velhasılı geçtiğimiz günlerde sözlükteki çalışmalarımı dikkatle takip etmekte olan ateist bir bayan yazar, kapalı öğretim yoluyla kendisine gusül abdesti almayı öğretmemi istedi. salih'in daha önce hiçbir yerde görülmemiş abdest alma görüntülerini kaydedip, hanımefendiye göndermek için bilgisayar başına geçtim ki geçmez olaydım... sözlükte boy boy suudiyenler, ojeli ayaklar, af buyurun latina big ass'ler havalarda uçuşuyor; yazarlık kisvesi altında sözlükte derin bir infial yaratma peşinde koşan bazı ergen ateistler ise ilk kez beyaz meme görmüş afrika kabileleri gibi kendilerinden geçiyorlardı. sinirden tek bir tuşa basarak uludağ sözlük'ü imha edecekken mesaj kutumun parlaklığı aldı gözlerimi...

şey kız: etuşşş. salih'in videosunu izledim çok da şekermiş minnoş. ama abdest almayı bi türlü beceremedim yua. sen gelsen bizzat öğretsen olmaz mı ?

etu: hanımefendi mal mısınız ateist mi ? ulan beceremeyecek ne var ? vücudununun her yerine su değecek, ağza burna su çekeceksin bu kadar işte. allah allah...

şey kız: yhaa kızma amaaa. napıyım bu yaşıma kadar alkol alıp sevişmekten başka bişey yapmadım. yakın zamanda evlenicem her şeye tövbe edip saliha bir mümine olarak devam etmek istiyorum hayatıma.

etu: off tamam tamam. sen soyun ben geliyorum.

şey kız: hurmamı yedim bekliyorum. ihihih.

suikast ihtimalini göz önünde bulundurarak cübbemin altına baba yadigarı gül suyu tabancamı sakladım ve hazreti isa model saçlarımı toranaga topuzu yaptıktan sonra allah affetsin biraz havam olsun belki son bi kez şeytana uyarız da evlilik öncesi jubilesi benden olur diye 2013 altın takke ödülümü başıma geçirip çıktım evden. otobüs yarım saat olmasına rağmen geçmeyince sıkıntıdan durağın yanındaki elektrik direğinde etrafta kimsenin olmamasını fırsat bilip erotik direk dansları yaptık salih'le. otobüs yaklaşık bir buçuk saat sonra gelince sinirden otobüs şoförünü s.kesim geldi ama ibneliğin lüzumu yok dedik ve sadece takke tokat dövüp otobüsten attık elemanı. otobüsteki başı açık bayanları ayağa kaldırıp, yerlerine türbanlı bacılarımı oturttuktan sonra; şoför koltuğuna geçip, salih'i de muavin koltuğuna oturttum. yol boyunca bayan sürücüleri sıkıştırarak şey kızın evine geldik...

etu: selamün aleyküm.

şey kız: ay etucum hoş geldinnnn. söylenilenlerden daha yakışıklıymışın yhaa of ne tatlı şeyhsin sen öyle.

etu: önce aleyküm selam diyeceksin. memelerini de içeri sok apartmana kaçmasınlar.

şey kız: tamam tamam beyaz takkeli prensim benimmm. geç içeri sana bi acı kahvemi içirim.

hac ayakkabılarımı sırtımı duvara dayayıp çıkartırken salih çocuk parkına girmiş bir çocuk edasıyla koşarak evin içine girdi ve koltuğun tepesine oturduktan sonra televizyonda cartoon network'ü açıp powerpuff girls izlemeye başladı. ben de içeriye buyur edildikten sonra yanımda getirdiğim türbe yeşili bornozumu giyip koltuğa oturdum. kırk yıllık orospu edasıyla bacak bacak üstüne atıp kahvemi beklerken etrafa şöyle bir göz gezdirdim. gizli kamera vardır diye de salih'e saksı diplerine baktırdım. şey bayanın getirdiği kahveyi içmiş numarası yaparak ''pühhh bu ne türbamına koyayım. sana abdestten önce kahve yapmayı öğretmek gerek.'' diye bağırıp muazzez abacı edasıyla fırlattım bardağı. sonuçta kahvenin içine ilaç atıp beni bayılttıktan sonra başta takke alt çıplak fotoğraflarımı çekebilirlerdi...

abdest alma seansı için bornozuyla içeriye geldiğinde tutti frutti çin çin yapıp önünü açacağından korktum açıkçası ama neyse ki böyle bir şey yaşanmadı. daha önce defalarca uyarmıştım çünkü onu bu konuda. banyoya kadar geçirdim ona, sözümü... önümde domalıp ısınması için suyu açtığında iyice kabardı rahmani duygularım. ne de olsa bugüne dek allah'ı tanımamazlıktan gelen ateist bir bayana abdest almayı öğretiyordum...

abdest almak üzere suyun altına girdik beraber. ne de güzel ıslanıyordu saçları öyle, yavaş yavaş kalkıyordu ateizmin gözlerine indirdiği perde, mutluydum; gururluydum birbirimize su sıçratarak çocuklar gibi şen bir şekilde abdestimizi alırken. ta ki ani hareketler yüzünden belime sardığım peştamalim belimden kayıp düşünceye kadar... işte o anda ağır çekime geçti tüm dünya benimle birlikte sanki. ben ''haaaayırrrrr'' diye bağırırken şey kız da ''wooooawwwww'' deyip elini erkeklik cinsel organıma doğru uzatırken o günahların esiri olmuş vücuduna üç el ateş edildi. başımı sola çevirdiğimde salih'i gül suyu tabancasının namlusundaki dumanı üflerken gördüm...

kovboylar gibi çevirip beline taktı tabancasını salih ve''ateistin tövbesi y.rağı görünceye kadarmış'' dedi oldukça karizmatik bir ses tonuyla... az kalsın türbansız bir bayan tarafından bu günah mabedinde onca yıldır ehemmiyetle koruduğum erkekliğim bozulacaktı. yeni gelinin t.kkeye sarılması gibi sarıldım ona ve kulağına fısıldadım ''şimdi allah katında inziva vakti'' diye...

Yarın ezan vaktini sorsan ne olur ?
Bugün abdestimi bozdun bir kere...
kıl! dememle namaz kılsan ne olur ?
takken çoktan yola çıkmış bir kere...
şakirt fantezisi. beraber abdest almak ne amk?
(bkz: haykırarak gülmek)
aga sen eskiden böyle değildin, tutmayan başlığı canlandırmaya çalışmak iğreti duruyor.
görsel