bugün

yaşasın bir yere ait oldum.
yaşasın benim gibiler de varmış.
iki farklı tepki için (bkz: tek dostum kitaplarım bir de sözlük); (bkz: ulan arkadaş istesem sözlüğe mi girerim). Bir de (bkz: sözlükle dost hayatı yaşamak).
kaynatır.
akıllı olsun, aslında kimsenin kimseye ihtiyacı yok denebilecek yazardır.
(bkz: çok insan çok sorun)
(bkz: boşver sen rahatına bak)
anarşist modeline de rastlanır. ne arkadaş olcam yaa yazar geçerim aga tavrındadır bu model.
"bu akşam içmeye gidiyorum" dendiğinde "bende geliyorum birader" denmemesidir. aksine "siktirip git zıkkımlan" gibi şeyler denmesidir.
(bkz: efenim biri beni mi çağırdı)
tanıdık olunca, onları da düşünerek yazmak durumunda kalabilirsiniz. tanıdık olmadı mı takıl kafana göre, salla, uç, düş, kalk ve artık bilmem her ne iş.
2.nesil yazarım, ara sıra yazarım, bir tane de arkadaşım yok bu sözlükte.. e bu iş biraz da beklentiyle ilgili.. kimsesizlerin kimsesi zeki müren de mefta olduğu için artık tüm arkadaşsızlar yalnızdır.. ve bi miktar alaka için (#6792002)
kimseye ihtiyaç duymayan yazar.Kendine güvenen yazardır.

edit:ne alakaysa.. kanımca
Sahte arkadaşı olacağına hiç olmasın yazarıdır.
kedidir kedi....
(bkz: çok yalnızım size gidelim mi)
bu kadar entry sonunda kimin kiminle arkadaş olduğunu merak ettiğim durumdur.
giderken arkasında ağlayan bırakmak istemeyen idealist bir yazardır. Sözlükle arasında duygusal bağ oluşmuş kişidir tek eşliliği seven kişidir vs.
(bkz: nankorkedi)
mektup arkadaşı olabiliriz:D
(bkz: gemici diil denizci) * *
(bkz: vah vah)
(bkz: aa bu benim lan)
(bkz: sen kaç beni tanıdılar)

yazarak duygu sömürüsü yapmak istemiyorum. ama harbi yok lan. 2 tane vardı. onlara da bişey oldu hiç temas kurmuyorlar benle. tiskindiler galiba.
sanal asosyallik. olayı şahsileştirmek istemem ama. ben, kendim, bizzat, şahsen, kendim böyleyim.
(bkz: o hikayedeki mal benim)
(bkz: biz kaç kişiyiz)

ayrıca (bkz: biz kac parayiz) *
ben de bu durumdan muzdarip bir yazardım.
sonra bir arkadaşımı*
-'gel lan uludağ sözlüğe yazar ol orda hiç arkadaşım yok' diyerek kandırdım.
ve bir tane de olsa yazar arkadaşım var.*
ama o da askere gitti lan! gene yalnızım.
bende böyleyim lan, olm biz böyle olanlar arkadaş olsak böyle bir kavram kalmaz.

(bkz: bunları biliyor muydunuz)
bazı yazarlar tarafından eleştirilen yazar. mesela ben. sözlükte neden arkadaşımız olacakmış ki? kız olsa tamam da artık msn, icq, skype, mirc vs.. aştık lan biz bunları. yalan hepsi dostum. illa arkadaş olmak istiyorsan 3g ile görüşelim buluşup zirvelere kanat çırpalım.
(bkz: ben)
''Ölsem, ölsem, ölsem... hemen şimdi
Kaçsam, gitsem, kaçsam... tam da şimdi ''