ayiptir, gunahtir, yaziktir.
adres ver durumlarıdır. adres ver, adresini ver, adres nere, adres vereyim, verdim, verecem, veriyorum...
gerizekalılıktır. maksat bir bakıma kendini göstermek de olabilir ki bu da bayağı gerizekalılıktır.

https://www.google.com.tr...9%252F11%252F%3B315%3B466
Çoluk çocuk işi. Evet.
Buranın sanallığına güvenip normalde kullanamayacağı kelimeleri kullanan silik tipler, iş ciddiye binince yine anonimliğinin arkasına saklanıyor.
Boş beleş insan işi.
Kendinizi küçük düşürmeyin.
Kesinlikle gereksiz. Bazılarının hoşuna gidiyor sanırım. Görmezden gelmeliyiz evet. Yolumuza devam.
desteklemediğim durumdur.

ama başlatan olursa da altta kalmam...
Zevkli iştir. Herkesin kendi payına düşeninin ta aq.
ergen lütfen.
olsa olsa kokoş kavgası olacaktır.

sac çekmeler, tamam mıı lar fln.
Az önce şahit olduğum ve yazılanları şaşkınlıkla okuduğum durum. Neyi paylaşamıyorsunuz evladım diyen öğretmen gibi hissediyorum şu an. Vallahi enteresan.
Olması gerekendir. Yiyin birbirinizi.
görsel
olmasın istenendir, gönül kırmak niye, birbirimizi hiç görmeyeceğiz, belkide.
gereksizdir çıkış tuşuna bastığım an burayla buradaki insanlarla bağım kopuyor zaten. boşuna polemiğe girmem.
allah kavga edilen yazarın bile kalitelisini versin. çoluk çocukla uğraşıyoruz amk.
alayınız totoş olduğunuz için gözlerime bakacak delikanlı bulamıyorum. yoksa biz de isteriz yani şurada 3-5 yavuşağı şamarlamak.
Geneli cahil olduğu için kavga etmeye değmez. Tolstoya göre cahillerle tartışmamayı bırakmak olgunlaşma belirtisidir.
kendi namıma son verdiğim eylemdir. daha geçenlerde ismi lazım değil lakin ciğeri 5 para etmezin tekinin saçma sapan yorumlarına karşın biraz üstüne gidince ve lokasyon verme noktasına gelince(ilgili ciğeri 5 para etmez aynı ilde olmadığını anlayınca kendisi de efelendi ve çaylak oldu o ayrı tabi) moderasyon tarafından lüzumsuz yere 7 gün çaylak olduk.

önemli olan bu değil tabi, karşındakini adam yerine koyup muhatap aldıktan sonra bunun yanlış olduğu fark etmek. sağda solda çoluğun çocuğun övdüğü tiplerin sadece sanalda bir karakter olduklarını ve ciddiye aldığınıza değmediğini görmek.

kalabalıkta efelik yapanın tenhada affı olmaz amma ve lakin,

ağız bozmaya, çocukla çocuk olmaya gerek yok bu yaştan sonra...
Sanal ortam ve anonim olunca insanlar içlerinden geldiği gibi hareket edip hakaret edebiliyor. Ama dışarı da bir araya gelseler ikisi de sus pus olur ağızları açılmaz. Hebele hübele.
Kullandığım başka bir platformda sürekli yaşadığım ilkel durum. Bu durumun ilkeli olması için sosyal medya aracılığı ile beyan edilen fikirlerin düşünce özgürlüğü dediğimiz alana dahil olması gerekiyor.
bu sözlükte ergenlerle kavga edilir, tartışılır ama kendini "sözlüğün abisi, kanaat önderi, dokunulmaz üst insan" olarak gören 40lık dalyaraklarla sakın ola münakaşaya girmeyin. onlar ergenden daha ergen çünkü.

adres ister, telefon ister, siklemedikçe daha da delirip kendince sizi ezmeye çalışır, çoluğa çocuğa kendini daha fazla rezil etmesin diye şakaya vurursunuz laftan anlamaz vs.

bunlar sözlüğün sahibi olarak görüyor kendilerini. öyle olmadıklarını belirttiğinizde de köpek gibi kuduruyorlar. o yüzden uzak duracaksınız.
gerginlik sanırım hala devam etmekte.
Çocuklaaar! kavga etmiyoruz, arkadaşlarımıza hakaret etmiyoruz. Bir daha uyarmayacağım yoksa velilerinizi ararım.