bugün

sözlük nüfusunun %99.999'unun müslüman olmasından mütevellit, günaha girilmemesi adına sadece allah'a ve hz. muhammed'e özel büyük harfle yazma ayrıcalığı istenmesi, kampanyası.
Sözlüğün yüzde 99,999 unun müslüman olmadığını sende biliyosun diye dusunduren konu.
Cümlenin Noktadan sonra küçük harfle başladığı bir sözlük için oldukça ironiktir.
benim talebim özel isimlerin hepsinin büyük harfle yazılması yönünde.
Kutsal nutellayi atlayani ipe dizirim.
bir müslüman olarak desteklediğim kampanya.
destek verilmesi gereken önemli bir önermedir. (bkz: önerme)
allah senin buraya buyuk harfle yazmanla buyumeyecegi gibi kucuk harfle yazinca da kuculmez dedigim basliktir.

birakin boyle sacmaliklari gozunu sevdiklerim dedirtir.
Destekledigim bir durumdur. Bununla birlikte nokta kullanmak zorunluysa buyuk harfte beraberinde gelmelidir.
haklı bir taleptir, gevur mu lan bu modlar bi ses versinler...
Destekliyoruz.
allah belanızı versin... diyerekten ve de bade süzerekten katılacağım istek.

bak mesela ben allah'ı büyük harfle yazdım, ama küçük çıktı burada. halbuki ne kadar güzel olurdu sizin gibi gerici aptallara büyük harfle beddua etmek. bundan mütevellit destekliyorum bunu.

sizi bu sözlükte rahatsız eden şey bu ise, bence gidin yardım alın bir an önce.
sözlükteki nüfusu %0.001 olan, ateistleri rahatsız eden direniş.
bir harfle saygı ya da inancı sorgulamak tıpkı başını kapatıp her türlü pisliği yapmaya benzer. saçma önerme.
mühim olan yazıdaki harfin büyüklüğü küçüklüğü değil, içerdiği anlamın niteliğidir. sesini değil sözünü yükselt. çiçekleri gök gürültüsü değil yağmurlardır büyüten.
cep telefonu mesajında büyük harfle yazınca bile uyuz oluyorum.. allah aşkına sözlükte olmasın..

not: dindarım..
karıncanın birine sormuşlar allah nasıldır diye "o çooook büyük bir karınca çünkü o azamet ve güç sahibi" demiş
başka bir karıncaya sormuşlar allah nasıldır diye " o çooook küçük bir karınca çünkü bu kadar büyük bir güce sahip olupta bizlerin özgür iradesine karışmaması tevazu sahibi olmasından kaynaklanıyor ama biz hodbin ve mağrur olduğumuzdan farkında olabilmemiz için bizi kendinden daha büyük yaratmıştır" demiş.

ve sonuç bu iki karışca da tanrının mevcut halini değiştirmemiş.
uzun zamandır düşündüğüm kampanya. gerçekten olması gereken şahsen ben yazarken rahatsız oluyorum, tabi sadece allah kelimesiyle sınırlı kalmamalı bütün dinlerin, bütün toplumların kutsalları bu şekilde büyük yazılabilmeli. biz eşitlikten yanayız.
sene olmuş 2017 olması gerekendir. evet.
küçük harf ile yazanlarda tez vakitte sürüle!!
ALLAH senin ismini nasıl yazdığıyla ilgilenmez hatta umurunda bile değil,
ona ve ismine saygı göstermek istiyorsan önce indirdiği dini doğru yaşayacaksın iyi insan olmayı öğreneceksin...
yoksa istersen çin seddi büyüklüğünde yaz, hava
allah ve hz muhammed (sav) gibi isimler arapça da yazılabilmeli.

görsel
sözlüğe kayyum da atansın mı?