bugün

çok küfredenlerin direkt sözlükten atılması.
Hani birisi vardır ya sözlük, böyle her hatırladığında sırıtırsın ya, heh, işte ondan istiyorum.
bütün kadınlar siyah ince parlak külotlu çorap giysin.

siyah ince parlak külotlu çorap giyen bir kadın bana bacaklarını sevdirsin.
En büyük hayalim bir köşeye geçip oturmak ve birilerinin yemimi suyumu verip, beni bi daha ellememesi.
Okulu kazanmak. En azından beynim hayallerle değil gerçeklerle meşgul olacak.
saat 9 45 olsun, gs maçı bitsin ve izleyenler evlerine kaçsın. 20 lik rakımı çıkarayım ve kaliteli bir film eşliğinde ufaktan takılayım. bir de sigara içerim.
tek bir canlı kürt, arap ve yahudi kalmasın, tek bir canlı komünist kalmasın, tek bir canlı cemaat lideri kalmasın, tüm fahişeler öldürülsün, türkiyede spor yapmak zorunlu hale getirilsin, spora teşvik için sporculara maddi yardım yapılsın, eğitim sistemi düzeltilsin, çocuklara şiddet uygulayanlar öldürülsün, tecavüzcüler öldürülsün, din baskısı yapanlar öldürülsün, türk ırkını aşağılayacak söylemlerde bulunanlar türkiyeden sınır dışı edilsin vs.
işimi bu aralar sevemiyorum biliyon mu sözlük.
xyz ile büyümüş efsane nesil saçmalığı bitsin. ya da bitmeyecekse eğer haklarında yazılan çizilen o efsane nesil nerdeyse bi çıksın gelsin oturalım, bi çay kahve söyleyelim kendisine. iki çift lafım var ona.
(bkz: rüyayı hd formatında kaydetmek)

hayır şunu yapmak çok mu zor uzay çağında?
kesinlikle seks değildir. çünkü seksin uludagsozlukle çok ilgisi vardır.
havalar bir an önce ısınsın.

(bkz: donuyoruz reiz)
Şu an için sadece Eminem'in Türkiye'ye gelmesini istiyorum.
acun'u survivor'da görmek istiyorum. yarışmacı olarak!
kaç haftadır izin kullanmıyorum. şu yavşak patronuma biri artık yorulduğumu söyleyebilir mi? ben söyledim pek bi sallamadı.
Kapılar otomatik açılsın.
hiç bitmeyecek isteklerdir.
bir tek dileğim var, bir ağacın altında hamakta sallanaraktan, kitap okumak veya uyumak. yada her ikisi. uyku ağır bastı. kitap da olur. yani hamak konusunda kararlıyım.
kürtçe sözlük istemek.
bana geri dönsün evlenelim.
samsung galaxy tab 4 10.1 tablet hakkında kullananlardan ya da bilenlerden istediğim yardımdır. arkadaşlar bu tablet s pen ile uyumlu mudur? önceliğim s pen kullanabiliyor olmak. internette bununla ilgili bilgi edinemedim. ona göre internetten sipariş vereceğim bu gece.
Herkes kendi memleketine göç etsin.
içini döken çıksın kasıyor.
geçenlerde çaldı, sanırım radyo nostaljide çaldı hatta. bir kadın vokal vardı şarkıda, rock müziğe de yakın bir şarkı, sadece nakaratı var aklımda: "önüm arkam sağım solum sen" diyor.

şarkıyı bilen biri var mı acaba?
Pizza hamurunun kenarında yumuşak olsun.