bugün

tarafsız moderatörler olsun.
çok sıkıldım biri beni eğlendirsin lütfen.
daha çok tema olsun.
entryleri kimin oyladığı görünsün... görelim bakalım kimmiş bu şeytan ve melaikeler!!
nefes alsın istiyorum gerisi gelir zaten.her gün şişir şişir bıktım.
istenilen entrylerin sosyal paylaşım ağlarında (facebook, twitter vb) paylaşılabilmesi adına, buton eklenebilir.
hatta ve hatta sayın modaresyon üyeleri : "ekleyin la şu butonu artık!!! keserim topunuzu!"
herkes salak salak yazabiliyorsa ifade özgürlüğünün tam olmasını istiyorum arkadaş!
sizleri de
silinmesin entryler kampanyasına davet ediyorum.
iphone da iyi bir uygulaması çıksın. ayrıca daha iyi temalar yapalım. çoğu tema siyah bizde ki de göz be kardeşim.
Sadece bende mi oluyor bilmiyorum ama kullanıcı girişi yaptıktan sonra ben tuşuna tıklayınca session falan kalmıyor. Kullanıcı adı şifresi tekrar soruluyor. Yetmiyor orda bir entry'e tıklayınca main frame'de kendiğimden bir sistemden çıkış yapmış oluyorum.

Tedirginim sözlük. Her an bir session ölüyor.
istatistik bölümüne karma şampiyonları - en yüksek 10- eklense oldukça şık durur.
seçenek konsun, kişiyi bağlı olsun, editlenen entrylerin olduğu başlıklar sol frame de tepeye çıksın.
sözlük yazarları bu kadar çok dizi izlemesin be anam.

sözlüğün sonunu pek hayırlı görmüyorum açıkcası. sadece ve sadece bi dizi hakkında onlarca, yığınlarca, zincirleme başlık açılmasını anlamıyorum ben hakketen. tüm karakterler hakkında tek tek, utanmadan sıkılmadan, bıkmadan başlık açanlarınız var aranızda. bakma öyle, şişirme gözlerini. yapıyosunuz bunu. hep yapıyosunuz. her sezon aynı boku yiyosunuz amına koyim. benim suçum ne?

hayır önce dizinin başlığını açıyolar, yetmiyo, başrol karakterine ayrı bi başlık açıyolar. tek başlık yetmiyo çünkü, tek başlıkta irdeleyemiyolar, tanım giremiyolar dengeleri bozuluyo zahir. sonacığıma, dizide kazara da olsa yer alan herkes için ayrı bi başlık... her sahne için ayrı başlık, her şey için ayrı başlık, yakında fatmagül'ün koyunları için de ayrı başlık açılacakmış öyle duydum, müjdeli haberi buradan vereyim. oha. içinizdeki yazma aşkını biraz dizginleyin. mal mısınız olm? evet. öyle.
kaldır butonuyla kaldırılan başlıklar var ya. işte bu konuda, başlık açanlar için bir istatistik eklensin, açılan başlığı kaç kişi sol frame inden kaldırdı görsün. oradan belki "çok kral başlık açtım yahu"culara mesaj olur.
bu kadar abazan nasıl biraraya gelebildi, biri bana açıklayabilir mi?
sözlüğe yüklenen resimlerin boyutu 100x100'le sınırlı kalmasın. ya da biz misal 150x150 koyalım da sonra kendiliğinden 100x100 boyutuna dönsün öyle görünsün.
şimdi öyle bir sözlük oldu ki burası insan delleniyor.
ciddi ciddi yazsan ohaa çok ciddi yazmışsın,
kıytırıktan teyyare selam söyle o yare tarzında yazsan bu ne laubalilik deniliyor.
yazılan entarinin anlattığından önce imla hataları dikkati çekiyor.
daha adam yazılanı okumadan
ne bu kardeşim virgülden sonra boşluk nerde,
bak bak c yazacağına ç yazmış,
hele hele neden talk show değilde tolk şov yazmış şeklinde hesap soruluyor.
bi de sol yandaki başlıkların saçmalığı bitmiş gibi;
-hee bu başlık saçma
neden?
- çünkü sen bunla bunu karşılaştıramazsın,karşılaştırmamalsın,eğerki karşılaştırırsan saçmalamış olursun ve bak saçmalamışsında zaten.
deniliyor.

şöyle bi bakıyorumda; başlık ve entari altına girilen sırf
"hata buldum bak" diye yapılan yorum sahiplerinin elle tutulur bi yazıları yok.ya bakınızlardan oluşan entarileri var yada foslar.
işte bunlara takmış vaziyette olup, sözlüğü tırtıl kozasına çeviren yazarlar ya daha çok yazı yazmalı yada hiç yazdırılmamalılar.
yafu bu insanlar ne zannediyorlar kendilerini.
sinirlendirmeyin len beni.heyytt laaynn,
de gidin ötede bayılın laayn.
iyi geceler.
(bkz: ankaragücü teması)
büyük harf yazabilmek.
herhangi bir yazarın açtığı başlıklar, enrtyler istenmediği sürece gösterilmesin.
sözlük, doğum günümü kutla lan.
mesaj kutusundaki tüm mesajlar tek bir tık ile silinebilsin. şimdi 60 sayfayı silmeye kalksak her bir sayfadaki mesajlar için tümünü seç sil yapana kadar yarım saatim gider.
bir de;
uludağ sözlük mobil de mesajlar açılıyor çok hoş da cevap yazılamıyor. cevap yaz diye bir buton da eklensin.

p.s.: bu istekleri ciddiye alan bir yetkili vardır muhakkak, buna inanıyorum, inanmak istiyorum.
başlıklarda kesme işareti kullanabilmek istiyorum.
sohbet hedesi geliştirilsin... özel mesaj yoruyor.
paylaş butonu olsun...
entry takip bölümünde yapılan şikayetler kategorilerine göre ayrılsın. mesela imla hatası nedenli olanlar, başlık taşıma istekleri, sözlük formatına aykırı nedenli olanlar falan ayrı kategorilerde toplansın ki rahatça takip edebilelim.