bugün

sözlükteki nadide yazarların şu an en çok yapmak istedikleridir.

(bkz: uyumak)
busem adlı bir yazara kafa atmak.
herhangi bir insanın ünüğünü sıkmak. insanlar ya öldürmek için, ya da... **
ders çalışmak için ilham gelmesini istiyorum. (bkz: sınava son 4 saat)
uzun uzun ağlak bi entry yazmak isterdim. ama onu yapacak gücüm bile yok. o uzun entry yerine özet geçiyorum;

(bkz: ölmek istiyorum)
balığa gitmek istiyorum.
uyuyabilmek.
emre aydını görmek .
demdan aşağı atlamak.
ve bağırmak.
yarın ki finale çalışmamak.
canon 550d almak.

edit : onu almadım ama nikon d7000 aldım mutluyum.
şu geçen gemide olmak...
Dün gece yatağımı paylaştığım güzel hatunumu öperek uyandırmak. ve sonra saate bakmadan, hesapsızca tekrar uyumak dışarda yağan yağmurun sesiyle birlikte.
güneşli bir hava.

edit: nasıl bir kafayla bunu yazmışım bilmiyorum ama bencede çok mantıklı. güneşli bir hava yapmak istemiş olamaz mıyım ? son zamanlarda hava benim için hep kapalıydı belki yeni yeni güneş açıyor ve bende bunu her şeye yansıtıyorum. * * *
Sevginin sınırsız olup sevdiğimle birlikte birbirimizi bir daha bir daha bir daha sevmek.
not: Bugün çok aşığım.
tarçınlı & zencefilli kurabiye.**
dışarı çıkmak. delicesine alış veriş yapmak istiyorum. limitsiz hiç bir şeyi düşünmeden.
yüreğimin sahibi olduğunu bilmeyen o kızın yanına koşup seni seviyorum diye bağırmak.
tek derdim zayıflamak. evet. şu an olsun bitsin. kurtulayım amk.
şöyle acılı bir adana istiyorum sözlük. Yanında da kızarmış biber mutlaka olmalı. Birde salata istiyorum. Ha unutmadan acılı ezme olmadan olmaz. Bunları istiyorum sözlük. Ama gel gör ki yurdun yemekanesinde pırasayla çorba çıkmış. Ulan pazar günü yapılırmı insana böyle şey ya... Finaller var inemiyoruz çarşıya. Pırasaya talim ...
sucuklu yumurta-kızarnış sıcak ekmeğin üzerine tereyağ+üzerine tulum peyniri-seylan, tomurcuk, çaykur rize çayı karışımı ile porsenel demlikte demlenmiş çay, sonra duş almak, sevişmek, yağmuru dinleyerek çıplak uyumak.
ataride tank oynamak istiyorum.*
yeditepe üniversitesi öğrencisi olarak bu dönem e dönüşüm maduru olmadan ders seçebilmek istiyorum.
masturbasyon.
uyumak.
yorgun ve uykusuzum sözlük.
eve gitmek, boş boş oturmak.