bugün

boyu posu devrilsin onun. evet rahatladım sözlük.
Hızlı yaşa genç öl.
kimseye kendinden çok değer verme. unutma, bu hayatta senden kıymetlisi yok.
Geçmişin izlerini geleceğe yön verecek olan bizler silebiliriz tecrübelerle umarım 40 karakter olmuştur çaylaklıkhmm.
içinden gelen 1 şey............... Yazdım.
idrar falan.
Çişim geldi.
yahu sıçacam.
Çok çalıştık az kazandık kim kazandı.

isyankar arkadaşlar çarkın bir dişlisi olup asla paslanmamanızı diliyorum
Aylaktu muvik muvik.
kalbim çok kırık.
Hebele hübele eğve eğve. Teyze bıçak bıçağa gel.
açlıktan, soğuktan ölen insanlar olduğu sürece hiç bir insan tam anlamıyla mutlu olmamalıdır , çünkü sorumlusu biziz ve öylece unutamayız onları .
Ben yazacağım görmeyeceksin,bağıracağım duymayacaksın...
beyler: coğrafya kaderdir...
Grip olduğumda hapşurmak bile eksik geliyorsa benimle yaşa diyenin yok diye, sen yarımsın arkadaş.
içimden gelen şeyleri yazdıktan sonra insanların vereceği tepkiler ve dalga konusu olmaktan çekinip içimden gelen bir şey yazamadığım başlık.
Ben de artık mutlu olmak istiyorum.
gitmek istiyorum.
Bəylə vəziyetin içinə soxum.
Hiçbir şey.
işsizlikten evde oturmaktan gerçek halli sıkıldım.
Yuh bu kadar entry girilir mi arkadaş. Çok sıkıldımsa demek ki.
Dün gece bi rüya gördüm. Rüyamda önceki gün gökdelenden intihar etmeli bi haber görmüşüm, gezmeye gittiğimde de buraya bi uğrayayim diyorum. Gidince bi an tepesine baktigimda insanların pıtır atladığını görüyorum.. Her düşüşte çatır kütür kemik sesleri geliyor, bir anne oğlunu tutmak isterken düşüyor, düşerken bi çocuga çarpıp onu da düşürüyor. Yanımda spiker gibi biri, şişman kızlar, içe kapanık ezikler, zayıf karakterliler intihar ediyor. Doğal seleksiyon iş başında, bu iyi bir şey diyor. Acayip nevrim dönüyor böyle noluyo lan böyle gibisinden... Uyaninca da aynı hissi hissediyordum, fenaydı.

Bu kadar.
Ben bu parasızlığın...