bugün

Ne çok onun bunun çocuğu var bu dünyada. benden uzak olsunlar.
Alıştırıp, değiştirip yarı yolda bırakmak ruhunuzda var.

Allah topunuzu hayatımdan çıkarsın da geri getirmesin be. Lanetler öyk.
Kokoreç yemeye gitsem, üşür müyüm?
az önce babam aradı beni.
aramızda geçen diyalog:

+ bir ışık var mı?
- ne ışığı baba?
+ kız bulabildin mi?
- yok baba daha dün sordu annem bulamadım dedim.
- bir günde hemen nasıl bulayım?
+ annenin gösterdiği kız?
- beğenmedim. dün de dedim.
+çok üzülüyoruz tek beklentimiz bu.
- yok baba evlenecek kız yok.

bazen ailem için evlenip 1 sene evli kalıp sonra boşanayım diyorum. Tarihte böyle insanlar var. Babası için evlenip sonra boşanan. Misal La Fontaine.

Günden güne ailemden soğuyorum. Artık ailemi destek verici bir güç olarak göremiyorum.

Evlilik önemli. Evlenmeyi çok mu istiyorum. Hayır. Ama gerekli olduğunu biliyorum. Hayatın bahşettiği lütuflardan biride sevdiği kişiyle evlenmekmiş. Ama herkese bu nasip olmuyormuş. Saçma olacak ama 5-6 sene öncesine kadar bunu hiç düşünmemiştim. Birini severim oda beni sever evlenirim. Bu kadar basit ama öyle değil. Zamanla seversin diyorlar bu da bir yalan mümkün ama kesin değil. Ayrıca "zamanla seversin" dedikleri şey gerçekten sevgi mi yoksa çocuklardan kaynaklanan saygı mı.

Aliya izzetBegoviç çocuk sahibi olmamak bencilliktir diyor fakat gerisini getiremiyor. Neden? Neden çocuk sahibi olmamak bencillik olsun ? bunun ne mantıklı tarafı var? Neslin devamı bi tek bana mı bağlı? Geri zekalı bir coğrafyada ve gittikçe kötüleşen bir ortamda çocukları dünyaya getirmek çok mu erdemli bir davranış? Mesela dünyaya gelip gelmeme şansım olsa ben gelmek istemezdim. Bunun için aileme kızıyorum zaman zaman.

Benim annem babam mantıklı insanlar değil. Belki iyiler ama akıllı insanlar değiller ve belkide biraz benciller. Yaşım ilerledikçe soğuyorum.

Şu an içimden geçen şeyler: çok uzaklarda bi yerde olayım. ne annem olsun ne babam ne de din ve para için birbirini kesen bağnazlar orda olsun. öyle huzurlu bir şekilde yaşayayım.
şöyle mükellef bir sofra hazırlayan kişi olsa ne iyi olurdu.

sanırım ev yemeklerini özledim...
AnneciğimI görmek.
Söyleyemem, deli dersiniz.
Kahveye gidip çok fena King oynayasım var ama ekip yok işte.
icimden gecenleri biliyorsun yarabbim diye geçti az önce.
Yanimdaki teyzeye bir sey entry e bir sey ekliyeyim mi demek.
Hayvan gibi bakıyor mübarek. Bari baktığını belli etme!
O para gelseydi ya ya.
mutsuz olmak için uğraşsaydım bu kadarını becerebilir miydim acaba ?
howtobasic youtube kanalının 6 küsür milyon üyesi ve 954 miyon küsür izlenmesi var. yani adam bu hesaptan milyon dolar kazanmış diyebiliriz ve tek yaptığı şey aptal aptal yumurta fırlatma yemek ziyan etmek , bunun neresi komik ben anlmayamıyorum neresi izlenesi onu da anlayamıyorum.
çalışırken içimden kendi kendime konuşurum hep.
lahmacun.
Uyku en güzel ilaç uyuyun.
bana kumpir fırlatın..
Birileri sürekli ölürken diğerleri yaşamaya devam ediyor umarsızca.
Okuduğum bölüme sokayım. Ne işim var ulan bu bölümde... tamam iyi kötü okuyoruz derslerden bir sikayetimiz yok ama insan istemediği bölümü okuyunca ne biliyim aidiyet duygusunu hissetmiyor.. neyse başa gelen çekilir.. bu senenin sonunu bir getirelim hele...
Eski seni yeniden sevmek istiyorum. Bu sefer aynı hatalara düşmeden.
hamburger yemek istiyorum.
yirmi liranın yeşiliyle iki yüz liranın pembesi ölesiye kapışır.
ölümüne gidelim dedin de mazot mu yok dedik ?
Yeni heladan geldim
içimden gelenleri yazsam..
allah yok din yalan.