bugün

(bkz: nefret)
her ân'ın uzağı,
her uzağın yakını gibi .

tam da bu hisle bir kusma gereksinimi .
Kasvet. Asla alışamayacağım karanlık bir güne uyanmaya. Nefret ediyoum kapalı havadan.
Açlık. Sadece... Açlık...
boğaz ağrısı.
can sıkıntısı.
Yurt da yalnız bir başına odada tıkılmış ve intihar etmeyi düşünüyor.
Artik kendime katlanamiyorum, hic bir ise yaramayan, hicbir zorluga katlanamayan, hakkini savunamayan, her haksizlik durumunda kendine degisiklik savunma mekanizmalari gelistiren biriyim, hala nasil biri olacagima karar veremedim, herkese ayri bir kisiymis gibi davraniyorum, yetistirilme tarzimdan dolayi ezik ve silik biriyim, bunun aksine hala kendimin bile anlayamadigim bir tarz narsizm icindeyim, insanlarla iliskilerimi, haklarimi savunamdigim ve ezilmekten korktugum icin bir seviyede tutuyorum, insanlarin bana duydugu saygiyi cok igreti buluyorum, aynaya baktigimda cok farkli birini goruyorum, bunun disinda kimseye bir zararim dokunmuyor, kimseye bir yanlis yapmadim, ruh halim cok degisken, anlar icinde cok farkli dusunmeye basliyorum, , vaat ettiklerimle yapacaklarim arasinda daglar kadar fark var, kendimden baska herkese saygim var, kendimden baska herkese faydam dokunuyor, oldukca sıkıcı biriyim, eglenceli bi konudaki dusuncelerim 1-2 kelimeyi gecemez, surekli kendimi elestiriyorum, insanin kendine itiraf edemedigi seyler var , diger insanlardan farkli olarak bunlari yapabiliyorum sanirim tabi bunun hicbir faydasi yok , iyi olmaktan cok sıkıldım, korkak olmaktan cok sıkıldım, disardan gorunusumle ic dunyam cok farrkli, artik katlanamiyorum, daha basit biri olmak isterdim keske normal biri olabilseydim.
soğuktan twerk yapiyor hissidir.
Sözlük amma mal dolu. Hissetmek değil dusunmek.
yoğun özlem duygusu. gelmedi bi türlü lan bekle bekle öldük!
müzik ve sözlükte vakit geçirmenin vermiş olduğu haz.
Müşteriye kızgınlık.
Heyecan,sabırsızlık.yarınki mahkeme ne olacak acaba sabırsızlığı.
anlamsız bir sezgiyle gelen rahatlama.
(bkz: )

gözlerde uyku.
ayaklarda üşüme.
ellerde kuruluk.
yürekte yalnızlığın burukluğu.
Cok derin, cok yillanmis bir hasret ve ozlem.
içim acıyo ya. özledim .fazla çaresizim.
huzursuzluk ve açlık.
bi süreden beri devam edip ardı arkası kesilmeyen elem, acı ve keder dir.
garip bir burukluk, stabilize bir yalnızlık, birçok kişiyi kaybetmenin acısı, geleceğe dair karamsarlık.
ve birde: biz hep mi 'kaybedicez' ulan yine mi? düşüncesi.
kronik göt hissi uyanıyor her saniye damarlarımdaki piçliği hissediyorum ürkerek...
hiçbir şey.

nacizane tavsiyem beklentilerinizi azaltıp, gerçek isteklerinizi hedefleyin.

birileri dolaylı, direkt bir şey istiyor diye yapmayın lan.

bilmem kaç yaşına kadar yapman gerekenler listesini tamamlaman gereken bi şey değil bana göre hayat.
terkedilmişlik. iki saat falan oldu ama hala hissediyorum. güzel bir his değil.