bugün

Özlüyor muyum bilmiyorum hiç yasayamadım onu ama hep aklımda.
(bkz: eski sevgilim)
Eski masum duygularımı. Hayat malesef insanı kötü birisi olmaya zorluyor. Saf olunca önüne gelen kullanmaya çalışıyor.
langırt oynamayı çok özledim amk.
Eski sağlıklı ve mutlu olan hayatım.
Kimseyi özlememeyi özledim.
Dünyanın nasıl bir yer olduğundan bihaber olduğumuz çocukluk günleri...
O huzurlu uyuyup uyandığım günler. Her günümün mutlu geçtiği günler...
okulum, evim, camdan bakınca mukemmel orman manzaram, dostlarım, ogretmenlerim, her sabah selam verdigim esnaflar, her aksam cay ictigimiz kafe ve daha niceleri. cok ozledim.
Babamı ozledim
Sadece babamı.
Sessizlik ve yalnızlık.
Çocukluğum.
Bundan bi' 5-6 sene önce gözü kara, tuttuğunu koparan, özgüvenli -en azından konusurken şimdi olduğundan daha az heyecanlanan- ve bir amacı olan idealist bir şahıs vardı. Yazıları da daha güzeldi ayrıca. Şimdilerde kendisi bile yazdığını okuyamaz oldu. Her şeye özen gösterirdi. Ona bir kum tanesi verseniz özene bezene saklardı onu.

Şimdi o kişi geçmiş ile gelecek arasındaki arafta takılıyor. Bir insan çocukluğunu örnek alabilir mi? Mümkünmüş.
sabah kalkınca bembeyaz kar görmek.
2 sene önceki yaz
(bkz: tatile gitmek)
özlemeyi özledim.
Düşünüyorum. Yok.
itirafa mı yazsam diye düşünüyorum da, babamı özledim lan.

ben 8 yaşındayken kaybettim. pek hatırlamıyorum bile. hani insanın bir anısı olur, o anıyı özler durur ya. Benim doğru dürüst hatırlayacak anım da yok.
Sokakta sabahlara kadar top oynanan zamanlar.
Hiçbir şey düşünmeden yaşadığım zamanlar.
Kafa rahat.
ÇOCUKLUĞUM.
tekrar, tekrar ve tekrar...
görsel
Çocukluğumun sokak maçlarıdır
Okulda kadrolar kurulur eve gelinip ekmeğe salça sürüp ışık hızıyla sokağa çıkılıp bir yandan duvarla ver kaç yaparak ısınılırdı
Topun sahibi olup oynamayı bilemeyen arkadaşı zor bela kaleye razı ederdik ve aşağı mahalle yukarı mahalle maçı başlardı
Bak aklıma geldi yukarı mahallenin emre belözoğlu kılıklı oyuncusu onur
Attığım golleri ofsayt gerekçesiyle iptal edip bizi kekliyorfun ya o goller sana girsin.
Şu böreği.
Gencligimi ve harap olmamis sevgim ve guvenim.