bugün

20000 tl değerinde 19" jantlarım ve premium iç dizaynım var.
denizde yuzerken ayni andada iseyebilmek gibi doga ustu bir ozelligim var.
Yanimda yuzerken dikkatli olun.
ben yeşil renkliyim.
böyle aniden sorunca unutuyorum aklıma gelmiyor.

insanın özelliği olmaz karakteri olur.
Kimle sevgili olsam, flört etsem benim çok sinirli olduğumu söylüyor.
Ben? Çok sinirli? Biriymişim?

Balım siz keyfinize göre hareket edemediğiniz her adamı sinirli olarak görüyorsanız o sizin problemiNiz.
(bkz: kendi kendini pazarlayabilen mal)

teknoloji çok ilerlemiş azizim, artık sözlük yazarı olup marifetlerini burada da sergileyebilir vaziyete gelmişler.
benim adım cafer. boyum 1.10! kilom 25! gözlerimin rengini bilmiyorum. ciguluyi dinlemeyi severim. en sevdiğim yazar manapınarından hasibe'nin ahmet. en sevdiğim futbolcu yenimahalleden abidin'in mehmet. samsun 216 ve parliament'i severim. babamın bir atasözü vardır; sağlığınız için yeni rakı için. kısa boylu ve mavi gözlü kızları severim. tatilimi namazgah dağlarında geçiririm. en sevdiğim araba murat 131. tekno ve kemençeye bayılırım. adım cafer, mekanım yenimahalle, lakabım 35'lik rakı. en sevdiğim hocam ilkokuldaki kenan hocam. en sevdiğim komedyen yenimahalleden maykıl. dayak yemeyi severim, en uyuz olduğum şey tek sıgaramın istenmesi. arnıld çenılda pis işler!
inatçıyım, çekingenim, agresifim, takıntılıyım, hiçbir şeyi mükemmel yapamayan bir mükemmeliyetçiyim, ciddiyim, tahammül sınırım çok düşük. Ha bir de, hayatımın içine eden özelliğim: Üşengeçlik. Lanet olsun şu huya.
Hiç de iyi huyum yok gibi geliyor şu an bu tabloya bakınca. inşallah kenarda köşede bir iki tane vardır be anam.
yazları sıcak ve sevimli, kışları soğuk ve asabi.

ayrıca yıllık gözyaşı miktarı en çok bu aylarda dökülür.
herkes olgunluğumdan söz eder.
güvenilirmişim.
kral derler arkadaşlar.
Kibar ve sertim, iyi dans ederim, israr ederim.
Kara bahtım kör talihimdir olsa olsa.
kimseyi beğenmiyorum , insanların tipleri, davranışları batıyor. sanki milletin disiplin amiriymişim gibi. oysa ki anlayışlı biriyim güya.

hastayım üleeen !
iq testlerinde 138+ çıkıyor soruları alabilirim.
swot analizi yap bari tam olsun.
insan sarrafı olmam galiba meslek gereği.