bugün

Eğilmeden sadece ayak parmagimla yere düşmüş birseyi kıstırıp alabiliyorum.
bazılarını olmasa da sevebiliyorum.
böcek ellemek.
spoon bending- telekinezi.
Aklımdan geçirdiğim ÇOĞU şey garip bir şekilde gerçekleşiyor.
Mesela sabah bi arkadaşımı aklımdan geçiriyorum sonra dışarı çıkıyorum Bir anda onu görüyorum bunun gibi basit Şeyler ama nedense ÇOĞU gerçekleşiyor...
6. Hissim . Öyle böyle değil gerçekten çok güçlüdür. Kimin ne mal olduğunu da tek bakışta anlarım.
Reflekslerim çok iyidir. Mesela ellerim dolu şekilde kapıyı açmaya çalışırken elimden düşen anahtarı aynı elimle yere düşmeden yakalayabiliyorum. Aynı şekilde elimden kayan su bardağını da yere çarpmadan yakalayabiliyorum. Bu hareketi yap desen belki yapamam ama olay spontane geliştiğinde yapabiliyorum.
Kağıttan lale yapabiliyorum.
çok güzel siktir edebiliyorum. siz kimsiniz la?
tükürüğümle baloncuk yapabilmek.
hafızamı silebiliyorum. hatırlamak istemediğim olayları ve kişileri gerçekten hafızamdan tamamen silebiliyorum.
cereyan yaptığı için kapanmaya başlayan kapıyı; penceremi açıp kapatarak kapının çarpma gücünü azaltıp kapının yavaş kapanmasını sağlayabiliyorum.
Rüyalarım gerçek oluyor.
6.hissim epey bi gelişmiştir.
antidepresanla kafa bulabiliyorum.
daha kötü ne olabilir ki sorusuna cevap verebiliyorum.
Çok iyi tırmanırım. Yada tırmanmaya gerek duymam da denebilir. Diyebilirsiniz...
Atları "kuzu" Kedileri "keçi" diyerek sevmek.
Elimi attığım her yeri kurutmak.
Uzayda ve zamanda yer değiştirebiliyorum.
nereden baksan 10 senedir hiçbir suretle hastaneye gitmemiş ve grip harici hastalanmamak.
Gördüğüm anda herkesin ne mal olduğunu anlar, beklerim. Hata yapmalarını beklerim. Sonra şeyimden aşşa kasımpaşa.
Evlen diye direten aile baskısına karşı koyma gücüm var.
sizi ölü olduğunuza bile ikna edebilirim. kelimeler cümle vurguları benim sihrimdir.
Ateşi kontrol etmek.