bugün

Özelmi bilmiyorum ama, kadın taklidi yapan ruh hastası erkekleri şıp diye tesbit edebiliyorum.
1- anormal bir dünyada "normal" kalabilmek.
2- ince düşünmek.
3- hak edene, hak ettiği muameleyi yapmak.
4- dik duruşlu ve omurgalı kalabilmek.
5- bu ülkede akıl sağlığını koruyabilmek.

aklıma geldiğiyle süper güçlerim bu kadar.
Adapte olmak.
Orospu çocuklarını tespit etmek.
bazen karşımdaki insanın düşüncelerini okuyabiliyorum. başkalarının göremediği varlıkları görebiliyorum filan. sonra bir de bazı olayları önceden tahmin edip sezebiliyorum. inanmayacaksınız belki ama böyle biriyim.
oturduğum yerden bir kaç saniyede önümdeki 5 yılın b,c,d,e alternatif yollarıyla birlikte en ince ayrıntısına kadar planını yapabiliyorum. müthiş bir manyaklık.
Şeytan tüyü varmış bende girdiğim ortamda seviliyorum hep.
Penisimden beyaz sıvı çıkarabiliyorum! Bu ne demek biliyor musun? Kadınları dölleyerek çocuk sahibi olabilirim!
Öngörü.
Para harcama hızım inanılmazdır mesela.
(bkz: Aynı anda iki kadınla fisting yapmak)

Beybi!
- Ruhu hedef alarak ok atmak. Ama bu benim özel gücüm degil. Yay’a ait.
Her an, zaman mekan farketmeksizin uyuyabilmek. Sadece uyumayı isteyeyim yeter.
ikarus marka otobüslerin faal şekilde çalıştığı yıllarda ekseriyetle şöyle bir mücizeyi gerçekleştirebiliyordum. bilimum eril kişinin deneyip de açamadığı ve benim tek hamlede açabildiğim sürgülü cam sayesinde otobüs ahalisine ferah bir nefes alışverişi sağlayabiliyordum. tedavülden kalkınca bu özel gücümü kamu içeresinde kullanamaz oldum.

neyse;

teselli olması babında; açılmayan kavanoz kapaklarını açmak, kaynamış civatalı u kilit sökmek gibi daha minimal nesneler üzerinde bu özel gücümü uygulamaktayım. ahir yaşantım boyunca becerebildiğim ve edinebildiğim tek vasfım bu. bilahare edindiğim başka özel gücüm yok.
On parmak klavye kulllanmak.
yoksulluk sırını altındaki maaşımla 4 kişilik ailemi geçindirebilmek özel güçlerim arasındadır.
aşırı sıcak osurmak. bazen göt yanaklarım yanıyor gibi hissediyorum.
google maps'in 50 dk uzaklıkta gösterdiği mesafeyi 30-35 dk arasında kat edebiliyorum ve iki ayda bir, herhangi bir şeyimi çaldırıyorum.
tüm sorumluluklardan elverdiğince kaçmak. Kaçış bir kurtuluş değildir felsefesine hiç gerek yok.

Fırsat varsa kaçarım.
Ben ne zaman uyandım amk?
samimiyetsiz insanlari cok gecmeden fark edip, hata yaptiginda uyarmayacak kadar bosveriyor ve ilisigimi kesiyorum. bu, ciddi bir güc zira ortalikta cok fazla kirik kalp var. taviz vermek cok zararli bir davranis. Böyle olunca daha az aciyor. canim kendim.
Herşeyi çabucak unutan ülkemde ben unutamıyorum!

Bu özelliğimden utanıyorum.
ayağımla bardak,kitap vs. kavrayabiliyorum. oldu mu?
düşünebiliyorum.

şu sıralar özeli geç süper güç sayılabilecek bir özellik.
günümüz Türkiye'sinde ölmeden yaşayabiliyorum...