bugün

çocuklar.
Tatlı dil beni her yerden çıkarır.
kızıl saç.
Şefkatli ve merhametli kadınlar 10-0 önde başlıyor yarışmaya.
Ormanda yürürken böğürtlen çalısına denk gelirsem sömürmeden bırakmam.
Kıvırcık saç.
Göz yaşı.
Uzun süredir dinlemedigim sevdiğim şarkılar. Radyoda çalıyorsa bitene kadar arabadan inemem. Magazadaysa dışarıdan geliyorsa işime gücüme ara verip dinlerim. Hatta sözlükte geçen gün paylasilan bir şarkıyı belki 7. ye dinliyorum şu an. Kendini bilmese de yazarına teşekkürler.
Köprücük kemiği. Böyle ımm **
Resim çizmek, kalemlerin mürekkebini değiştirip yeni renkler elde etmeye çalışmak.
(bkz: lionel messi)
güzel kapaklı bir çizgiroman. içeriği de doyurucu çizgiler ile bezeli ise tadından yenmez, al karşına, koy masana saatlerce bak.
Burada söyleyemem doğru olmaz ama libidomun artmasına neden olabilen 3 5 etken var.
Atletik ve karizmatik olgun erkekler.

Bana deseler genç mi yoksa yetişkin olgun biri mi ?

Cevabım belli. Karizmatik Olgun erkek. Atletik olması da üzerine kaymak misali. Ve zengin olmasi umurumda değil. Zenginlik kıstasım yok...

Tanrimm, Hep ilgimi çeker. Aslada vazgeç(e)mem...

En azından samimiyim. Ne istediğim belli sonuçta...

Napimm. Benimde masum zaafım bu... Swh...
Köprücük kemiği aralarından birisi. Harika duruyor.
Kızıl saç ve kırmızı renk
Eriyorum resmen.
KADINLAR hayat dolu kadınlar.
Çok sağlıksız ve rezil bir yiyecek(!) olmasına rağmen jelibon.

Özellikle avmlerde bir sürü çeşit arasından kendin seçerek hazırladığın o muhteşem paket. Büyüktür.

24 yaşındayım hala jelibon yiyorum ya. Anneme benzeyip şekerli şeylerden hoşlanmayan biri olmayı isterdim.
Rezervleri ülkemizde. Şanslısın köftehor.
Çay, sigara, kedi ve kalcadir efenim.
bu konuda zaafiyet teorisi bile yazarım...
belayı severim yaşam biçimim.
kafadan kırık kadınlara bayılırım allahın manyağı.
Taksici abim çok klas ve adeta zevk sahibisin. Sigara hariç özellikle kalça benim de zaafım.
Gözleri.
Sarı saçlı insanlar. Barbie bebekler. Kitap satın almak.

Evet bunlar zaaflarım.