bugün

sokak taşlarında sadece aynı renk olanlara basmak. farkında olmadan basmayayım diye zıplıyorum hafiften. sonra bana şizofren gözü ile bakılıyor. allah aşkına siz yapmıyor musunuz?
şu an bu başlığa entry girmek.
Öss tercihlerinde karadeniz teknik üniversitesi elektirik elektronik mühendisliği fakültesini yazmak.
Evet tuturdum yada tutturdu. Pişmanım sözlük. Ne biçin şehir burası 4 senedir kahrını çekiyorum.
mesala yaptığı yerine yapıtığı yazmak.
müslüman geçinen abuk sabuk insanlarla gereksiz yere tartışmak. zira birşey anladıkları yok.
arada ne kadar mesafe olursa olsun otobüsten inerken direkt kaldırıma adım atmak. yeri geldiğinde zıplıyorum da.
(bkz: yetmez ama evet)
seviştiğiniz kıza ''lütfen salonda uyurmusun'' deyip aline yastığı yorganı verip içeri göndermek. abi ben yalnız uyurum, kimse yatağımı benimle paylaşamaz. saçmalık mı değil aslında, bazılarına göre öyleymiş.
sıgara nın el alışkanlığı yapmış olması şöyleki her 15 dakkada bir yeni bi tane yakmak
bazen ankara havası açıp kendi kendime evde oynuyorum.
(bkz: tembellik)
şu an yaptığım en büyük saçmalık bu.
seviştikten sonra sevgilinin karşısında ohhh demek. itiraf gibi oldu.
yolda anaokulunda söylediğimiz "pazara gidelim " şarkısını söyledim bugün farketmeden.
5 dakikada bir kişisel istatistik kontrolü yapmak.
bu başlığın altına entry girmek.
insanlara değer vermek .
sabah karın ağrısından inleye inleye uykuya dalıp öğlen kosa kosa kursa gitmek sonuç: otobüste kıvranmak.
hissettiklerinin, düşündüklerinin çoğunu kendine saklamak. bozuk para mı bu? niye biriktiriyorum ben? ne işime yarayacak? usulüne göre salla nebuyacık.
Pişman olcakları şeyler yapmak.
hiç saçma bir şey yapmadım sözlük ne kadar saçma ama değil mi?
küçüklüğümde tohum yutan kediye belki içinde ağaç çıkar diye toprak yedirmeye çalışmak. yemedi, ben de zorlamadım.
Dakikalarca aynada kendime bakıp kendimle konuşmak, kendime tavsiyeler vermek. Yapıyorum bunu ve saçma da buluyorum.
yolda yürürken mp3'ten ezel dizisinin müziklerini dinleyip etrafa ''seni sikerim olum'' bakışı atmak.
bugün sırf ona ukalalık yaptım diye pişman oldum ve sürekli içimde bir pişmanlık duygusu otobüste düşünerek ineceğim durağın gelmesini bekliyorum. butona bastım bir baktım yanlış durak inmek zorunda kaldım. insan evine giderken de yanlış durakta inebiliyormuş demek ki.
bir çay bir simit isteyen müsteriye paket mi olacak diye sordum ya la.