bugün

Kendinizi sevmekten neden kaçıyorsunuz ki?
Bazı günler sadece eve gidip kendimle vakit geçirmeyi düşünerek geçiyor.
Yok bi yalnızlık, insan dolu etrafımız...2 3 tlfonla yarım saat sonra evde parti verecek durumdayım, yalnız malnız diilim...

Karalar bağlamamak lazım.
yalnızlığın efendisiyim . şükürler olsun. avrat yok - akıl var.
Kafa dengi insan yok olduğum yerde ineklerle falan konuşuyorum bir saat her gün zaman ayırıyorum kendilerine iyi de oluyor.
Ben hiç yalnız kalmadım çok uzun bir süredir, yıllardır.
(bkz: tek başına)
anne babayı saymazsan doğum günümü 3 kişi kutladı. onlarda 25 yıllık arkadaşım,onun eşi ve bir arkadaş daha.

onların '' iyi ki doğdun'' diye instagrama koyduğu hikayeyi kendi hikayemde paylaştım.

o hikayeyi takriben 100 kişi gördü o kadar gören kişi arasından kutlayan olmadı. oysa ben sikimde olmayan insanları bile '' hikayesinde doğum gününü paylaşmış,gördük o kadar hikayesini kutlayayım bari'' diyerek kutlamıştım.

olsundu be.
kredi kartı arkasındaki üç rakamdan oluşan sayı kadar.
Bi kuzenimle yaklasik her gun gorusuyorum. Onu cikarirsak

Evde dusup olsem 1 ay sonra falan bulurlar heral. Kira, koku, merak vs.

(Oha aq bu da fazlaymış lan)
Kalabalıklar içerisinde tek.
Elimde 5 litrelik su şişesiyle mahallede gezip, hayvanların kaplarına su koydum. Şimdi eve geldim.
işte böyle :
görsel
high level.
insan için yalnızlığın da vardır bir yeri kalabalığında.
Hayat şartları bazen öyle olur ki mecburen yalnız kalırız.
kimse anlamasa bile kendi içimizde yaşarız.
Bazen de öyle kalabalık bir ortamdasındır ki yine tek başına yalnızsındır,Sesini duyan bile olmaz
Değişik ruh halleri işte.
Varla yok arasındaki yaşarız.
Allah kimseyi yalnız tek başına bırakmasın.
yalnızlık sebebiyle diksiyonum paslandı. konuşurken takılıyorum artık. kimseyle doğru dürüst konuşmadığım için konuşurken yanlış kelimeleri kullanmaya başladım. öyle bir seviyeye geldi ki artık, ifade edemiyorum.
Herkesten nefret ediyorum ama tek başıma kalınca da sıkıldığımdan yine onlara mecbur kalıyorum seviyesinde.
Zaman zaman değerli yalnızlığımı özleyecek kadar kalabalığım.

Yalnız kalmaktan da korkmuyorum çünkü kendi kendime mutlu olabilecek şekilde bir çocukluk geçirdim. Bazen sadece kendimle baş başa kalmak istiyorum, hepsi bu.
görsel
Haber spikeri “iyi akşamlar sayın seyirciler” diyince “sana da iyi akşamlar” diyorum. Gayet sesli ve gayet ciddi bir biçimde.
içilen çayın tek bardak olması.
görsel

iyi böyle.
Aynada kendimi görünce bu kim lan diye korkuyorum.

Hoş belki de tipsizligimden kaynaklıdır.

görsel
Mükemmel.
uludağ Sözlükte takılıyorum. teşekkürler
100 de 99.9 yalnız geri kalan da... geri kalmış işte nedir?