bugün

Bu ülkede cuma günü vitrine bu akşam nöbetçi eczaneler yazıp altına da nöbetçi eczaneleri yazıp giden dalyarak eczacılar var.
çok iş + çok çalışma = para kazanma , çok para = çok yorulma. öyleyse; para = boktan hayat.
Hava soğukken ''götüm dondu'' sıcakken '' götüm pişti '' dediğimize göre vücudun termometresi göttür net.
gelirken ne getirilir ki giderken ne götürülür. from sagopa
teyzem; anadolu ajansı
halam; associated press.
Çok arkadaşınız olması yerine 1 kız 1 erkek olsun, yeter.

6 aydır bu şekilde yaşıyorum. Çok rahatım.
aşk çoğu zaman kurduğumuz cümlelerde değil, onun için her şeyi yapabileceğimiz cesarette gizlidir.
(bkz: taze ekmekle yaşama sevinci arasındaki bağ)
Allah beni yaratırken belli ki ctrl+alt+delete yapıp Para.exe işlemini sonlandırmış.
bence millet üniversiteyi facebook' una yazmak için kazanıyor.
Bir insanla, ilk tanıştığınız anda sizde bıraktığı izlenim vardır ya. ne kadar samimi olursanız, aslında hiçte öyle olmadığının farkına varıyorsunuz.
mesela bi kedi gidip de bi porsuğu falan zikmeye çalışmıyo.
ama bizim insanımız gidip merzifon eşşeği zikiyo.

e bu nasıl insanlık şimdi?
insanlığımıza sokuyum.
inanmak başarmanın kafasıdır. yani inanmak bir bok değildir. Başarmak istiyorsan çalışacaksın keke.
uni hocalari vize ve final zamaninda bizi ogrenci olarak degil, oyulacak adam olarak goruyorlar.
normalde ooo you touch me tralala deyip kol atmalar kantinde oturmalar...
nicesine sarıldım mutlu olmak için, benim sadık yarim bitter antep fıstıklıdır.
"onsuz yapamam ben, 1 saat konuşmasak özlüyorum" diyenleri de gördük aslında biz, en fazla 2 hafta. eee nerede onsuzluk, yapamamak ?
şarkıların çoğu zaman bize insanlardan daha samimi ve yakın geldiği bir dünyada yaşadığımızı unutmak, aşk'ta kaybetmenin başlangıcıdır.
benim istedigimin, hislerimin hic bir onemi yok. Olmadi ve olmayacak. Sadece nefes alan bir varligim. Yasamiyorum ben.
sözlükteki çoğu erkek yazar ya aşklarına karşılık bulamamış.
ya aldatılmış.
ya terkedilmiş.
yada birlikte olma teklifleri reddedilmiş kişiler.
gece gunduz yalniz oldugum her an agliyorum. Ortada kaldim resmen. Insallah yaz gelmeden kara toprak alir beni.
sanki eskiden yazar arkadaşlarımız yazarken özeline çok girmezdi. misal cinsiyeti, oysa ki şimdi oje sürmesinden 31 çekmesine her şey anında önümüzde ki başlıklarda entry adı altında yazılmış.
*
insan kendini fazla önemsiyor kendinden önemsiz gördüklerini ise sevemiyor .
ramazanda tüm fırın çalışanı ve sahiplerinin götü kalkar! ramazan dışı aylarda naiflikten götleri çıkar ibnelerin.
Burada entry'nin okunmasını istiyorsan itiraf başlığına yazman lazım.

Neden mi?

Anket olduğu için format derdi yok.

Sürekli yazıldığı için sürekli sol frame'de.

istediğini yazabiliyorsun, itiraf bile olmasına gerek yok.*
Sevişmek isteyip de sevişemeyen kadınların %100 ünün yüzüne bakılmıyor efem.