bugün

Bir kadını sokak ortasında dövebilir,öldür­ebilirsin. Ama öpersen toplum buna tepki gösterir Çünkü değerleri olan bir toplumuz..

edit: bu eksiliyorlar ya başka bişey demiyorum, yazar burada ne kastetmiştir, adam karısını dövüyor sokak ortasında kimse ses çıkarmıyor karı-koca arasına girilmez diyor, ama gel gelelim bir erkek bir kadını öpüyor sokak ortasında neymiş vay efendim fuhuş ortalığı götürüyor millet sokak ortasında cinsel ilişkiye giriyor dersiniz...

öylede ikiyüzlü toplumuz..

edit2: anlamayana kapakk..
acılı çiğköfte yediğinin ertesi günü diyare olduysan vay haline. gümrükten çıkarken fazla zorluyor 2 gün oturamıyorsun totonun üstüne efendim.

(bkz: tespit sıçmak)
mutluluk diye bir şey aslında yok (ama hiçbirimiz kendimizi buna inandıramıyoruz ve aramaya devam ediyoruz, ararken aldığımız hazlar da bize mutluluk gibi geliyor).
iki veya ikiden fazla benliğim var.. tek zihnimin yarattığı çoklu benlikler.. birisi daldan dala konmak, hayatı siklemeden yaşamayı, ileriyi düşünmeden sadece eğlenmeyi isteyen, alelade benliğim.. diğeri ise orijinal: soğuk, kendini beğenmiş ve yetkinleştirmiş benliğim.. diğerine geçmek için çokca oyun kuruyor zihnim.. şartlar elverse geçeceğim de belkc diğerine.. oturmadı karakterim henüz.. daha var.. gövdem mi? o ise, bu benliklerin çarpıştığı bir arena sanki..
"boşver la hava almış olduk, ayağımız açıldı" yla biten geceye, "kız tavlamak için çıkılıp eve eli boş dönülen gece" denir.
her insan, evinde elektrikler gittiğinde pencereden bakar ve diğer evlerde de elektriğin gitmiş olduğunu görünce kendini bi' mutlu hisseder.
eğer ki bir matematik testinde iki şık arasında kalırsan, doğru cevap ikisi de değildir. yüzde 33.3'e düştü yanıtı bulma şansın, işe iyi tarafından bakabilirsin.
eğer bir alet bozuksa, bozuk olduğunu bir başkasına göstermek istediğinizde takır takır çalışır, "ya normalde çalışmıyoo" dersiniz. mörfi atımı hazırla.
milletimizden herhangi birinin taksitli olması suretiyle çin' e bile talip olabileceğini anladım.
"WHITEFEST ODALAR TÜKENiYOR!!

SON ODALAR!!11!1!

EK KONTENJAN ACILMISTIR , KISA SURELI ODA SATISI DEVAM!!!1!!!1!!!1111!!!1!"

hay amına koyayım canım arkadaşım. ne yapıyorsun sen a benim reklam budalası arkadaşım? biri bana çuvalla para verse bu kadar reklam yapmam, yapamam yahu imkansız. ne veriyor bu adamlar sana? nasıl bir akımdır lan bu? bbm'i olan sözde ortam çocuklarının %86'sı * böyle. blackberry'e businessmen'lere hitap ediyor dediydilerdi ilk çıktığında. heralde adam -sırf makara yapmıyorum ben bu telefonla- gibi bir imaj çizmek istiyor ki bu kadar prof çalışıyor.
9'ncu nesilim ancak daha önce arkadaşım vasıtası ile bildiğim sözlükte bu kadar alenen küfür, ferre, faşist, kin ve nefret dışında ergen gafları, espri * entry bu kadar çok değildi. Lütfen, yapmamaya özen gösterelim, yapanları uyaralım. dışarıdan biri ile konuşunca ; ' incideki ergenler ' doldu diyorlar/ diyoruz. 5'nci 6'ncı nesil arkadaşlarım var onlarla sohbetlerimizde aynı konu konuşuluyor. Burası kız tavlama yeri ya da birilerine sözde laf sokup ergen egolarımızı tatmin ettiğimiz yer değil ve olmamalı. kurallara uyalım uymayanları uyaralım. saygılar.
nesiller gittikçe salaklaşıyor. bunu on paragrafla destekleyebilirdim ama ask.fm diyip susarım.
eğer bi saat daha kar yağarsa çamlıcada mahsur kalacağız.
cok fazla beyinsiz insan var dostlarim. heryerdeler. canli canli cehennemde yasamak bu olsa gerek.
benden iyisi yok. yaptigim en yerinde tespitdir.
ikizler kadınına değer verirsen ağzına sıçarlar. vallahi kendi tespitim.
bugün bir kaç kızla konuştum sözlük, vardığım kanı da berbat ve beni üzen bir durum.

kız demeye çekindiğim insanlar zengin kocadan bahsedip, istediklerinin bu olduğunu savunuyorlar. bu nasıl bir şeydir? nasıl bir düşüncedir? hayatlarından onca insanın geçmesinden hiç rahatsız olmamış gibi bunları anlatırken gülmeleri beni gerdi. daha 17 yaşında olan kızlar zengin kocayı bulup rahat etmeyi planladığını söylüyorlar. aklım almıyor, nasıl bir aileden gelmişler, nerede yaşıyorlar, nasıl bir zihindeler gerçekten aklım almıyor. şu dönemde böyle bir zihniyete sahip kişiler olmamalı diyorum.

kimin ne yaşadığı, ne yaptığı bizi ilgilendirmez ama böyle samimiyetsiz ve boş bir toplumda yaşadığım için kendimden utanıyorum sözlük.
fiziğin iş güç enerji adlı konusu lise yıllarında hocaların her türlü fantezilerini gerçekleştirebildiği konulardan birisi olmayı başarmıştır. işin içine hız katılır, denge koyulur, sürtünmeli eğik düzlem * sokulur. kısacası tüm fizik konuları tek bir soruda yoğunlaşmıştır. *
elimi çektiğim her şey harika bir hal alıyor..

mesela ben lisedeyken bir umutla kar yağmasını beklerdim ama mezun olunca her gün kar tatili olmaya başladı. serbest kıyafet diye yırtındım onu da yaptılar ama ne zaman? ben mezun olunca. ilkokulu bitirdiğimde okul küçücükken şimdi villa gibi oldu neden? ben mezun oldum. geçen sene stajyerdim iş bitti, stajyerlerin aldığı maaş arttı. belki de şu an onlar bile tatil yapıyorlardır.

yani böyle bir şans* olamaz sözlük olmamalı.
yay erkeğinden itinayla uzak durulmalıdır.* *
-acımadan harcarlar!-
günümüzdeki duyarsızlaşma ve tüketim hepimizin sonunu getiriyor.
milletin derdi 'whatsapp'te onlayn ama bana yazmıyor.' olmuş.
kızlara yada kadınlara çok değer vermiceksin. bunlar basit varlıklar, iki güzel söz söyle, kucağında sürtüşmeye başlarsınız.
seçimlerde bazı millet önermelere falan değil sadece tipine göre oy veriyor.
en güzel hatunlar lezbiyen, en yakışıklı erkekler gay oluyor amk. doğrusu bu mu ki?