bugün

tm. *
kipa'da bilmem ne indirimlerini kaçırmayın. sevgilim olsa bu kadar mesaj atmaz yemin ediyorum.
kaaaankiii sana güveniyorum yolluyorum mesajı, yarın konuş hallet benim işi.
bu gece benimki gelecek.
o paraları onlardan alsak ya?

not: hatun kişi kapora bırakmıştır bir yere, vazgeçmiştir, istediği şeyi almaktan, hatun kişiye parasını vermemişler.

not 2: 1. dayak nedir. 2. neden atılır felsefesine göre esnafın dükkanını basmayı düşündürür, 3. tüm esnaf toplanıp beni linç ederse artık buraya gelemeyebilirim.

not 3: espri bi yana tatlı dille alırım o parayı. (bkz: her türlü) .

edit: (bkz: esnaf candır) .
fotokopileri unutma canım.
ne diyim ki .
- tecavüz ediyoruz kanka.
askım maç var ya.
bedirhan kim diyorum kıvırıyorsun. hadi ben yattım uykumu kaçırma.
cesetleri gömdük, pasaportlar hazır mı?
(bkz: turkcell)
benim parlement sendeymiş lan y*vsak!
-ev arkadaşım
SN B.... OZMEN , 3613 NUMARALI TESISATINIZIN 250.00 TL NISAN AYI FATURASININ SON ODEME TARIHI 12/04/2013 .BU BIR HATIRLATMA MESAJIDIR.
e çalışmayıpta napıyosun?

işte asıl soru da bu.hiç oturuyorum öle diye cevap attım. çalışaydım iyiydi.
sılaya gelsene think.
CEPARAN KAMPANYASINDAN KAZANDIĞINIZ 1,73 TL BAKiYENiZE EKLENMiŞTiR. HEDiYENiZi ÖZEL SERViS VE YURT DIŞI HARiÇ HER YÖNE KULLANABiLRSiNiZ.

(bkz: vodafone)
14.04.2013 son ödeme tarihli faturanız 31,45 tl dir. ödeme yaptıysanız bu mesajı dikkate almayınız.
kanka akşam 8'de merkezde olucam donasın önünde buluşalım tamam diyosan ödemeli at.
aaaaaaa.
-chensy naber yaa sende statik notları vardı yarın onları getirsene beraber çalışalım. kahve sözüm de vardı hem onu yerine getirmiş olurum.

siktir lan 3 aydır var o kahve sözün diyerek cevapladım.
@katyperry: one of the most bad ass music videos i've seen in a long time! Elliphant's down on ... bla bla bla

Katy ne alakaysa twitter'da yazdıkları mesaj olarak geliyor. Twitter bile öğrenmiş Katy Perry'nin benim aşkım olduğunu.
olum ben salaş cafedeyim çabuk gel.
eski tweetleri var yenilerin tamamını silmiş bir tane var .
Hindi ıslama: 8 parça hindi kanadını 1.5 lt su ile haşlayın. 4 adet kuru yufkayı sarıp 3 parmak şeritler halinde kesin.Yufka parçalarını haşlanan hindi suyuna batırıp bir kaba dizin. yufkaların üzerine didiklenmiş hindi etlerini,dövülmüş ceviz ver eritilmiş tere yağına döküp sıcak servis yapın.-psikologlarımız sizi dinliyor!08882228888 aile danışma hattını 7/24 arayabilirsiniz.(2 TL-dk).