bugün

yalnızlığımı dindirin hacılar. bana mutluluğu resmedin, bir porsyon çiğ köfte alıp gelin, iki de bira. adam olun biraz da. halden anlayın olmaz mı? *
arada bir dışarı çıkın da insan yüzü görün. olmadı zirve ayarlayıp birlikte çıkın.
gölge etmeyin.
herhangi bir konuda başka bir yazar görüşünüze ters bir şey yazmışsa hemen atarlanmayın. önce bir dinleyin karşınızdakini. gözlemlediğim kadarıyla çoğu yazar direk saldırıya geçiyor böyle durumlarda.

not: görüşten kastım sadece siyasi değil. spor konularında, günlük konularda vs. önce bir anlayıp dinleyin, sonra hala ters gelirse sinirinizi sert bir şekilde belli edersiniz. direk dalmayın herkese.

not 2: istedim vermediler, sen şöförsün dediler.
Fazla 'cinsel seks'li basliklar acmayin. biraz ulvi bir ortamimiz olsun.
sevişmek için yardıma ihtiyacım var.
sırf başlık açacam diye edep duygunuzu kapatmayın. abazanlığınızın dışa vurumunu sözlüğünüze yaşatmayın.
sözlüğe seviştikten sonra girin, o zaman duygu durumunuz daha başka olacak inanın, açılan başlıklar ve girilen giri ler ona göre şekillenecek. burada cinsel tatmin yaşamayı bırakın, ortalık alev alev hatun kaynıyor, onlarında sevişmeye ihtiyacı var.
biraz daha seviyeli, doğru düzgün başlıklar.
medeni, seviyeli şekilde tartışma.
caylaklara biraz anlayis ve destek bekliyorum.
Daha cok oy verelim.
Msj atin lo.
Gerçeklerle tanısın.
Herkesin görüşüne saygı duyalim.
Daha fazla entry daha fazla oylama.
türk kızları başlıklarından uzak durun allaaşkına.
beyninizin yerini bilin.
Hayatınız boyunca Kul hakkı yemeyin, dürüst olun.
Oylarınızı akp ye atınız.
Azcık geniş düşünün. Kürtlerı hor görmeyin, her an bakire aramayin, saçma başlıklar açıp da kendinizi düşürmeyin.
nesil ayrımı yapmayın. oturun masada ne varsa beraber yiyin.
Dikkat çekmeye çalışmamalarıdır. Ne gerek var gencolar dikkat çekecem diye şaklaban olmaya dimi ama.
namusu hedef alan hakaretler etmeyin.

insanların yaralarıyla eğlenmeyin.

insan olun.
vicdanlı olun.

gerisi sizin bileceğiniz iş.
özellikle sol frame işgalcilerine sesleniyorum; yazarken lütfen kafatasınızın içindekini kullanın, bacaklarınızın arasındakini değil.
Tabularınızla insanlara saldırmayın, karşınızdakini dinleyin ve biraz yapıcı olun. Örnek vermek gerekiyorsa:

Neyy alkol mü içiyormuş hıamına bastım eksiyi şeklindeki tavrınız

Dinle alakalı belki de merak ettiği, öğrenmek istediği bir şeyi yanlış üslupla da olsa sorduğunda ona ışid militanları gibi saldırmanız. islam hoşgörü dinidir yapmayın etmeyin.

Irkla alakalı tartışmalara girmeyiniz. Zira sözlükten vatan kurtarılmıyor sinirlendiğinizle kalıyorsunuz.

insanlara daha sevecen yaklaşın, burda nefret dolu çok entry görüyorum.

Seksli başlıkların bazıları komik olup entry girmeye teşvik etse de bazen gerçekten başlıklar ve entryler çok ucuz olabiliyor. Sol frameden soğutmayınız bizleri.
troll troll başlıklar açıp kafamızı zikmeyin.
güncel Önemli Başlıklar