bugün

hayat...
arkadaş bütün arkadaşlar mı evlenir bir yıl içinde. hepsi hepsi gitti çevremden. insanda istemeden de olsa bir baskı oluyor. birileri fısıldıyor kulaklarıma:
-herkes birer birer gidiyor, ya sen?
-ne beni ya ne ben? acelemiz ne?
-a olur mu ayol acelemiz ne? zaman geçiyor kuzum bir an önce git artık.
-iç ses! bir huzur ver yaa!
böyle bir şeyler işte.
aşk'tir.
bazen bazı insanlara ne kadar gerizekalı olduğunu söyleyememek çok acı.
bazen susmak herşeyden iyidir.
insanlar narsist olduğumu düşünmesin diye bir şey diyemiyorum ama, narsistim ve bundan haz alıyorum hahahah.
gitme diyemiyorum ona. aslında bunu söylemeye hakkımda yok. bir ses var içimde ama durdur onu diyor. aynı şehirde olun ayrı olsanda. güzel bir hayatı olmalı bunun için sırf ses çıkaramıyorum belkide. ama gitmesin istiyorum. 30 dakika sonra o kalkacak otobüse binmesin.
lan hangi bölümü tercih etsem diye içten içe kendimi bitirme eylemi içindeyim.
bazen şöyle durup etrafıma bakıyorum her sey bos geliyor birden etrafımdakilere ne kadar gereksizsiniz diyesim geliyor ama diyemiyorum.
Eski sevgilimin yeni sevgilisini öldürmek istiyorum. köpek gibi kiskaniyorum onlari.
Yanlarım ağrıyor.
seviyorum seni.
portfolyoma güney amerika, asya, doğu avrupa, iskandinavyalı kızları eklemiş olmama rağmen hala bir izmirli kız ekleyememiş olmam hakikaten canımı sıkıyor.
herkes tarafından çok hoşlandığım kız dahil en yakın arkadaş olarak görülmem, bu özelliğimden nefret ediyorum ve bunu kimseye söyleyemiyorum herkes en iyi arkadaşı olduğumu düşünüyor.
Cinsiyet ayrımı yapmaksızın,Herkesin kankası olmaktan sıkıldım.Sırlarınızı benle paylaşip durmayın, Birgün fena patlıycam.
korkuyorum.
bugün de bitiyor amk.
Aynı duyguları yaşıyor olmamıza rağmen söyleyemeyip içimize atıyoruz. O da biliyor, ben de. Ama biz bilmiyoruz.
Susuyoruz!
içine ata ata ne hale düştün tuta tuta çatlayacaksın be adam

dökün canlarım dökün.
yoruldum. sadece yoruldum.
seni nefret ede ede sevmekten nefret ediyorum. çok malım keşke ölsem.
sana önce bişey söyleyip kırıldığın için ben öyle demek istemedim diye çevirdiklerim varya hepsi tam tamına öyleydi hatta daha bile fazlasıydı. bide öyle mal mal sosyal medyadan gönderme yapmak yerine biraz adam olsaydın lan.
Cay,kek. Soyledım ya la.
seni herşeye rağmen seviyorum...
Ablamin sevgilisine sen ne adi şerefsiz köpek herifsin allah senin belanı versin ablama cektirdiklerini misli misli anandan bacindan çek pislik herif. Bunu söylemek istiyorum o kadar zor ki susmak zorunda kalmam. Konussam dahi bir şey degistiremeyecek olmam.