bugün

Söylemek istediğim bir şey yok.
Siz anlıyorsunuz aslında her şeyi.
Biliyorum.

Yalnız değilimdir. Umarım bu düşüncemde.
1.5 kuşbaşılı kaşarlı pide bi de ayran.
(#37369552)

Bunu senin için yazmıştım.

Bu geçen sürede çok değiştim. Hislerim, düşüncelerim, beynimin işleme şekli...

Ama en önemlisi, artık seni sevmiyorum. Acı hissediyorum ama kızgınlığım artık tümüyle kendime. Senin gibi birini sevdiğim için kendimden utanıyorum.

Tekrar sevmek istiyorum. Ve seveceğim de. Hayatımı en güzeliyle yaşayacağım, ve bunu izleyeceksin.
Gün gelir sabahtan akşama değin seni düşünürüm
Içimde pamuk gibi pembe bir bulut
Kalbimde geleceğe dair kocaman bir umut

Bilirim bu hayatı yaşanabilir kılan sensin
Bilirim sen her zaman en derindesin
Çocukluğum, gençliğim, yaşamım...
Sen neredeysen ben hep oradayım.
Gördüğü Ağaç ve çiçeklerin isimlerini ezbere söyleyebilen insanlara çocukluğumdan beri hep nedenini bilmediğim bir hayranlık duymuşumdur.
nabıcaz be sözlük?
Evet burda çoğu kadın yazar "fake" diye biliniyor. Fake olanlar var yok değil ama hepsi de öyle değil sonuçta. Neyse bunun bir de erkek versiyonları var. Buluyor yakışıklı bir profil yapıştırıyor benim diye oraya buraya. Çok gördük bunları. Bi şekilde silinip gittiler. Geçen gün yine böyle bir şey oldu. Adamın fake ine o kadar çok kız yürümüş ki kendi hesabından mesaj atınca kızlar cevap vermiyor sanırım. Kızları fake hesabıyla yemleyip sonrasında kendi hesabını atıyordur eminim. Var yani öylesi. Ne gerek var yakışıklısın veya değilsin önemli olan insan olman. Neyse herkes nasıl mutluysa öyle yaşasın.
yarın başka olmalı. yarın bambaşka olmalı ama bana tanıdık olmalı bir tek. zaten bunlar istediklerimdi demeliyim hiç şaşırmamalıyım. yarın nolur başka olsun. yarın n'olur yolda olsun. yarın özgür olsun. eğlenceli olsun.
that is not dead which can eternal lie,
and with strange aeons, even death may die.
ben 5-6 yaşlarındayken televizyonumuz küçük ekranlıydı. Büyük ekranlı televizyonu olan yakın bi arkadaşım vardı onların televizyonlarında çizgi film izlediklerinde daha çok şey gördüklerini zannedip gerçeği anlayana kadar bizim televizyonumuz niye küçük diye üzüldüm. ama annem üzülmesin diye ona sormadım.
Aşık değilim, öyle çok büyük bir derdim yok çok şükür,kimseye kırgın değilim kimse bana kırgın değil, gayet yolunda her şey ama neden ben gecenin bu saatinde uyanığım?
ağrı dağı'n eteğinde uçan güvercin olsam.
Bugün mutluyum sözlük uğruna üzüldüğüm birisinin yeni bir kişilksizliğini daha görüp duydum. içim rahatladı soğumam arttı. Ne geri zekalı kişilikte insanlar var yahu. Bende hakkaten sorun ben de sanmıştım bir de. Oh be.
Canımı acıtmaya çalışıyosun. Mide bulandırdığının farkına varmadan.
Hediyeni kargoya verecektim ama başka birine vermeye karar verdim.
Tanıdık yahu!
Ismini duydun birkaç kez benden.
Şey... pek sevmezsin.
Ama olsun.
Bu cümleler de sana dair yazdığım son çöplük olsun.
Seninle konuşmayı çok özledim. Bunu derinden hissediyorum.
Bir karışık adana ve acılı şalgam .
Iyi ki arkadaslar var. arkadaslar sizin sectiginiz ailenizdir ve her zaman kendi ailenizden daha iyidirler. Kan bagi bir sikime yaramiyor.
Hep bir şey söylüyoruz inandıramıyoruz ağlayımda inanın artık.
yine bir günü daha sabahladım çok şükür.
Galiba diyorum... bu sefer galiba oldu.

https://open.spotify.com/...ck/5m1QHyP0dpNmjtSfAxRaIz
Amına koyim uyuyamıyorum.
Uyuyamıyorum.
'' sahipleneni az diye hakikate hürmet etmekten vaz mı geçeceğiz ? ''

bazen bir şarkı olur bu,
bazen bir inanç, inançların kendi hakikatleri vardır.
bazen güneşin doğuşu olur bu,
bazen doğum olur, ölüm olur bu.
bazen insanın kendisi olur bu.
ve bazen sadece kelimeler kalır bize.
iki yanımda oturan hatun çok seksi..

allah da benim belamı vermiş olduğu için zaten inşallah motoru fln bozarım da kurtulurum başıma iş açmaktan amına koyayım..

kendimi sikicem artık böyle dalyarak bi yaratılış olamaz ya..
sevgiliyle beraber tatil planları yapmaya ba yı lı yo ruuuung. müthiş bir organizasyon ruhu, kaçıp kurtulma eşiği, paylaşım ve ortak akılda buluşma gayreti. çok bütünleştirici, birleştirici, aşkı harlayıcı.