bugün

Soyleyecek cok sozum var lakin anlayanim yok. Anlayan olmadiktan sonra soylemenin ne anlami var.
Dün telefonla uğraşarak yolda yürüyordum ve bir adam yanımdan geçerken bana hitaben bir şey dedi. Çok çirkinsin de demiş olabilir çok güzelsin de emin değilim ne dediğinden ama sesi o kadar korkunçtu ki korktum bildiğiniz. Efektle olan canavar sesi gibiydi. Şimdiye dek birçok kez ıyy tarzı laflar yedim yolda yürürken ama en korkunç olanı buydu.

Siz erkekler nasıl sefil hayatlar yaşıyorsanız artık, ne haddiniz olmayan şeylere yorum yapmamanız gerektiği ne de iltifat etmeyi bilmiyorsunuz.
Eve gidip kendimi skyrime gömmek istiyorum.
Mobil internetin bitmesi ne kadar iyi bir şeymiş yahu, arkadaşların yanında telefonu eline almak zorunda kalmıyorsun hiç. Burdan internetimi bitiren akkadaşa sevgilerimi yolluyorum. *
hepinizden iğreniyorum.
Cok sıkıldım ya tek basina yasamak ne kadar zormus amk. Dertlesecek bir insan bulamiyorum.
Düşünmek istemiyorum , kafamın içinde bir sürü pislik var.
Bir tane yazar var çok mutsuz.
Kendimi Ferrari'nin motorundan ses çıkarttığını zannederken Şahinin egzozundan ses çıkaran tırrek gibi hissediyorum.
Kedimi anlatmaya çalılmaktan vazgeçtim.

Zaten anlamadılar. Ben de anlatamadım. Her şey rutin, olması gerektiği gibi.

Bence herkes hak ettiğini yaşıyor. Ben de..
Akşamları çay demleyince yanına çerez, kek bir şey koyuyorum. Ailem de şu sıralar evde değil. Yalnız yemekten sıkıldım. Samimi bir misafirim olsa birlikte muhabbet etsek diyorum. Önceden amcamlarla aynı mahallede oturuyorduk. Kafamıza esince kuzenimle birimizin evinde takılıyorduk. Şimdi yakın gördüğüm kuzenimi doğru düzgün göremiyorum bile. Yeni taşındık, Mahalleden de arkadaşım yok. Bir iki komşu var, çağırmaya gitmeye çekiniyorum. Yaşadığım şehirdeki arkadaşlarım okul bitince memlekete gitti. Kalanlar da evlendi. Okul varken sürekli arkadaşlarımı eve davet eder, birlikte bir şeyler hazırlar muhabbet ederdik. Evde arkadaşlarımla, sevdiklerim ile vakit geçirmeyi seviyorum. Şimdi böyle yalnız çok sıkıldım.
2 eski sevgilimi de bugunku ruyamda gordum ayni anda yan yana oturuyorlardi. Allahim bu nasil bir ruyaydi ne anlamam lazim bu ruyadan uyanir uyanmaz psikolojim bozuldu.
Otobüs taksi makas puding pekala yoğurt mide kalem a badminton gazete terminal süt barbie kapri doktor yab samimi def ronaldo ulan!
bu hafta içerisinde iş başvurularım var, bana şans dileyin arkadaşlar..
edit: bana artı oy veren 3 kişi şans meleğim oldu buldum işi, teşekkür ederim.
Belki bir gün.
(çakmak ve nefes sesi) yıllar önceydi, hani boşver unutursun demiştin. Ben de içimden geçirmiştim; unuturum tabi, sen gidersin yarın başkası gelir demiştim. Yarın oldu, hatta seneler geçti, yenileri de geldi ama ben unutamadım. Bu entrynin üzerinden yine yıllar geçecek, bir gün bir yerlerde seni bana hatırlatan objeler gelecek gözümün önüne belki o zaman evlenmiş belki de baba olmuş olacağım. Ama yine de o objeye bakıp sigaramdan hızlı hızlı nefesler alacağım, derin derin boşluğa bakacağım; çevremdekiler yine daldın gittin diyecekler, olur bana arada böyle deyip konuyu değiştireceğim. Uzun lafın kısası, bir gün dünyanın iki farklı yerinde farklı kişilerle hayatlarımızı kurmuş olsak da biz birbirimizi unutamayız.
Selamin aleykum arkadaşlar ben dj dikkat.
Denizden çıktıktan sonraki hafiflik hissi ve o an ki huzur var ya onu hayat boyu yasayabilsek keşke.
görsel
görsel
madem eziyet çektirecektin niye yarattın? senin kurallarına uymuyorum.
hukuksa sonuna kadar guguksa sikime kadar.
kanli kontes bathory

görsel
Sözlük erkeklerinin hatun düşürmek için yaptıkları şaklabanlıkları okumak 31 çekmekten daha zevkli.
-ağlamayın arkadaşlar aşk için, boş verin, başka bulursunuz, en kötü günleriniz hep böyle olsun.
-tamam anladık sevgilin var, sevgi gösterisi bir yere kadar, yüreği sevgiye doyan var doymayan var, kıskanırlar.
-uyan bak bizim hallere, sarı saçlım mavi gözlüm, nerde, nerde, nerdesin dost!
-bir tanem söyle canım ne istersen iste benden, istersen dost olalım göklerdeki turnalarla.
-yıllar geçse de üstünden, bu kalp seni unutur mu?
-ah ne az duydum, ne kadar az söyledim, işte bu yüzden hiç durmadan, seni seviyorum de.
-yoksa sen de her düş gibi çabucak kırılıp dökülür müsün gözlerinden?
-dertlerin kalkınca şaha, bir sitem yolla allah'a.
-e radyasyon neslindenim, biraz erken tükendim, hepimiz gibi.
-biberine gazına, copuna sopasına, tekmelerin hasına eyvallah, eyvallah!