bugün

hasiktir be rıfat abi.
ne sevgili ne dosttan yüzüm gülmedi canım dediklerim kıymet bilmedi..
Psikolojim çöktü galiba,ambulans yada fazla gürültülü bir ses olduğunda korka korka cama bakıyorum! Haberlerden kaçıyorum düşünmemeye konuşmamaya çalışıyorum, hayatımın en berbat gecesini evimden uzakta,tek başıma kadıköyün göbeğinde bir yurtta geçirdim. Tüm gece gözümü kırpmadım ezandan sonraki anonsta yüreğim agzıma geldi kara haber diye. Geçen f-16 seslerinden bahsetmiyorum bile. Her dakika arayıp soranlarım da cabası iYiYiM iYi! , bide teşekkür ederim o kendini biliyor. Kısacası öyle işte.
nefes alamıyorum bazen. suyun içinde nefesini tutman gerekir ama daha fazla tutamayacak gibi olursun o dayanamayacak gibi olduğunda göğsün sıkışır ya kalbin patlayacak gibi atar ciğerlerin isyan eder öyle geziyorum ortalıkta. bir de yetmezmiş gibi uyuyamıyorum ya da yarı baygın gibi yatakta dönüp duruyorum beynim sürekli meşgul ama bilinçli değil. sayıklıyorum resmen.
kendimi sürekli bekliyormuş gibi hissediyorum. sanki şu an yaptığım şey amaç değilmiş de mesela birini beklerken hadi boş durmayayım da kitap falan okuyayım der gibi. okul, günlük işler, sınavlar herşey sanki boş kalmamak için, beklerken sıkılmamak içinmiş gibi. ama ne beklediğimi de bilmiyorum. yine de gelecek.

o gemi bir gün gelecek!
Bu saatte bangır bangır osmanlı marşları dinleyen gavat o hoparlör müsait bir taraflarına girsin.
sanırım acı çekmemi isteyen gizli bir güç var. ne zaman işler yolunda gitmeye başlasa "mutluluk senin neyine amk" diyerek her şeyi altüst ediyor.
Eşime güvenemiceksem kime güvencem?
Tek birşey soylemek istiyorum oda sozlugun kalitesi gercekten dusmus millet entry eksilemek derdine dusmus neyi nasıl yazdıgına bakmadan.
çay bana!
ben seninle küçücük tabaklarda kuru fasulye yeme ihtimalini sevdim..
icimde bi sıkıntı var..
Önceden gelseydim sever miydin ki?
%50 ye ithafen.
(bkz: koy göte rahvan gitsin)
Gidin her gün bir ağaca ve bir balığa yada bir kuş A onu sevdiğinizi söyleyin ama sakın Ama sakın bir kıza seni seviyorum demeyin sırf sizi denemek için 3 gün sonra bu iş olmayacak ayrılalım derler. Abi hepsi mi aynı olur ?
Oluyor hepsi sizi denemek istiyor illa süründürecekler gidip gelmenizi bekleyecekler mesaj atmanızı onun için ne kadar ısrarcı olduğunuzu ölçmek isteyecekler.
En iyisi Rihanna ya aşık olmak kafam rahat eder en azından bir süre.
Herkes kendi çıkarlarını düşünür olmuş. Fedakarlık sıfır. Aynen böyle devam diyorum.
Hiç karşılaşmayacağın anları düşlemek. En sevdiğin şarkıya kafanın içinde klip çekmek. Gecenin bir yarısı ekşimiş mideye sigara ile eşlik etmek. Umarsızca fırsat bulduğun yerlere yazmak. Dikkatini dağıt dostum. Yardım dilen. Sigaran sönüyor yenisini yak. Edep falan unut. Zaten uyumuyorsun. Fazladan yaşıyorsun. Zaman dediğin nedir. En umarsızca onu harcıyorsun. Uzan ve dinlen.
allahım kapattığın tüm kapıları aç da ceryan yapsın, eridik sıcaktan..
dört takipçim oldu an itibari ile. bir şey başardım galiba. bekle beni nasa.
Aq twitterda geziniyom komik fotolara bakıyom anasayfaya bir gündür girmemiş herhalde birikmiş favlıyom komikleri sonra favladım komik foto sonra geri tuşuna bastım tweetlere geldi resim küçüldü baktım eski sevgilinin tweeti dedim anani sikimm öle oldu işte aq.
Tüm defterleri kapattım.
sadece biraz uyumak istiyorum.
Haykırrrmaaaaakkkkk istiyorummmmm.

Konuşamıyorum.

Konuşamıyorum.

Konuşamıyorum.
Ben çok yalnız hissediyorum ve umutsuz.
https://www.youtube.com/watch?v=yojZ-Ksr8AE

bilmiyorum , sıkılıyorum , iyi değilim . Hem biraz da bitkin hissediyorum .