bugün

yine üzgünüm sözlük, yine kendimi saklamak istiyorum karanlığın en derinliklerine kimse ulaşamasın diye. hadi bana eyvallah.
kız olduğuma lanet ettiren ülke sisteminin içine sıçayım.
Bütün gün cenaze yıkama, teslim alma ve defin işleri ile uğraştım. şimdi yatağa uzandım. birazdan uyurum. dün gece; bu sabah ölen ayşe teyze de yatağına uzanmış, öleceğinden habersiz uykuya dalmıştı. Eğer dün gece sabaha çıkamayacağı söylenseydi, sabaha kadar yarım kalmış maddi ve manevi bütün hesaplarını kapatırdı herhalde. hepimiz ayşe teyze gibiyiz. sabaha çıkacağımız belli değil ama yapmamız gereken her şeyi erteliyoruz ya da yarım bırakıyoruz. Taziye evinden çıkmadan önce yatağına baktım. üstü örtülü öylece duruyordu. hiçbir şey olmamış gibi.

ekleme: Bu yazı da yarım kaldı. sonunu getiremedim.
Ne hissettigimi netlestiremiyorum. Cok samimi kizamiyorum .hayata da samimi degilim zaten .oyle siradan olmasi gerektigibden iste her sey.
yıllardır susmayı beceremeyen insanlardan sıkıldım.
insanları sevmiyorum. Sadece kendini düşünen bencil yaratıklar hepsi. Benden ne istediler? Çirkinsin dediler. Cevap veremedim. Ne zaman savunmaya geçsem kötü kalplisin dediler en sonunda hepsini kabul etmek zorunda kaldım yanımdan gitsinler diye. Sırf kötü davranmasınlar diye herşeyi ağırdan aldım. Ama artık bıktım. Çok yakında hepsinin acısı çıkıcak hissediyorum. Bana kötü diyorlar. Oysaki kötü hiçbir yanım yok be. Canımı yakının canını yakmayı severim dedim diye benden nefret ediyor herkes. Sadistmişim ben. Bana davrandıkları gibi onlara davrandığım an müdürün yanında bitiyorum. Onlarsa topluluk oluşturup suçsuz görünmeye çalışıyorlar. Ve en çok canımı yakansa nefret ettiğim kız artık beni kırmasın diye ona iyi davranmak zorunda olmam. Herkesin sevdiği kızım ben. Sadece okulda pek iyi bir ünüm olduğu söylenemez. Okulda sert, normal hayatımda hayat dolu birisi olmak yoruyor. Maskelerim yoruyor.
şimdi yarın o siktiğimin işine mi gideceğim ben.
sikerler kamil hepimizi sikerler.
Asla duyamayacak, okuyamayacak, anlayamayacak olan kişilere söylemek istediklerini bilerek girdikleri entrylerdir.
sevgiye susuyorum sanki. yetmiyor anlayamıyorum. her daim beni istemeli beni düşlemeli ne biliyim sesini duyduğumda en icten seni seviyorum diyebilmeli. yağmur damlalarıni yudumlayabilmeli. sanırım uzakta zor. ama bunu asmaliyim. keşke yapsa keşke.
Hayatım sürekli pürüzlü lan, ulan para kazanmak istiyorum, kıçım terleyene kadar çalışayım ama para kazanayım istiyorum, amınakoduğum yerinde iş bulamıyorum, yaşadıklarımdan sonra karı kız işlerini bırakayım dedim, bi kız karşıma çıktı yine alt üst oldum, sağlıksız yaşıyorum lan.
Sıcak çok sıcak daha da sıcak olacak diyorlar.
Özledim. Söyleyeceklerim bu kadar kısa ve derin.
neden yani. tam biz olmuşken artık iki kişilik düşünmeye başlamışken neden gittin. memnun musun peki ya da mutlu musun onu merak ediyorum sadece.
gitmek gitmektir işte, hepsi bu.
allah gonlunuze gore versin sevgili yazarlar.
bir insanın hayatı söz konusu, görmezden gelmeyelim.

(bkz: murat balıkoğlu nun ihtiyaç duyduğu kan)
Bu sitedeki abazaları bir araya toplayıp yakamıyor muyuz?
Gece gece kaliteyi duşuruyorlar.
Yarin yine bu amk ankarasinda bi basima hayatima devem edicem. Cok guzel(!)
hayırlısı olup diyin geçiniz takmayınız.
ya sevdiğiniz işi yapın ya da yapacağınız işi sevin.
öz eleştiri yapıp gerçeklerle yüzleşin.
sexdi sevgiliydi karıydı erkekti boş bunlar. bu hayatta iyi işler yapın 60şınıza geldiğinizde boşa yaşamışız dememek için.
valla içimde çok söylemek istediğim şey var ama nedense hiç birini kimseye söylemek istemiyorum bu senelerdir böyle ve böyle de devam edicekmiş gibi geliyor ama insan arada da hani desem fena olmaz gibi diyor da neyse bakalım hayırlısı diyelim.
kardeşim artık bir barışsak hani tamam eskisi gibi olmayalım ama en azından birbirimizi görünce ilk kim başını çevirecek ilk kim arkasını dönüp gidecek diye düşünüp kendimize eziyet etmeyelim.Ben suçumu kabullendim artık farkındayım hatamın.
düzgün başlık açın da yazalım be.
2 gün önce yaşadıklarimdan sonra simdiki hayatim o kadar kuru geliyor ki.
bi taraf hep boslukta ya da eksik gibi.*
Hayatımda ilk defa birinden bu kadar nefret ettim sözlük, ben hiç kin tutamazdım ki..

Değişiyormuyum, büyüyormuyum bilmiyorum.