bugün

Hiçbir kriterim yok, hayat bana bunu öğretti. Çünkü bu insan süper ya dediğinde seni öyle pişman edecek bir hareket yapıyor ki şok oluyorsun. O yüzden beklentisiz beklemek en güzeli.
ön şartlar;

aldatmayan bıyıklı bir sevgili.

ileri zamanlar için;

(#29068900)
patlıcan musakkayı güzel yapsın.
Bana uyacak olanını istiyorum. Sürekli hata yapmayacak, günahlara dalmayacak, tevbe edecek, günün 5 vakti namazını kılacak, namazsız abdestsiz insanlarla maneviyatını kaybetmeyecek uzaklaşacak onlardan, gerekirse benim gibi işlediği günahlara bi son verip nasuh tevbesiyle rabbine sığınacak. Ben ona her konuda destek veririm zaten. Ama imanda belli düzeye geldikten sonra beni ortada bırakmıcak. Ben çünkü kimseye iğrenç hedeflerle hayatıma sokmak istemedim. Hep iyilik, güzellik, sadakat istedim. Sonunda benimle evlenmesini isterim.
Ben çünkü ona hep iyi davranmak isterim. Kırıcı bir insan değilim çünkü.
ben sadece okuduğumuz kitapları değişebilmek istiyorum.

işte ben satırların altını pembe kalemle çizerim, o gök mavisi kalemle çizer. sonra altı hem mavi hem pembe çizilmiş satırları birlikte tekrar okuruz falan.
kimliğinin rengi mavi olsun.

haaa bi de yozgat, çorum, çankırı ve kayserili olmasın. ankaralı olursa iyi olur. olmazsa da canı sağolsun.
Beyin şart.
gülmesini de ağlamasını da bilecek.sadık olacak.benim ona verdiğimden daha azını bana vermeyecek.
4 kriterim var.

1. Bana sadık biri olmalı
2. Gerektiğinde sırtımı yaslayabileceğim biri olmalı
3. Güvenebileceğim biri olmalı
4. Ve en önemlisi bu üçünün birbirinden haberi olmamalı.
O olması haricinde başka kriterim yok.
mumkunse sakal ve biyiksiz. tras masrafini ikiye katlamak istemiyorum.
süt beyaz tenli ter kokusuz kumral. huyu huyuma boyu boyuma rabbim güç ver kuluna arkadaşlar.
bugün aldatıldığımı öğrendiğimden ötürü sadık guvenilir olmasını isterdim herhalde.
esmer olsun, insan olsun. tamam.
uzun boylu.
aşırı eğlenceli.
fedakar.
ortalama yakışıklı. (aşırı yakışıklılar aldatıyor piçler)
dünyayı gezmeye yetecek kadar zengin.
benden aşağıda kalmayacak bir kültüre sahip olmalı.
ingilizce artı başka yabancı diller bilmeli.
maaşı benden yüksek olmalı ilerde aşağılık psikolojisine girmesin.
espri anlayışı benimkine yakın olmalı. yani espri falan yapıldığında mal mal bakmamalı.
body buildingciler kadar olmasa da kaslı olmalı.
müzik zevklerimiz benzemeli.
benim atarlı hallerimi çekebilmeli (bkz: aşk yeniden zeynep&fatih)
ilişkideki baskın karakter ben olmalıyım. kimse bana üstünlük kuramaz. ne ezik olmalı ne de burnundan kıl aldırmayan bir tip.
beni ailesinden önce tutmalı. herhangi bir konuda ben ilk başta sevgilime danışayım demeli.
ailesine aşırı düşkünlerden itinayla kaçılır.
nefes alsın yeter.

insan sevince, nefes aldığını bilse yeter.

tabi gece tenhada arkadan yaklaşıp, enseden bir hoh deyip nefes vermesi müreccahtır. yerim.
bayan olması önemli.. başkaaa? he bayan olması da var. sonra bayan olsun.
Her buluşmamızda beni ilk defa görüyomuş gibi heyecanla ama her bir zerremi tanıyormuş gibi sevgiyle bakabilmeli. Midesi bulanıncaya dek tahteravalliye binebilecek kadar çocuk ama yaptığı hataları görüp özür dileyebilecek kadar olgun olabilmeli. Bir öpüşü bütün vücudumu yakarken yanında uyunan uyku uykuların en huzurlusu olmalı. Bana hiç benzemezken beni herkesten daha iyi tanıyabilmeli. Güldüğü zaman kısılan gözlerine, dudaklarının kenarında beliriveren çukurlarına bakmaya doyamazken, çemçük ağzı ve tırnakları kemirilmiş çocuk elleri ile dalga geçebilmeliyim.

(bkz: zor ama imkansız değil)
-Kemalist olsun
-Kemalist olsun
-Kemalist olsun
-Chpli olursa iyi olur.
müzik zevkimiz uyumlu olsun ve dürüst olsun lütfen.
troll olsun, hanımefendi olsun, nefes alsın, boyu boyuma kilosu kiloma(balık etli olsun yani), müslüman olsun, sarışın olmasın. şu anlık bunlar. tanıdığınız varsa göndermeniz önemle rica olunur. sigorta yapılır.
a- cama hohlayınca kesinlikle buğulanmalı.
b- 18-79 yaş arası olmalı.
c- günde 2 litre su içmeli.
d- alkol sigara kullanmamalı.
- nefes alsın
- kadın olsun
- ağzı olsun
- gözleri olsun
- kulağı olsun
- burnu olsun.
Zeki, bilgili ve eğlenceli olmalı.
peynirli kraker.