bugün

görsel
görsel
Vicdansız sabuha gibim.
Sıkkın bıkkın bezgin bunalmis yalniz seveni olmayan bir insanin ruh haline sahibim siz dusunun.
Ruhum bu.

görsel

Bedenim bu amk.

görsel
görsel
görsel
herbi şey flu..
genel olarak abazalık.

duygusal abazalık,
keyifli abazalık,
kederli abazalık,
mutlu abazalık.
nasıl oldurabilirdim de neden olduramadım üzerine kurulu, bazı sahneler var kafamda böyle çıkmıyor bir türlü, bazen çıkarmış gibi yapıyor da sonra geri geliyor, hiç böyle olmamıştı, hani o an'a dönsem ufak detaylarla oynasam olduracaktım, benim elimdeydi, zor da değildi, hadi ama, bunu düşünerek kafayı yer insan.

oldu, her ne olduysa oldu, olan beni üzüyor, böyle olmasaydı, olmasaydı mutluydum bu gece, dün gece de mutlu uyumuş olacaktım.

neden en istediklerimizi olduramıyoruz. kafaları yemeye ramak kala bir inançsız olarak 'nasipten öteye yol yok' demek geliyor içimden, rahatlatıyor zira.
Ruhumun varlığını bir haftadır hissetmiyodum. Ama sanırım biraz nefes almaya başladım.
her gün içtiği sigara izmaritini bizim bahçeye atan birisi var. karşı binada ve gözüm içine baka baka yaptı bu sefer. sadece sigara değil, başka şeyler de atmış. ne yapsam bilmiyorum. dövmem lazım sanırım ama nasıl?
görsel

çoh sıcak..
çok pisim,
pisim ama güzelim.
Çok iyi yüzme biliyorum ama etrafım hep bi kara parçası.
(bkz: çaresizlik)
Afedersiniz umumi tuvaletlerdeki bok gibiyim.
Yok gibi.
görsel
Valla bu.
Haberlere mutlu günler diye giriş yapan spikerler gibiyim:

Bir şeyler anlatmaya çalışıyorum ama ilk başta kendi dediklerime ben inanmıyorum.
görsel

fotoğraf bana ait değil.
görsel
Fena sayılmaz halim Bir lokma ekmeğim var biraz aklım iğne ucu kadar da zevkim.
Sohrab Sepehri-suyun ayak sesi
Hayata sürekli memnuniyetsiz olmak için gelmişim gibi.

görsel
show tv de yeni jenerasyon örümcek adam beyaz tv de ise eski jenerasyon örümcek adam var ikisi arasında gidip geliyorum kısacası kararsız.
menemen yapmak üzere ince ince doğranmış soğan gibi.