bugün

ya gözlerim birbirine çok yakın ya da ölü balık gibi baktığımdan bilemiyorum, tıbben herhangi bir anomali olmamasına rağmen küçük yaştan beri sürekli sağdan soldan duyduğum "şehla mısın sen?" sorgu sualinden bıkmam sebebiyle kendime layık bulduğum nicktir. şaşılığın latincesidir. her ne kadar pek bir strabitik insan olmama rağmen şu ana kadar hiç bir şaşı bak şaşır resimini görememiş olmam da garip bir ironidir sanırsam. tam çözemedim, ya ben şaşı bakınca gözler normale dönüyo da ondan görmüyorum, ya da iyice coşup burun kökü seviyesinde tamamen kaynaşmak suretiyle tepe göz halini alıyor, haliyle tek göz de üç boyutlu görmeyi reddediyor
stilini çok beğendiğim bir ingiliz su baleti; dave a.d. kenny'nin isminin okunuşu. **
ilk ve ikinci adımın omuz omuza vererek oluşturdukları nicktir. uluslararası geçerliliği vardır. dünyada bende başka kimsede yoktur. google dan bile çıkmaktadır*.

(bkz: kendini bi bok zannetmek)
hiçbir anlamı yok aslında.üniversiteye girdiğim ilk sene kendi hesabımız için şifreler verilmişti.işte o şifrenin ilk beş harfi bu.
(bkz: mentor)
karga: kel adamın regl garısına aşkı annamına gelir. deve tabanınki kadar orjinal uyduramadım...
ısmımde 2 tane r var bu kadar basit.bırazcık ıngılızce serpıstırdık.*sonuc twor
veletlik zamalarımızda;
arkadaş muabbetlerinde yawaş yawaş "olm çette bi kızla tanıştım" lafları geçmeye başlamıştı.bizde 13-14 yaşındayız, alır bizi bi merak...carmegeddon oynamaya gittiğim internet kafede bu sefer mirc programını açmıştım* ama oda neydi birsürü buton.butonlara aldırmadan aşağıda gördüğüm yazı yazılacak olan bölüme bir şeyler yazmıştım ama gelen cevaptan yanlış birşeyler yaptıgımı farketmiştim.
hemen "abi bu çalışmıyo" lafımı esirgemedim internet kafe sahibi amcadan.amca geldi "ordaki şimşeğe bas ping pong yazıları çıkınca beni çağır" dedi.dediğini yaptım ve evet ping pong yazılarını görmüştüm.
"abi yazılar çıktı"
kafe sahibi amca geldi ve beni zurna kanalına sokmuştu."bak burdakiler insan üstlerine tıklayıp onlarla konuşcaksın" dedi ve gitti.
ben daha nickimin ne oldugunu bile bilmeden insanlarla konuşmaya çalıştım *
artık okuldaki chat muabbetlerinde bende vardım.arkadas sordu "olm senin nikin ne"
afallamıştım ama cevabımı hemen verdim "olm benim öyle belli bi nikim yok her girişte deişik bişey yazıyom"
başka bir gün kafeye gittiğimde "abi ben nikimi nereye yazıcam" dedim,gösterdi.
ama bi sorun vardı ortada nickim ne olacaktı.belli bir süre geçti ben hala nik bulamamıştım.
ama kafamda seçenekler azalmıştı.yabancı bir isim olsa güzel olur diyordum.sonunda yabancı ve karizmatik bir isim olarak KeviN tarihteki yerini aldı.
yıllar yılları kovaladı ama kevin hic deismedi* * * * *
incil'in bölündüğü 4 kitaptan biri olan yuhanna'ya göre şeytanın latince 6 adının baş harfleri...
mystery ingilizce bir kelime olup türkçede gizem anlamına gelir. hem gizemli olduğum, hem de adımın gizem olması sebebiyle seçtiğim bir nicktir.
(bkz: yüzde yüz dürüst yazar)
(bkz: anne ben anketor oldum)
benimki de bu (#408976)
el : elf isimlerine getirilebilen ufak bir ektir.
aina : elfçe kutsal yıldız demektir.
d : ben ekledim varmı ?!
türkçesi serseridir. zamanında kız arkadaşım bana böyle hitap ederdi.
efenim, ben bir gün evimde çoluk çombak, eş dost oturur bol cigara, çay tüketirkeeeeen kassandra geldi.
"bak, ne güzel bir sözlük, sen de yaz!" dedi.
baktım...dedim ki:"işte, hayatımın fırsatı, yehuu, hatta yuppıııı!"
dedi ki sözlük: "nik mik?"
dedim: "gak guk, ık mık!"
bu hoş bir nik olmayacağından dedim: "türkçe olsun,ben o sırada kiraz falan yemiyordum ama; aklıma güldür güldür geldi bir kiraze.
dedim: "olsun kiraze!" *
uzun bir süre sheytan dı.SOnra asi_girl oldu.Ondan sonra siyah kelebek oldu kelebekleri çok sevdiğim için.Birgün arkadaşımla nick düşünüyorduk başka bi yer için bal olsun dedi öyle kaldı.Duman ın bal şarkısınıda çok sevdiğim için değiştirmedim.
basit bir hikaye.benimkisi;
kafayıyedim: kafayıyedim.
anlamı gayet matematiksel bir nickse de fonetik olarak özellikle ilk kelimesinin söylenişi haz verici olduğu için tercih edilmiştir. aslında bu kadar basit olmamalı bir nikin hikayesi diye düşünüyorsanız aman ne bileyim ben.*
kidd: jason kidd'in soyadı, jason kidd'i bilmeyenlere kid ama iki d'yle diye ifade etmek zorunda olduğum başımın tatlı belası*
alcoholica : bol alkol alan metallica'nın bir lakabı.
alcoholica : bol alkol alan metallica hayranının lakabı..
(bkz: cok sey yasadim en dogrusu buymus)
(bkz: fazla soze ne gerek var)
imzadaki baskın olan harflerin sizin kimliğinizi ortaya koyduğu düşünülerek yaratılmış kod-ad.
(bkz: zlya)
işim gereği bir gün miksaj dayken aynı zamanda da sözlüğe yazar olmaya çalışıyordum. O anda nick düşünmeye vaktim yoktu. Ben de miksaj yazayım dedim. Pek de fena olmadı.
kıvırcık salata aslında tam bi kıvırcık sayılmaz jöle sağolsun.kıvırtıyoz saçımızı.millette kıvırcık halimi sever ee tabi bende.bide kıvırcığın salatası var.oda güzel olur.fazla düşünmedim.hadi kıvırcık salata yaz bakim dedim.olduk mu hepten bir salata...
genelde içinde bulunmayı sevdigim ve yanımdan hıc ayırmayacagımı dusundugum biricik yoldasım.sırdasım.derttasım.*