bugün

Amerikan pastasından ki stifflerin lakabından alınmıştır. Tüm amerikan piecilere selam ola.
(bkz: oyun)
yeryüzüne düşen ilk bakkal tanesi *
(bkz: provakasyon bizim işimiz)
Oğluna flüt alamayan adamın oğlu. ..
polis akademisindeki Tackleberry. Ama ben araştırıp düşünmeden tuckleberry diye yazıldığı şeedip almıştım.
Ameta: Anti Meta nın kısaltılmış halidir. Oyunlarda hatta gerçek hayatta (meta)düzene göre değil değil kendi düzenime göre hareket ederim.
Istikrarlı bir şekilde dengesiz olan insan, ben.
ispanyolca'da bir bahar akşamı anlamına gelir.
bir bok değildir.
wwe'nin en parlak döneminin ürünü ( çocuğu ) .
bu nick i öylesine kayıt olduğum sitelerde kullanırım aslında. asas adımın ve soyadımın ilk harflerinin tekrarlı yazılması. bu nicki ilk almaya çalıştım sitede kingasas dolu idi bende böyle araya o koyarak ergenus nickimi almıştım. uludağ sözlüğe de öylesine kayıt olduğum için direk bunu yazmıştım ama şimdi facebooktan daha fazla sözlükte takılıyorum.
Benziyorum. Heheh
bir adamdır. çoğunuzun tanıdığı bir adam. tamda bu zamanlarda ortadoğuda olması gereken bir adam..
ayrıca; (bkz: bunu araplara sorsana delikanlı).
geleneksel Türk tiyatrosunda meddahlık geleneğinden kalma bir sıfattır, meddah anlatandır, mukallit insanları taklit eden bunu sahneleyen, güldürücü kişi anlamına gelir.
Kalemime dokunma...!

edit: (#28547400)
(bkz: kıytırık)
Herkes bi dalga geçti bir sordu bende açıklayayım o zaman *
En yakın arkadaşımla kavga ettiğimizde bana mesaj atmıştı "affet beni piyonocu gız" diye. Ordan beridir kaldı bende. Çevremizdeki insanlar öyle demeye başladı işte *
Soldaki karakter efenim.

(bkz: Peppermint patty)
(bkz: Snoopy)
(bkz: Peanuts)

Patty ne, köpek ismi mi? Diyen oldu.
Pes amk.

görsel
görsel

Böyle bir şey işte.
japonya'nın oda nobunaga'dan sonra ikinci birleştiricisi, şu an ki şeklinin temellerini atan adamların ikincisi.
bu dünyada yaşamış en güzel kadın, uğruna savaşlar verilmiş, gençler sapır sapır ölmüş.
olmalı mı? *
herkes birbirini tamamlayan ikili sanır fakat mersin'i temsil eden iki simgeden oluşur aslında. bu iki simgenin birbirini tamamlayabiliyor oluşu da bir etkendir. öyle.
a7x şarkısı.
Biz zamanlar karşılaştığımız bir kişi veya düşünce başka hiçbir şeye yer vermeyecek biçimde yavaş yavaş bütün düşüncelerimizi kaplar, bu durum bir tür delilik ya da kutsal bir düşünceye kendini kaptırmak anlamına gelir,benim güneşim de zahirim oldu bu nickim ona ithafen seçilmistir.