bugün

Hala ek ders yatmadı züğürtüm. Evet.
çok kötü çok tarif edilecek gibi değil.
Öğrenciyim. Söyleyeceklerim bu kadar.
Açlıktan meme kemiriyorum.
Öğrenciyim deyince dilenciler bile geri çekiliyor.
ya zengin ol ya fukara her yemekten sonra yak bi sigara. durum tam olarak bu karnımız doyuyor.
Allah affetsin baba parası. Üzgünüm ama bu. Napam...
hayalimdeki işi kurmaya, sevdiğim kadının olduğu ülkeye gitmeye maddi şartlar el vermiyor diyeyim, gerisini okuyan anlasın.
ne sen sor ne ben söyliyim .d bi yapmadığım torbacılık ve gavatlık kaldı . şükür ki az çok bişiler biriktirdik .
--spoiler--
ana baba göçtükten sonra 2 kardeşime ben bakıyorum . maddiyatta genel olarak .
--spoiler--
Maddi durum diye birşeyim yok o derece. Kışın derhaneye gittiğim için yine param oluyordu şimdi dışarı bile çıkmıyorum gerek kalmadığı için fakirim. Şunu unutmayayım geçen hafta dört gün çalıştım o zaman maddi durumum orta düzeydeydi.
3 4 civarı. Zorlarsan 5. Kızlar bekarım bu arada.
görsel
iki yıl öncesine kadar bir milyon yıllık cirosu olan şirket sahibiyken, bugün beş kurussuzum. öylesine ıyi geldi ki,yedi yıllık karıma yeniden aşık oldum, duruşuna, tavrına kurban olduğum. ama bir daha düşmemeye and içtim. yeniden çıkarmıyım,? çıkarım diyorum artık. benim gibi obsesiften, kişisel gelişim kitabı yazarı tadında bir adam çıkarttın ya seviyorum kız seni gülo.
Öğrenciden hallice.
görsel
Maddi mi? Durum mu? O da ne yauu
Piç güveysinden hallice.
(bkz: fakir) olan durumdur.
Bugün makarna yiyelim dedim tencereyi açtım bana yeşil yeşil bakıyordu.
siz 'yok'un anlamını bilir misiniz ? ben çok iyi öğrendim.
bu aralar diplerde...
istanbul öncesi daha iyiydi şimdi ise şükür diyelim.
-300 deyim, 20 lira nakitim var otobüsten otobüse harcıyorum.
1200 telefon taksidi.
300 lira elden borç.
400 de kredi kartı borcu.

Gelirim aylık 475.
Hayat mı bu şimdi.
Şu sıralar gündemimde bunlar olduğu için yazdım niye yapıyorsunuz bu başlıkları böyle şeyleri.
Maddi yönden iyi manevi yönden fukara bir yazarım.
Fasfakir ve saffakir. Fakirliğin dibindeyim.