bugün

zaman zaman sözlükte inanmadığım entry ler girerek insanların tepkilerini alabiliyorum. kendimden utanıyorum sözlük.
saatlerdir aklımda olan şarkıyı sesli söyleyemiyorum bari yazayım:

ben bu yaz, bembeyaz bir otelde kendime rastlamak istiyorum.
doğuştan fenerbahçeliyim ama rahmetli babamın tuttuğu takım olmasından dolayı her zaman beşiktaşa bir sempatim var ve maçlarını da daima takip ederim. hatta bazen beşiktaş çarşısında gezerken "acaba?" derim. ondan sonra aklıma gelir, yıllardır fenerbahçenin içerde dışarda her maçına kar kış fırtına demeden gittik, yoluma basar giderim, ama aklımın hep bir kenarındadır siyah beyaz...
fazla mı dürüstüm diye düşünüyorum bazen...

bugün din kültürü ve ahlak bilgisi yazılısı vardı. harıl harıl yazdım cevapları falan işte. sonra öğretmenin, kağıdımı bana okutmasını bekledim. haliyle hoca braille alfabesinden anlamıyor. "100 mı vereyim, 95 mi?" dedi. kararı ben verecektim. "95 verin, haksızlık olmasın. 100'lük kağıt değil" dedim.

şimdi düşünüyorum; iyi mi yaptım kötü mü? eğer 100 isteseydim 5 puan karda olacaktım. ama öyle 100 alsaydım da hem kendimi yalancı hissedecektim, hem de arkadaşlarımın tepkisini alacaktım. ''yerimde başkası olsa ne yapardı'' sorusunu kendime soruyorum ve her kişi için cevap değişiyor.
bugün benim doğum günüm sözlük.
-çok derdim varr çok, ama allah beterinden saklasın
-param da kalmadı ama napalım
-cok sinirliyim ama hep kendimi tutmaya calısıyorum.
-nedir bu bendeki sevgi pıtırcığı hali. nefret ediyorum.
siyasi tartışmalardan işyerinde iş yapamıyorum.
bayan ağırlıklı bir işyerinde çalıştığım için çok sıkıntılıyım en azından bir iki erkek olsa şaka yaparlar falan kadınların kaprisinin taa...hemcinslerimden nefret ediyorum allah belanızı versin..
sözlükte kadın olduğunu belli etmek için kıçını yırtanları anlamıyorum bi türlü. birilerinin ağzının suyu akabilir ama bazıları acıyor bunun yüzünden size.
sözlüğe girer girmez nickimi ve şifremi girip entere bastıktan hemen sonra önce ben butonuna tıklıyorum, ondan sonra da nick altıma bakıyorum bişey yazılmış mı diye.

ahan da itiraf.
lostu daha yeni izlemeye başladım, ilk sezonun sonunda tiryakisi oldum.

eskiden türkiyeye giderken sanki bir odaya girip 3 saat bekledikten sorna * * çıkıncada türkiyeye geldiğimiz bir alet sanıyordum.

neyseki 18 olunca arabayla türkiyeye geldiğimizde anladım aslında fazla uzun yol değilmiş 3000km 18 saatde bitiyormuş. *.
Okulun mezuniyet balosuna bomba ihbarı yapmayı planlayan bendim. Hatta o söylentileri yayan da bendim. Kendimi de tebrik ediyorum. yine olsa yine yaparım.
evde kedi beslemeyi düşünüyorum. ama anlaşabilir miyiz bilmiyorum. karşılıklı hırlaşırdurur muyuz, yoksa mırmır koyun koyuna uyur muyuz? napsam bilemedim.
sabah işe gelirken bir kedi ezdim. Farketseydim belki ezmezdim.
cahildim dünyanın rengine kandım...
solda alorse on danse başlığını görünce içimden hayır olamaz dedim. ancak acı gerçek tüm bedenimi sarmakta gecikmedi.
salak bir fransızın iğrenç ingilizce aksanıyla i love dance demeye çalıştığını sandığım şarkı alorse on danse mış.
milletin ''sanki orda ı love demiyor'' laflarına aldırmadan siz fransız aksanını bilmezsiniz bıdı bıdısı yapmıştım.
* neyse ki modası geçti.
itiraf ediyorum evde nutella hırsızı benim. hatta yakında büyük marketlerde satılan o 5kg olanlarından alacağım.
cuma.... saat 17:35...

tek yapmak istediğim masamdan kalkıp cake'ten bi şarkı açıp zıplaya zıplaya dans etmek!!!

edit: müdürüm eksilemiş hemen!
içimde garip bir heyecan bir sevinç var.
ilk defa sözlük yazarlarının itirafları başlığına entry giriyorum.
abazayım.
(bkz: sözlük bana karı bul lan allahsız)
bu başlığın 1000. sayfaya geçtiğinde ilk yazan ben olmak için sürekli bakıyorum sayfa kaçta diye.normalmiyim diye düşünüyorum ara sıra ama ben napim sözlük psikolojimi bozdular ondan yani..
hayatımda gördüğüm en aptal çift sevgilim ve beniz bak yeminlen.
ilk ayını pıleyteyşın kafe de pes oynayaraktan kutlayan tek çift biziz.
sevgilisine 'sen mençıstır ol olum ben barçayım' diyen tek hatun benmiyim ? *
sevgilisine peste 4-1 çakan tek dişi ben değilim , olmamalıyım , yoksa çok utanıcam ya kendimden cidden bak.
kız olsaydım eşcinsel olurdum. öyle bir aşığım.
şu kola ile cips bitsin , kesin diyete giriyorum sözlük. **