bugün

farkettiniz mi şu sıra herkes herşeyi döküyor. toplumda bi temizlenme var. arınma diye bi amerikan filmi vardı, onu çağrıştırıyor. armağan çağlayan ın kanal komple arınma ayinleri ile dolu. güzel şeyler oluyor.
içim sıkılıyor. babamla konuşacağım bu entryde.

grissini yaptım birkaç gün önce. tereyağlı mereyağlı. fırında unutmuşum kavruk olmuşlar biraz, tıpkı sana benziyorlar heheh. şu vakumlu büyük kavanozlar vardı ya onun içine doldurdum orta sehpanın bir köşesinde duruyor günlerdir. gözüm çarptıkça aklıma sen geliyorsun. kesin bayılırdın gidip gelip yerdin katır kutur. kedi sahiplendik sen gittikten sonra. ay kim bilir nasıl isimler takardın kediye. bana taktığın isimlerle sesleniyorum bazen ona. fısfırik! şapşirik! boncuk kızım! diyorum. bunları senin sesinden duymayı öyle özledim ki... roka, fesleğen, domates falan ektim birkaç hafta önce. unutuyorum sulamayı, sabah akşam teftiş ederdin sen olsaydın. sen yokken salıyorum biraz, ne yapalım yapım böyle. senden bahsederken hep gülüyorum hatta kahkahalar atıyorum. çünkü tam da böyle güzel anılması gereken birisin. o kadar çok şey birikti ki... sokağın başında görüneceksin yine ve sanki kaldığımız yerden hayatımıza devam edecekmişiz gibi geliyor. bu yüzden mezarına gitmeyi sevmiyorum. umarım alınmıyorsundur baba. seni çok özlüyorum.
Bazı başlıkları bilerek açıp okumuyorum. Böyle tecavüz, dehşet, kötülük içeren her şeyden nefret ettiğim gibi bunları konuşarak ve üzerine trollük yaparak daha iğrenç boyutlara getirenlerden de nefret ediyorum. Ölün siz allasen.

Diğer bir itiraf; bomboş geçen bir haftasonu sonunda girmiş olduğum stres ve yoğun bir ders programı beni hayattan daha da soğutuyor. Tşk.
Biri mütemadiyen itiraflarımı layklıyor. Kimsiniz acaba? Ne yapmak istemektesiniz?

Edittin bey; bunu niye bu kadar eksilediniz gafasına zıçtıklarım. Biri mütemadiyen itiraflarımı layklıyor dedim ne var bunda?
Erkek olduğum halde türban takıyorum. Evet kapalı bir erkeğim ben ve kimse karışamaz bana dinimi özgürce yaşamak istiyorum.
hayatım boka sardığında sözlüğe sarıyorum.
evet evet sen, seni çok seviyorum.*
3 sene önce 4 yıllık ilişkisi olan bir kızla birlikte oldum günlük gelişmişti her şey ancak ilişkisi olduğunu bile bilmiyordum. instagram hesabını stalkladım bide ne göreyim yakın bi tarihte bi adamla fotoğrafı var 4 yıl 6 ay kalp diye açıklamaya yazmış orada anladım. daha sonra da evlendiler, allah bi yastıkta kocatsın artık ne diyelim.
ofiste çalışan sarışın dul bana yürüyor.

ofisimizde çalışan sarışın, güzel, dul kadın kişisi şahsıma yürümektedir. tabi olay nasıl cereyan etti merak edeniniz illaki olur.

bilgisayarına bakmaya gittiğimde alıcı gözü ile beni süzdü. olabilir diyerekten mevzuyu aklımın ucunda bile bırakmadım. daha sonra durduk yere yaşımı sordu söyledim. bende kendisini yaşını sordum.

müzik açabilir miyim? diye sordu kafana göre aç dedi. allahın belası sarışın dul öyle bir müzik açtı ki kekoların atası bile dinlemez. başladık sohbete.
ya ben hiç eğlenemiyorum uzun zamandır eğlenmiyorum demeye başlayınca ayıqtım mevzuyu.
gönlümü birine kaptırdım bu gönül ihanet eder mi hiç

problemi çözdüm odadan ayrıldım odama geçtim. yaklaşık 1 saat sonra tekrar aradı problem var dedi.
eyvallah geliriz.

yine pc başına oturdum yine öffleyip pöfflemeye başladı. yine şarkı açtı. allahın bir lütfu değil ki açtığı şarkılar.
nasıl güzle mi diye sordu. ben öyle müzikler dinlemem diyerek kaba bir cevap verdim.

daha sonrasında cumartesi ofise gelecek misin diye sordu. lan ben robot muyum cumartesi çalışması.

sen benim karşıma 6 ay önce çıkacaktın ki affetmezdim.

ama gönül dolu olunca kalkan s*kin bile imanı oluyor.
Sikecek gibi bakan kızlar yüzünden dert sahibi oldum her gün saçlarım biraz daha beyazlaşıyor bu nasıl bir imtihandır bu nasıl bi sınavdır vallaha bazen dayanamıyorum gemileri yakasım geliyor.

Kızlar bu açlığınızı neye borçlusunuz. Amınıza koyayım beni bitirdiniz be.
Artık kendimle bile çok nadir konuşuyorum.
Solculaşıyorum sanirim. Gittikçe düşüncelerim degişiyor. Benim icin komik bir durum.
dine inanmamaya başladım.
Sanırım uzaklaşmam gereken kişiler mevcut ..
bundan yaklaşık 2 yıl evvel kadar okulda yemekhanede arkadaşlarımın da etkisiyle arkadaşlarımla sıra bekleyenlere kaynak yapmıştım sonrasında aklım başıma geldi vicdan yaptım. o günden beridir sırada önüme geçen ve kaynak yapan hiçbir kimseye bir şey demiyorum ve hakkımı da helal etmiyorum. eğer ölür gidersem borcumu önüme geçip kaynak yapanlardan kapatmayı planlıyorum.
Bazen insanlara selam vermek bile zül geliyor. Gereksiz muhabbet etmemek için sokakta görmezden geldiğim eski tanıdıklar oluyor.
Nisan ayında yağmur görmek isterken,
Kar gördü bu gözler..

görsel
Gelmiş geçmiş tüm itiraflarım peşpeşe likelanmaya başladı. Biri beni mi gözetliyor nedir...
-dedemin samanligini 5 yaşında ben yaktım.
-annemin perdelerini 7 yaşında ben yaktım.
-ninemin tvsini ben patlattım.
-annemin makyaj malzemeleriyle tüm mahalle çocuklarını boyadım.
-kampus görevlilerinin su dolu kimse dusmesin diye şerit çektiği alandaki şeritleri ben söktüm.
-arkadaslarimin 7 kez disipline gitmesine ben sebep oldum.
-her araba sürmem de bi kazaya karışıp kayboldum.
-unide yurtta kalırken takunya ile gezen bi kızın takunyalarini göle attim, yerine plastik terlik koydum.
-ogrenciyken okulun tüm anahtarlarını çalıp çoğaltıp yerine koydum, cok işimi gördü o anahtarlar.
-bir öğretmenimin dolabından ara ara sigara çaldım. (yokluk)
-ablama kızdığım için en sevdiği bebeğini sobada yaktım.
-sapik bilgisayar hocasına ana avrat sövulen o metni ben yazdım.
-rahatsiz olduğum tüm çerçeveleri söküp icindekileri çıkarıp geri astım.
-karsi komşunun bahçesinden demet demet çiçek yapıp mahalledeki yasli teyzelere ben dağıttım.
-yalnizliktan hiç hoşlanmıyorum.
-tiyatrocu olmadığım için aşırı pişmanım.
-asik olmaktan, olunca köşe bucak kacmaktan çok yoruldum.

hep bu anı beklemişim gibi:
Ne pislik bir insanmisim yahu
(bkz: omen)
aa aklıma gelmişken bi itirafim daha var.

uludag sözlük yazarlarini ve ortamini cok seviyorum.

ulucular ulusunuz.
cok eğleniyorum.
cok guzel arkadasliklarim var.

ekside de yazıyorum (eski sevgilim ortak hesabımızın şifresini degistirmemis 2018ten bu yana da girmemis eee ben kullanayım dedim devamke) ama ulu benim yuvam.
(aglamiciiim aglaamiccimmm)
En yakın arkadaşımın sevgilisi ile cinsel ilişkiye girdim, hala utanıyorum. Heyecanlı idi, pişman da değilim. Ben istemedim o istedi.
Herkese kırgınım, en çok da kendime.
ramazan aylarında hep gergin asabi olurum geçen sene gözümüzün önünde oruç yiyen bikaç kişiyi pert etmiştim inşallah bu sene sıkıntı yaşamam..
işimden nefret ediyorum. Yataktan kalkmak istemiyorum, kafa yormak dahi istemiyorum, içimden gelmiyor. Evde geçirdiğim günlerde sabahtan akşama kadar modern family izlemek istiyorum ben...
Sosyal medyada gezinirken, ihmalden dolayı veyahut torpille gelip mühendis taklidi yapan mühendislerin bilgisizliklerinden ötürü ölen insan haberleri görüyorum. Tecavüz haberleri okuyorum. Yolda öylece kendi halimde yürürken yanımdan geçen kedinin kuyruğunun düğüm yapıldığını görüyorum.. buralara geliyorum, yazdığınız entrylerin ifade ettiği çirkin düşüncelerinizi okuyorum. Cinsiyetçi, ahlaksız, yargılayıcı, ırkçı, anlamı olmayan iğrenç bakış açılarınıza maruz kalıyorum.

Bakın, bir insan olarak son tutunuşlarım bunlar. Aklımı kaybetmek üzereyim. Lütfen iyi biri olun.