bugün

Tutunamadım, ayaktayım ama sırtım duvara dayalı ses etmiyorum hiç.
siyaseti sevmiyorum, safi çirkeflik.
incecik bir bulanıklık başladı. endişe mi, kararsızlık mı, bocalama mı? mevsimler mi? hormonlar mı? zaman azaldıkça flulaşmaya başladı tablo. tıpkı bakılan şeye mesafe azaldıkça netliğin kaybolması gibi. umuyorum doğru mesafeden baktığımda hala nettir. umuyorum dağılmadan devam edebilir.
iki ay boyunca bıyığını kesse nasıl olur dediğim insan bugün kesmiş ama sonradan haberim oldu. Acaba nasıl gözüküyordu?
Bana manevi anlamda zarar verenlere hiçbir zaman kötü davranmadım, yapamadım. Çünkü değer vermiştim vakti zamanında; onlar beni kolay kolay harcarken ben eyvallah deyip devam ettim. Analarını sikmediğimiz için böyle oluyor, evet.
Artık gereksiz samimiyetlere tahammülüm kalmadı.
Belli bi saatten sonra birbirinin aklına gelmeyecek olan insanların birbiriyle içli dışlı oluşları beni çıldırtıyor. Neyse ki az kaldı kurtulmama.
Önce seni sonra onu kayıp ettim.
Gece gece karidesli spagetti yaptım; artık tartıya çıkmaya utanıyorum..
işim çok. daha hakkını vererek seveceğim. içimdeki kibirli, korkak yalnızlığı yeneceğim. uzun sürdü. bugüne geldi. ama bitti.
Zeki geçinen insanlarla taşşşak geçmeye bayılıyorum. Durumun da hiiic farkında olmuyorlar ya, verdiği haz efsane ahahahahahaha.
5-6 gündür yarım kilo kıyma almıştım köfte yapcam iş temposundan dolayı yapamıyorum. ilk kez yarın öğlen gidiyorum işe, ve şu an köfte yoğurup 10 parça köfte yapıp yedim.

pişman değilim.
Ruhum daralıyor. içimde bir sıkıntı var ki hiç geçmiyor. Bütün gün enerjisiz olmama rağmen geceleri uyuyamiyorum.
Karşı komşudan nefret ediyorum.

Geçen yıl modem şifresini istemişti onunkibozulmuş. Şunun şurasında komşuyuz, verelim, dedik.
O da zaten biraz işim var, demişti. Sonra çıkar diye düşündük ve şifreyi değistirmemistik.
Film ya da video izlerken çok takılıyordu. Aklıma geldi. Bunlar bizden kullanıyor olmasın, diye. Dün şifreyi değiştirdik. Daha akşam olmadan şifre için aradı.
Neymiş efendim onlarınki bozulmuşmuş. Demek ki son bir yıldır bizden kullanıyor hiç sesini çıkarmadan. Şifreyi değiştirdiğim anda yeniden istedi. insan faturasına ortak olur hiç olmazsa.

Kızdım. Resmen kullanılmışım.

Gece modem adını ve şifreyi yeniden değiştirdim.
Bugün yine arar , şifre diye.
ruhum daralıyor. içimde bir sıkıntı var ki hiç geçmiyor. bütün gün enerjisiz olmama rağmen geceleri uyuyamiyorum.
Lan bende ölüp geberiyodum meğer çok kolaymış ya düşünmemek. Hatta onsuzlukta baya hoşuma gitti sadece o benden daha erken farketti hepsi o. Ayın 5 inde bodrum, gelince şarköy sonra yaz tatili için ukrayna... hayat varmış ulan hayaatt!! Askere de gidebilirim emin değilim tam ama. Yaşarım ulan ben bu hayatı. Burayı okursan sana da iki çift lafım var vefasız yarim, sensizlik için çok teşekkür ederim şimdi şu taraftan siktir olup gidebilirsinn. Hahaayyyyyttt.
Sünnet olmadım.
neden hala yazmıyorum ona? acaba

yazarsam, kelimeleri bir araya getirirken duyulan o tatlı heyecanın yok olacağından mı korkuyorum?
yazarsam, sanki var olan gizemli bir hayal aleminin şangur şungur gerçeğe dönüşeceğinden mi korkuyorum?
yazarsam, yanıt alamamayı kabullenmekten mi korkuyorum?
yazarsam, bıraktığımız yerden başlamak istesek bile, nerde bıraktığımızı bulamamaktan mı korkuyorum?
okulu bıraktım ben. 2.5 sene boyunca neredeyse hiç gitmediğim bazı insanların isteyip de kazanamadığı okulumu. o nefret ettiğim okulu. sırf o boktan şehirden nefret ettiğim ve uyum sağlayamadığım için. şimdi daha güzel bir yerde okuyabilmek için sanayi mahallesi denilen bir yerde günlerce evden çıkmadan kimseyle konuşmadan yaşıyorum. her balkona çıkışımda benimle aynı yaşta ve benimle hiçbir zaman aynı imkanlara sahip olmamış insanları görüyorum ve elime geçmiş güzel şeyleri değerlendiremediğim için kendime kızıyorum. unutma seko bu son şansın ve eğer bunu da eline yüzüne bulaştırırsan bok gibi bir adam olduğunu kendine itiraf etmek zorunda kalacaksın.
Fazlasıyla sıkıldım.
yarın cimboma koyduktan sonra çok mutlu olmuycam . çünkü artık alıştık koymaya .
yanacağımı bile bile ateşe yürüyorum. çevremdeki insanlar "bak ilerisi cayır cayır, gitme. perişan olacaksın!" diyor. benim zerre kadar umrumda değil, ama olmalı.
Aşk acısı çekip buraya yazanlardan nefret ediyorum..olum milletin gerçek sorunları var aşk nedir?
sahile uzanmak istiyorum, içimdeki bütün kaygıları, sorunları bir kenara bırakıp.
mütemadiyen yüce,güzel şeyler arzusu ve bilmemenin verdiği huzursuzluk.
bazen durup dururken içimden haaaye haaaye em keçike kurdan in diyorum ve işin garibi asla keçe kurdan falan değilim.