bugün

keyfimin kahyası işten ayrıldı. çiftliklerim talan, ruhum darma duman. dünya'nın 3 gün olduğuna inandırıldığımdan bu yana 4 gün geçti. diyete başladım. can sıkıntısı. bir derdim yok çünkü sadece yaşıyorum. sıfır beklenti. saat üç otuz, artık kelimelere de inanmıyorum.
6 ay sonra instagramda paylaştığım bir fotoğrafta eski sevgilimin etiketini kaldırmadığımı farkettim. ah manidar be. bir gökyüzü fotoğrafı ve kavuşma temalı bir fotoğraf. Ayrılalı da 6 ay olmuş şu an farkettim yeniden
Çıplaklar kampına gidebilecek cesarete sahip olmak isterdim.
Kolay kolay sinirlenmem. Fakat sinirlendiğim zaman hakimiyetimi çok çabuk kaybediyorum. Sevdiklerimi üzebiliyorum. Bu sefer de kendimi cezalandırıyorum. Evet, bu konuya girmeyeceğim.
Dün gece bir aptallık yaptım. Saat 1 ya da 1,5 gibiydi. Haber izlemeyen ben kalktım o saatte gazete okudum. ne büyük bir ahmaklık.20 yaşında, bir çocuk annesi hamile Suriyeli kadının haberinin ayrıntılarını okudum. Korku filmi izlesem daha iyiydi.
Balkondan eve girmişler, önce ufacık çocuğu boğmuşlar. Sonra neredeyse çocuk kadın denilecek anneyi kucaklayıp kaçırmışlar. Ve orada tecavüz Edip öldürmüşler, oracığa da boğdukları çocukla gömmüşler.
Bu kadının kocasıyla tartıştıkları için...
Sonra sosyal medyada olayla ilgili yorumlara baktım.
Beynim yandı. Olay başlı başına bir vahşet.
Yorumlar, fikirler, beğeniler ayrı bir vahşet.
Demokrasi dedikleri bu işte diyor biri Instagram da. Şeriat gelmeli ve bu gibiler asılmalı demiş. Bir sürü zombi kadınlı erkekli beğenmiş, onaylayan yorumlar yapmış.
Ben dehşete kapıldım ve sabahladım. En son önceki gece uyudum yani.

Bir halkın ruh sağlığı bu denli bozulurken kendileri dahil nerde ne yapıyordu bu insanlar? Güya Müslüman bu yorumları yapanlar. Ama ne aklını işlet diyen mesajla alakaları var, ne de ne için kullanıldıklarına dair bir fikirleri. Bir kaç yıl önce kafa kesen ışid in zebanilerinin içimizden çıkmayacağına olan güçlü inancım yerini hayal kırıklığına bıraktı. Sadece bir kaç yılda..
Ne yazık ki karanlığa doğru adım adım ilerliyoruz. Temennim o karanlığın içinden geçip gitmek. Bir bataklığın kıyısındayız. Uyanmazsak gömüleceğiz..

Bir kaç yıl önce cinsel saldırı suçundan 2 buçuk yıllık cezasını tamamlayıp çıkan bir cehennem zebanisi ve yardımcısının savunulacak hiç bir yanı yok. Aynı şekilde bu tür bir olay yüzünden demokrasiye, cumhuriyete saldırmanın, şeriatı desteklemenin de savunulacak hiç bir yanı yok. Hele bunu destekleyen bir kadının hiç mi hiç aklı yok.

Bir bok çukuruna doğru çekiliyoruz. Bugün uyanmadınsa o gözler kömür karası günlere hazır olsun güzel kardeşim.
Kimse o çocuk anne gibi ölmeyi hak etmez. Empati yapmaya yüreğim dayanmadı ama o iki zebani bunu yaptı.

Bu ülkede huzurla yaşamak bu kadar zor mu artık?
Gelecekteki amaçlarıma dair inancımı kaybetmekten gerçekten korkuyorum.
Ulaşamadığım yine olmuştu ama kendimi ulaştırmadığım ilk defa oluyor.
Kemal sunal filmlerini eğlenceli buluyorum ama gülmüyorum. Olmuyor.
Sözlükte isen yüzüne diyemiyorum ama süper bacakların var yüzüne o kadar bakmadım şu güne kadar .
Sana inatla kahve içirmeye çalışan pembis yanaklı arkadaşın .
Özledim seni sözlük. Hayatın akışı aramıza mesafeler koydu maalesef ve ben seninle birlikte olmayı, senin için internete girmeyi özledim sözlük.

Öğrencilik döneminde seninle ilgilenmemden rahatsız olanlara rağmen seninle vakit geçirmeyi, saplantılı fikirleri unutmak için sana danışmayı, haşmet ibriktaroğlunu, herkesin kendini önemli sandığı fantastik dünyadan kopup zamanımı seninle geçirmeyi özledim sözlük.

Sağlığımı özledim sözlük, rahatça gezip dolaşabildiğim. Boş vaktim olduğu günleri özledim. Üniversitedeki sevgilimi özledim kimi vakit. Dersleri salladığım günleri. özlemek ne garip şeymiş sözlük.
ortamlarda rahat takılmaya çalışırım ama dikkatler üzerimde toplanınca heyecan yaparım biraz.
gündüz neyse de, gece bi hayli zor geçiyormuş sensiz.
Bir arkadaşım var. Kızın peşinde olduğu bi çocuk var yeminle cefasını ben çekiyorum. Kız kararsızlık abidesi. Sürekli onay almaya çalışıyor alıyor tersini yapıyor fikir soruyor bildiğini yapıyor. Ya valla sorması alması dert değil ama günün 24 saati elin çocuğu hakkında beni darlıyor sanki tek konuşacak konumuz buymuşçasına nasılsın kadar alakasız bir sorudan benim işimle ilgili bi konuyu bile oraya bağlıyor ay patlıycam şu sıcakta. Salak mısın abi kaç yaşına gelmişin ergen ergen muhabbetler. Valla arkadaş atsan atılmaz satsan satılmaz demiycem bitiricem tüm ilişkimizi öyle bunaldım.
itirafım olamıycak kadar monoton renksiz sıradan bi hayatım var şu an.
Takriben 10 ay evvel bir anda bıraktığım sigaraya tekrar başlıyorum galiba.

Her ne kadar günde 1 tane içiyorum yeaa triplerine girsemde inceden tekrar günde 1 paket içme yoluna giriyorum.
Ben sadakatsiz değilim sizin tutkularınız zayıf.
iş görüşmesine gidince işi kabul edersem patronumun kadın olduğunu öğrenince siklememe sürecine giriyorum. Bir kadının altında eleman olmamak için a lot of çaba ama kesinlikle değer.
Eskiden bu başlık yıkılırdı. Tüm dertliler burdaydı ben de dahil. Şimdi bakıyorum kimse takmıyor. Normal itiraflar olurdu onlarda yok. ilginç. Neyse ben öyle yazmak istedim bi itirafım yok.
artık rahat davranacağım hiç bir şeyi sikime takmayacağım amına koyayım.

zaten olan en sonunda hep bize oluyor ne bu ya..
Sürekli adımlarımı sayıyorum,
3 sayısı ve katlarına takıntım var. bu sayılarla ilgili tüm gün totemler yapıyorum.
örnek olarak;suyu 3-6-9 yudumda içmem gerek.
sigaramı yakarken ilk seferde çakmak yanmadıysa ikinci defasında yansa bile üçüncüye tekrar ateşliyorum.sağa veya sola dönerken 3 kere sinyal veriyorum.
bu durum çok fazla canımı sıkmaya başladı ama bir çaresini bulamıyorum.
ha bir de dolaptan çıkan birayı içemem. Zaten asitli içeceklerle aram yoktur çocukluğumdan beri üstelik soğuk olursa boğazımı deliyor sanki. O yüzden oda sıcaklığındaki birayı içebiliyorum bir tek. Isınmış, içemediğiniz biranız falan varsa verin bana ziyan olmasın.
iyi niyetimi suistimal etmeyecek arkadaş bulamadım hiçbir zaman...
birisinden çok fena hoşlanıyorum.
özür dilemek istiyorum
her ne kadar nefrette etsem özür dilemek istiyorum!
metronun duvarına sırf biraz serinlik yapıyor diye yaslanan iki çocuklu dilenci anneden af dilemek.
sonra onu bu duruma getiren ağa babalarından,sahiplerinden de diliyorum hayasızca..
evet bir alçaklık olarak görünebilir bu durum.
ama işte dinlemiyor, okuduğunuz kelimenin sonunu getirmeden direk yaftanızı yapıştırıp beni yermeye çalışıyorsunuz..
sizden de özür diliyorum..
biliyorum suç sizin değil sizi bu duruma getiren düzenden tüm bunlar.
kendimden nefret ettikçe daha çok diplere dalıp gidiyorum,daha çok nefret ediyorum şimdi olduğu gibi yazamadığım için,anlatamadığım için,anlatacaklarımı toparlayıp aktaramadığım için..
suç benim değil,senin de değil,hepimizin..
söylemediğimiz için,anlatmadığımız için,anlatmaya çaba göstermediğimiz için..
Şu an 1.

BAŞLA
Biri var sözlük. Bayadır peşimde. Seviyor biliyorum. Muhabbeti hoş,yaşayış,karakter uyuşuyoruz yeterince. Ama fiziksel olarak yakışmıyoruz,beğenemiyorum pek. Keşke biraz daha hayal ettiğim gibi olsaydı. Bu ikilem beni biraz yoruyor. Ne yapsam bilemiyorum.