bugün

Hava soğuk olunca izmirden bile nefret ediyorum ben soğuk avrupa ülkelerinde kesinlikle yaşayamazmışım onu iyice idrak ettim.
En huzursuz çağın en mutsuz insanlarıyız. Teselli dahi mide bulandırıyor artık.
gülümsemeyi seviyorum ,moralim bozuk olunca saçlar gidiyor üç günlük dünya için mutsuz olmak aptallık geliyor be.
Ağlıycam gece gece, kafam bulanık.
Küçük çocukların acı çekmesine dayanamıyorum ya, youtube'da bi kız çocuğu gördüm. Kanser hastası, ismi sude. Kim bilir ne zorluklar çekmiştir o yaşta. Bazen hayatın anlamsızlığı beni boğuyor.
Biz baştan beri kaybettik , beceremedik işte yaşamayı , güzel olan ne varsa kayıp gitti ellerimizden .
kötüyüm....
Bugün anın görüntüsü başlığı altındaki bir fotoğraftan yazar tespiti yapmış bulundum, kütüphanede önümde oturuyor idi kendileri. Arkadaşıma söyleyince durumu hiç garipsemedi hatta tepki dahi vermedi fakat ben oldukça şaşırmıştım.
Kadınlara zaafım çok büyük. Beş kilometere öteden kokuları geliyor bana. Evet.
Çoook yorgunum.
Üstüm başım kan, ölümle çok burun buruna geldim ben...ve çok korktum.
Şimdi korkmuyorum ve hoşgelsin diyorum.
Nefes alan bir ölü olmaktan çok daha anlamlı bir sonsuzluk vardır belki...amenna ve vardır.
Az önce babamın telefonundan gelen mesaj seslerine dayanamayıp telefona bir bakayım dedim. Whatsapp a bir baktım, 80 küsur tane mesaj gelmiş bir gruptan. Herifler zırt pırt yazıyorlarmış, ondan bu kadar ses gelmiş meğer. Grubun ismi Kahveboys. * grubun ismine yarıldıktan sonra heriflerin gruba attığı görsellere baktım, 4 sap herif rakı sofrasında bir araya gelmiş fotoğraf çektirmişler. Altında da en kötü sevgililer günümüz böyle olsun yazıyor. *

Gece gece ne güldüm yaa.
Dişi muhabbet kuşumuz 3. Kocasını da öldürdü. Karadul mu desem chukky' nin gelini mi bilemedim. Sanırım bizim kuşumuz eş istemiyor. Kafesi sahiplenmiş. Öyle güzel 3 kuşumu öldürdü ki artık onu dükkana geri vermenin zamanı geldi. Daha da muhabbet kuşu bakmak istemiyorum. Travma geçirtti bu hayvan bana defalarca. Dişileri daha saldırgan oluyor hayvan ırkı mensuplarının.
Gece gece ağlattı beni yine. Erkek can çekişirken kendisi dans ediyormuş bir de. Muhabbet kuşlarını çözemedim senelerdir. Hemencecik ölüyorlar bir de. Bir bizim dişi ölmedi 4 senedir.
her şeyin anlamsız olduğun bilerek yaşamak yoruyor artık. Yaptığım her şey mantıksız manasız farkındayım ama engel olamıyorum. Ayrıca yıllar sonra bir kadavra olup ölecekken geceleri boş boş takılmalar falan o kadar anlamsız geliyor ki. Ama napıyım kendimi alamıyorum. Kısacası zaman öldürmek için yaşıyorum.
Ve baştan söyliyim hepiniz manyaksınız
Ben şu hayatta sonumu düşünmeden mayonezli ekmek yemek istiyorum, çok mu şey istiyorum ya?
Aylardir aradigim isi sonunda buldum.Egitim asamasindayim ve bu arada aylardir aramayan iki firma geri donus yapti onun sartlari soyle bu olursa daha iyi olur ama burda ilerleme sansim var e su da iyi para veriyor diye iki gundur uyku uyuyamiyorum.alahim ne diyecegimi bilemiyorum ama yarin evde issiz bir sekilde takilasim var basims ne isler actim bilmiyorum.ne dedigimi de bilmiyorum.ne yapacagimida ne guzel is buldum digerleri nerden cikti.
Her meyveyi ayrı ayrı çok sevmeme rağmen ayvayı sevememişimdir. Baktım sevip değer verdiklerimizden hayır yok, ben de bu yüzden bugün ayvaya bir şans daha verdim. Bundan sonra sevilmeyi hak ediyor zatım tarafından.
Elimdeki tek şey nöbetteyken uydurduğum şarkılar.
Belki yeni bir başlangıç bu şarkılar, ya da kendi dibimde bulduklarım.
Belki de her ikisi.
Sevgililer gününü sevmiyorum.
Yıl olmuş 2017 hala görücü geliyor sözlük. Resmen benden 9-10 yaş büyük adam utanmadan ve beni hiç tanımadan benimle evlenmek için 3. Kez haber yollamış aileme. Neden kendimi kötü hissediyorum bilmiyorum ama hiç güzel bir duygu değil.
bu büyük meme içeren videoyu izledim.
sizede öneririm
https://www.youtube.com/watch?v=WGZ11VBZYZ4
sevişmemiz gereken bir konu var.
Sanırım fakirim.
Yani öyle sanıyorum.
Off, evet fakirim.
Arkadaşım evlilik teklifi almış güyaa yüzüğü gözüme sokmayı doyamadı "çıl fırklı bi dıymıymış" diyo bu onuncu sevgilisi. siktir git amk yavşağı diyemedim ya ona yanıyorum.

Edit: iki ay sonra ayrıldılar.
Allah bir kuluna 40 gün musibet vermezse yani bir insanın başına 40 gün boyunca üzüleceği bir durum gelmezse insan kendini sorgulamalıymış denmişti. Bir süre bunu düşündüm, uzun zamandır beni üzen bir durumla karşılaşmıyordum, keyfim önceki aylara nispeten tıkırındaydı. Başıma bir şey takip ağlamıyor ya da herhangi bir sebeple uykusuzluk çekmiyordum. Dedim ki demek ki maneviyattan iyice uzaklaştım, imtihanı kaybetme sürecine girdim. Artık zorlukla karşılaştırılmıyorum bile, sen rabbini terkediyorsun, Rabbin de seni terkediyor belki de dedim. Ve burada karşılaşılan zorlukların kulun ahireti için ne denli kıymetli olduğunu anladım. Çünkü Rabbin seni imtihan ederek sana kendisini hatırlatıyor. Her şeyin boş olduğunu, aslında bu dünyada yanında kimsenin olmadığını, mutlak gücün kendisi olduğunu ve alınabilecek desteğin yalnızca kendisinden olduğunu hatırlatıyor biz gafletteki kullarına. iradeli insanlar sabırla imtihan sürecinden geçerken isyan edenler imtihandan geçemediği gibi kendini de kaybedip yol alamıyor. Aslında dünya huzurumuzu öte alemdeki yaşantımıza dair umut ettiğimiz huzur için çaba sarf ederek yakalayabileceğimizi anlamıyoruz. Bunu idrak etsek ne mal hırsımız kalacak ne insan ilişkileri bozulacak ne boşluğa düşüp fayda vermeyecek şeylere dair beklenti içinde olacağız.
imtihanda şükretmemiz gereken şeyler gösteriliyor bize. Sıkıntılarda bile hikmet aramayı öğretiyor anlayabildiğimzde. Maddi ya da manevi olarak imtihan olmak aslında bizim yararımıza hikmetini bildiğimiz takdirde.
Yakışıklı olduğu halde bakılan ve en çok ezilen erkeklerdir efendi bilinen erkeklerdir, avrupa da yakışıklı olmasa da efendi olduğu halde seviliyor. Terkedilen erkekler azcik dişini sıkıp, avrupaya kaçsın, buralar onları üzer halinden anladığım türk erkekleri.

Ben safkan türk erkeğiyim ve safkan bir türk kızıyla evlenme niyetim vardı hayalim vardı 5000 yıllık geni sürdürme hedefim vardı, soran olursa söyleyim...

%10 kayı boyuna,
%90 kınık boyuna mensubum ama kendimi kınık hissediyorum, her neyse şimdi bir alman kızla evlenip, çocuğumu bir alman gibi yetiştirmek ve türklüğü anlatmama niyetindeyim. Benim soğuma nedenim efendi erkeği reddedip piç erkekten siktiri yiyenin teselli ve özür için affetmem için yanıma gelmesi elbette yurttaşım olduğu için ona kötü günleri unutturur mutlu ederim ki beni takip eden bir arkadaşım da aynı boku yedi bilsin ki seninle evlenmeye zerre niyetim yok, piç erkeğe kıskansın seven adam kıskanır deyip aldatınca şerefsiz namussuz diyorsan, benim seninle evlenmek gibi niyetim yok sevgilim değilsin sana çiçek de veririm, şiir de yazarım pastaneye de davet ederim sana geçmişi unuttururum, seni mutlu ederim ama bil ki bu kaçırdığın elinin tersiyle ittiğin hayatın sadece fragmanı.

Bir insani köpek gibi pişman etmeyi seviyorum ve bana bizim evimiz şöyle olsun şu kadar çocuğumuz olsun ilk erkek olursa senin adını koyalım gibi hayal kurup, anlatmalarindan onları dinlemekten sı kıl dım!

Ben kimseyi kıskanmam istediğine gidebilir ama gidene kapı kapanır, şimdi ohh be özgürlük buymuş kıskanmak ne ya ilkellik deyip, seven adam değer verir, çiçek verir şiir verir demesi de sinir bozucu, ben herkese şiir yazarım, çiçek veririm, kimseye umut verdiğim yok ama köpek gibi pişman olacağın günlerin arefesindesin, bunu kaç aydır yüzüne diyemedim, bilmiyorum belki kalp kırmayı sevmediğim için ama sana şunu söyleyim, ben hayır kurumu değilim, arkadaş olmasak sana vaktimi ayırıp teselli edecek de değilim, sen şerefsiz doğmuşsun ve yine öyle öleceksin! Sen ilk değilsin senden başka 3 kişi de aynı boku yedi ve temiz bir insanı, içki ve sigaranın bataklığına bile ittiniz ama benim teselli bulacağım biri yoktu, kendim düştüm, kendim ayağa kalktım, kendim ağladım, yaramı kendim sardım ki ben zaten yalnızdım, hiçbir şey kaybetmedim ama siz çok şey kaybettiniz başkasının dudaklarında teselli bulurken, erkekliğimi eleştirirken, adeta u dönüşü yapıp karakterinizden taviz verdiniz, şimdi köpek gibi pişman olmanız dileğiyle, benim için safkan çocuk rüyası bitti, avrupaya gideceğim, bunu da sana diyemedigim için buraya yazma ihtiyacı hissettim artık kahrından ağlar mısın ne yaparsın bilmem ama intihar etmekle bile tehdit etsen bir sıkım adım atmayacağım, hayallerini rüyalarında yaşaman ve köpek gibi pişman olman dileğiyle de sıktır ecnebinin tohumu!!!

- efendi erkekler neden sevilmez sorusuna ithafen...
Yalnızlığı her ne kadar çok sevsemde yalnız kalmaktan çok korkuyorum.