bugün

Omzuma çay döktüm bugün. Olayın şokundayım hala nasıl oldu anlamadım. *
sonunda kazanamayacağını bildiğin, hissettiğin bir dava için mücadele etmenin bir anlamı var mıdır?

sen daha kolunu kaldırmadan mağlupsan yapacak bir şey var mıdır?

sonunda seni sevmeyeceğini bildiğin halde hala aynı kişiyi sevmenin bir anlamı var mıdır?

ya da gözlerine bakınca ilk günkü gibi heyecanlanmanın bir anlamı var mıdır?

o heyecanın yavaş yavaş sönüşünün, hayal kırıklıklarına dönüşmesinin bir anlamı var mıdır?

bu soruların cevabını bilmeyi çok isterdim, ama bilmiyorum. sadece kafamı kemirip duruyor, başka da bi halta yaradığı yok zaten.
seni özledim demem mi gerekiyor yoksa sen hisseder misin ?
Bu günü de allah için hiç bir şey yapmadan bitirdim. Hamdolsun.
Saat 2 olmuş ben saray helvası yapma derdindeyim.
her yanlışımdan / acı çektiğim olaydan sonra kendime "niye şunu şunu yapmadım / söylemedim..." diye kızıyorum. sonra kendime "bir daha bu yanlışlara düşüp pişman olmayacağım" diye söz veriyorum ancak o sözleri hiç tutamıyorum. bu durum artık bir kısır döngü oldu. olansa bana oldu; artık bıktım, içimde gırtlağıma kadar manevi sıkıntı var!..
24 gün sonra sokağa çıktım prangalardan kurtuldum ve ayağım çimene toprağa değdi. Fakat bu bir nevi tatil benim için. Sadece 48 saat geçerli.

Akşam eve geldim kendi yatağıma uzandım. Şuan da öyle zaten. Ve yarın sabah budo ile istanbul a gideceğiz kardeşimle. Akşam 7 8 e kadar dolaşıp oradan Kocaeli ve ertesi gün Yalova yapıp bursa ya geri döneceğiz. 48 saate ne kadar şey sığdırırsam o kadar iyi. Çünkü yürümeyi mesafe katetmeyi özledim. 30 metrekare alanda 3 hafta geçirdim dile kolay. Şimdi biraz da olsa özgürlük zamanı.
Bitişlere oynuyorum her an patlayabilirim.
itiraf ediyorum ki ben yaşamdan, yaşamaktan hiç zevk almıyorum. Son zamanlarda çok kez keşke doğmasaymışım demeye başladım. Sanki hiç mutlu olamayacakmışım gibi geliyor. Hayatta bir amacım yok. Geleceği düşününce heyecan ve istek duymuyorum. Geçmiş benim için bitmiyor. iyice kabuğuma çekildim yine. Kötü yönde değişmeye başlıyorum sanki. Sessizleştim. Güçsüzleştim sanki. Tek isteğim sevdiklerime bir şey olmasın. Rabbim onları hep korusun.
Uyuyamıyorum.
Bazı şeyleri o kadar çok boşvermişim ki şimdi istesem de umrum olmuyor.
Özledim.
aşık oldum.
Kiz arkadaşım yok.
spotify hesabımı dedemin kredi kartına bağladım 3 aydır öyle kullanıyorum.
Ankara'ya geldim dün akşam..
Sözlerim vardı. Daha önce, daha güzel şeyler için gelmeliydim..
Böyle bir sebepten ötürü apartopar gelmek istemezdim.
Ama olsun.
Bu da çok anlamlı.
Bu da o kadar kötü değil.
Hafta ici calisip haftasonu evdeki tamir islerini yapiyorum, usta sokmuyorum eve, dusunun.
Tatlı hayat dizisindeki ihsan yıldırım repligiyle geziyorum evde; ne adamım beee...
not: yazıda % 50 abartı bulunmaktadır.
not2: tamir işi doğru.
görsel

13 yaşında 2 yeğeniniz olunca göt kelimesi argo oluyor *
tanıştırayım evimizin artık kadrolu kedisi. normalde sokak kedisi. Gel denilince geliyor git deyince gitmiyor. Yemek istiyor sadece . Kafasına göre eve gelip gider. Genelde de evin terasında veya balkonunda takılıyor. bu aralar tüy dökme mevsimi galiba( yılan mı arkadaşım bu demeyin ben de bilmiyorum ) . sürekli tüy döküyor. isimine karar verdim ama önerisi olan varsa dinlerim. Standart sokak kedisi yani . *
Bazı arkadaşlar kedi üzerinden prim yaptığımı düşünmesinler.

görsel
görsel
görsel
o anki bencil davranışlarına kızıp bağı kopardığım arkadaşları özlüyorum. o kadar yalnızım demek.
sözlükte aşk acısı çeken bütün yazarları seri eksiliyorum samimi gelmiyor.
ilk defa kızın biri sarhoş bir şekilde arayıp duruyor ahahahaha harbiden çok irite birşeymiş. yapmayın gençler yapmayın kendime not bende yapmayacağım.
queen dinleyen adam nickli yazarımızı tuhaf bir şekilde inanılmaz seviyorum...
Tütün, duman olacağı zamanı bilir.
sanirim uçaklara aşık oldum..