bugün

Karışmayın bana, benim hayatım, benim kararım,sonucuna razıyım..
sözlüğün en mantıklı itirafını göreli 4(dört) dakika oldu.
ilkokulda hep burnumdaki sümükleri parmağımla çıkarıp masanın altına yapıştırıyodum.
görsel
Bugünlerde çok mutluyum lan sözlük. Cennet umarım standartlarımı düşürecek bir yer değildir. Yoksa bu sefahatten sonra cennet bile bir düşüş sayılır.
kafamda filler depişiyor.

kısa itiraf mı olur amk diye sövmeyin, bonus da koyuyorum: ben aslında malım. evet güzel itiraf oldu.
Bir haftalık istanbul tatilim sona erdi ne yazık ki sözlük.. yine döndük uzaklara ama neyse ki 2 ay sonra tekrar dönüş olucak yaşasın.. insanın ailesini görmesi güzel şey. Hasret giderdikten sonra tam gaz devam iş hayatına. Bir de ales var iki hafta sonra oturup deneme çözmeliyim hız yapmak için! Bu kadar gezme yeter zaten değil mi ?
Sonu yokmuş beklemenin.
Psikolojik sorunlarim var
psikopatim
manyagim
kabul lan.
Neden unutamıyorum diyorum ama bugün farkettim belki de unutmak istemiyorumdur.
Hayatimda kocaman bir boşluk kaldı senden sonra. Ben de sana aşık değildim ama değer veriyordum. Görüşemedigimiz için gitgide sogudum, sanirim içimizden gelmiyo demiştin. Soğumak yerine özlemen gerekirdi. Hiç mi sevmedin beni?
Degmeyecek insanlara iyilik yaptim sonucta hiçbir iyilik cezasiz kalmaz.
kardeşime üzülüyorum o annemle 9 sene yaşadı ben 17 sene yaşadım, hadi ben yine büyüdüm ama o....

ben annemle yapılabilecek her güzel şeyi yaptım ama o yapamadı maalesef..

büyük bir acı yaşadım 17 yaşımda ben toparladım ama o 9 yaşında yaşadı ve toparlayamadı, oysaki ne de güzel hayal etmiştik sınavdan istediğim puanı alayım sonra güzelce bir karadeniz turu yapacağız diye....

olmadı işte tüm hayatım alt üst oldu, kardeşimin de öyle, elimden geldiğince destek olmaya çalışıyorum ama nafile..

bu sözleri duygulanarak yazıyorum, kusura bakmayın sizleri de sıkmış olabilirim sürekli annesinden bahsediyor diyor olabilirsiniz ama ne yapıyım kafa dağıtmak için yazıyorum...
Çok cahil ve salaksınız gidin bi kitap falan bişey okuyun.
Yemin ederim sözlük gerizekalı kaynıyor.
Degismeyen tek sey,acilmayan telefonlar.
eskiden kalemi elime aldığımda yazmaya başlıyorum ve rahatlıyorum diye bir cümle kurarlardı. şimdi o sözü biraz değiştirip klavyeyi aldım kucağıma diye başlıyoruz galiba. aldım kucağıma klavyemi, yazacağım sıkıntımı diyorum, bir yandan ayla'nın bağdat şarkısı çalıyor bir yandan da salaş duran ütüsüz yatağım beni bekliyor. ulan ayrılsam mı ayrılmasam mı diye sorarken buluyorum hep kendimi. ilk zamanlar böyle değildi noldu , neden beni kendi istekleri doğrultusunda değiştirmek istiyor, neden hep daha fazlasını istiyor diye hep soruyorum kendime. sonra kendimi kıyaslıyorum ve diyorum ki ben neden hiç sıkıntı çıkarmıyorum, en küçük meseleleri büyütmeye çalışmıyorum, ne giyerse kimle konuşursa konuşsun hep sonuna kadar güveniyorum... bi manita bulursun huyu az çok istediğin şekilde fakat o da seni kaybetmekten korkmayan biri çıkar. birinin seni çok sevmesini istersin ama herşeyine karışır, daraltır, seni kendi gösterişsiz hayatına çekmek ister , senin hayatına saygı duyacağı yerde. kimi kulun kölen olur ama içinden bir kıvılcım gelmez ki sen de karşılık verebilesin. erkek adam duygusal olmaz derler ama benimkisi duygusallık mıdır nedir bilmem fakat bu durumumdan pek hoşnut kaldığım söylenemez.
Benim erteleme hastalığın var. Geçenlerde bununla ilgili bir yazı da okudum sanırım bilimsel olarak da böyle bir şey varmış.

Bit işim mi var ya da ne bileyim çok önemli bir durum mu var. Daha 2 gün var ya deyip erteliyorum. Ve bu ertelemeler genellikle götümde patlıyor. Tek ben miyim böyle olan?
101.gün inancımı kaybetmeliyim artık eminim.gerçekliğimi arayayım derken sanal şeylerin arasında kayboluyorum sürekli.bu sefer farklı demekten artık yoruldum..neyse bir süre sonra muhtemelen hayatımdan çıkacak diyerek en azından isim zikretmemeyi öğrendim.
içimde çok derin yaralar var.bu şehire aşık gelmek nasip olmayacak galiba.ya da aşık olduğum insanla bilemiyorum.
Büyük konuşmak istemiyorum ama yine benzer bir felaket kapımda galiba.neyse bahsetmeyecektim bu konudan.
Kendime verdiğim son gündü dün.bakınca hiçbir şey değişmedi gerçi ama dönüşte bambaşka bir insan, bomboş bir kalp tertemiz bir zihinle dönmek istiyorum.sokaklarında yine kaybolup bu sefer kendimi bulmak istiyorum.
Hayat her şeye, herkese rağmen güzel!
Galiba yine tükendim.
Bu amaçsız bir entrydir. Sözlüğün çöplüğü diye bu başlığa yazmaya karar verdim.

Cimrileşiyorum iyice.

Odamda amerikalıların bira şişesi biriktirdiği gibi su şişesi biriktiriyorum. On iki tane çıktı, yatağın altından, çekmecelerden vs. Yetmiş beş kuruştan dokuz liram gitmiş. Üzerine beş lira daha koyar gider kahvaltı yapardım. Su be bu. Artık evden doldurup çantama koyucam.

Kendime steteskop aldım; bordo! çok mutluyum. Kendi kalbimi dinleyerek uyucam birazdan.* bi de lacivert takım almam lazım. Bi de terlik.*

Kardeşimin nişanlısını çok kıskanıyorum. Hala.. aslında iyi kız. Hatta biraz alışabilirsem bence iyi arkadaş olabiliriz. Ama alışmak zor.

biraz önce onedioda korkunç şeyler okudum. Itiraf ediyorum korktum. Bu entry yi kafamı dağıtmak için yazıyorum. Bence hayaletler gerçekten varlar ve umarım bana görünmeyecek kadar iyilerdir.
komik veya yaratıcı bir twit attığımda daha sonra girip de bildirim gelmediğini görünce üzülüyorum. ve kendimi içimden "ulan bunu bi tane 'feno' twitlese 10bin fav 5bin rt'si vardı, sikim böyle işi" demekten alamıyorum.
24 yasinda koca adam uc harfliler nedeniyle korktu. Evet bu benim. Olay da su.
Kapattim isigi gectim yatagima kulakligimi taktim muzik dinliyorum. Kapinin acildigini duymadim, babamin geldigini de gormedim. Telefondan gelen isik gormemi engelliyor zaten. Kendimi muzige kaptirdim. Bir anda yatak sallanmaya basladi. Dedim deprem oluyor ama hafif panikleyecek bisey yok. Sonra karnimda kipirdayan bir sey hissettim. Tuttum ele benziyordu. Telefonu indirip karsimda karanlikta bir yuz gorunce, tipki aysen gruda'nin gulyabaniyi gormesi gibi sesler cikti agzimdan. Ne yalan soyleyeyim uc harfliler sandim ilk. Ah be baba isigi yaksaydin keske :/ Bir de telefona gelen kampanya mesajlari icin de gelinir mi bu vakitte genc bir adamin odasina?
Sevmediğim bir çok kişiye, seviyormuş gibi davranıyorum. Aslında sadece sevmediğimi belli etmemeye calısıyorum.
Hayatımdan cok zor ve önemli birini çıkarttım. Bazen aptal olduğımu düşünüyorum. Algılama problemlerim oluyor.( dikkat eksikliği) bi yandan da çok zeki olduğımı düşünüyorum. Öyle bi sey işte
Ailem beni ciddiye almıyor. Ciddi birşey konuşucaz diyorum topluyorum gülmeye başlıyorlar sonra annem çay falan getiriyor beni aradan siliyorlar. Ben ve ciddiyet bu kadar mı uzağız be sözlük.