bugün

sabah erken uyanabilmek için çişimi yapmadan yatıyorum.
Hayallerimi yıkan hep bendim. Bir başkası değildi. Hep başkalarını suçladım bunun için. Ama öyle değildi. Kendi kurduğum hayaller için savaşmadım kaybetme korkusuyla. Benliğim her zaman önde oldu hayallerin için taviz veremedim kendimden. ilk defa savaşıcam
Kısa bir süre önceye kadar Göbek salata ile lahanayı aynı sanıyordum.

Çok benziyorlar ama..
bugun eski sevgilimi uzaktan 5 saniye gorebilmek icin , her zaman ise gitmek icin kullandigi otobus duragina onu beklemeyi dusundum be sozluk...
Sadece bir defa Pamuk Prenses ve yedi Cüceler'i izledim, onda da prensesin cüce fetişi olduğunu düşünmüştüm.
Kimsenin ilgi göstermediği kişilere özel bir ilgim var. Winx izlerken bile kimsenin sevmediği pempe kafalı kızı tutardım. Hüzünlü.
Felaket osurdum. Açık ve net.
whatsapp emojilerindeki civcivin mutluluğu sinirlerimi bozuyor.

gülmesene oç.
çok şey yapmak istiyorum ama pek canım istemiyor çok tembelim ben ya.
6 aylıkken ananeye bırakılıp 5 yaşına kadar evine dönemeyen biriyim. Maddi durumlar aile sevgisini o zamandan elimden almıştı. Çalışan anne baba çocuğuydum. Etüt-okul-ev rutinim vardı. Öğlenci olsam bile ilkokuldayken sabahları etüte giderdim. Sabahçı olsam öğleden sonram etütte geçerdi. Bugün ne zaman ev hanımı annelerle bir ortamda bulunsam çocukları sabahçı oldu diye kendilerini kahrede ede bir hal oluyorlar. Annemle o an göz göze gelip her allahın günü sabah sıcacık yatağımı bırakıp yarı uykulu beni bıraktıkları zamanlar aklımıza gelir ve gözlerimizden gizlice bir damla yaş düşer. Herkesin elbet sorunları vardır fakat anne babasız başka bi şehirde büyümek benim için çok zor bir deneyim oldu. ilkokul hayatım boyunca sadece 1.sınıf okulun ilk günü ve 5.sınıf okulun son günü okula gelebilen annem vardı. Oysa tüm arkadaşlarımın annesi ev hanımıydı okula saçları örülü çantaları annelerinin sırtlarında gelirlerdi. Ah be sözlük bir de yetmezmiş gibi okul bitene kadar bahçede otururlardı. Az kıytı köşeye kaçıp ağlamadık be. Bir itiraf mı bilemiyorum ama içte kalan bir ukteydi.
Yeni başladığım şirkette performansımı beğendiklerini ve pozisyon değişikliği düşündüklerini dile getirdiler bugün. Sevinemedim sözlük. Zira benden bir hafta sonra işe başlayan ve sırf bu iş için şehir değiştirip öğrenci evinde kalan arkadaşın yerine düşünüyorlar beni. Başkasının ekmeğiyle oynuyor gibi hissediyorum ve o arkadaşla her göz göze geldiğimizde pişmanlık duyuyorum. Bilemedim.
Otobuste biri yanıma oturmayınca üstümde kirli bi sey varmis gibi hissediyorum sonra dayanamayip bende ayaga kalkiyorum.
Dudagimi yedim. ciddi manada etimi yedim, yuttum yani.

son zamanlarda farkettimki sinirli hallerimde dudak kemiriyorum. az once bi baktimki dislerimin arasinda et cigniyorum. h.siktir dedim, tum kan elime yuzume bulasmis. su an kolonyali pecete bastirdim. canim yaniyor.
Kişilik itirafı.
Paranoyak biriyim.
Hastayım yani.
Ilaç almıyorum.
Çünkü düş gücünü durdurmak, imkansız değil mi?
rüyalarınızı kim durdurabilir ki?
Çevremdeki insanların yaptıkları şeyleri, böyle planlı olarak yapmış olabileceklerini düşünüyorum hep
Ileriye dönük şeyler mi yapıyorlar diyorum yani
Acaba bugün bana böyle davranıp ileride benden faydalanmak mı istiyor falan
Ya da bunu yapmasındaki asıl sebep bu muyduuu falan oluyorum, ki bu düşündüğüm şeyler filmler de bile olmayacak tarzda
Başka bir paranoyaklığım ise, sürekli öleceğimi düşünüyorum
Yani ışte küçükken mesela, lunaparkta bir şeylere bindiğimde vidalarının gevşeyip, öleceğimi filan düşünürdüm.
Uzun yola gidemem, uzun dediğim 2 saatlik yol
Hemen uyumaya çalışırım falan
Bu kadar...
Önüme gelen entry'yi eksiliyorum. Hiçbirini de okumuyorum. Vasat entry'ler hepsi.
yalnız yaşayamıyorum be sözlük biri olmalı mutlaka hayatımda paylaşabileceğim mutsuz olabileceğim biri neredesin o biri.
Pixies ten where is my mind adlı şarkıyı gitarda ortalama olarak çalabiliyorum.
az önce çılgın dersanenin şarkısını ezbere bildiğimi farkettim .
bileklerimi jülyen doğramaya gidiyorum.
yine mülakatta kaybettim. olayın aleyhime sonuçlandığını mülakat esnasında anladım. ince ince doğruyorlar. neler neler söylemek geliyor içimden o an bir bilseniz. ama susuyorsun işte, susmak zorunda kalıyorsun.

adil olmayan kendine adam demesin arkadaş.
Gecen yil biriyle tanismistim. nasil muhtesem, nasil kibar, nasil kulturlu, nasil sempatik, nasil insancil anlatamam *
yakinlasiyor gibi olduk. arastirdik bunu megerse doguluymus koken. ben de bir fasistim ki sorma. bi de alevi cikmaz mi. derdimi sikeyim. velhasil uzatmadan ayirdik yollari.

simdi sebepsiz aklima geldi, ne yapiyor acaba diye.
Açıkcası sözlükte yazar olma fikri her zaman (bkz: himmet gürel eşcinsel) Başlığını açabilmek içindi. Ama bu ortamı çok beğendim. Umarım Beni yazarlıktan atmazlar.
Bu saatde uyaniksam oyle olmasini istedigimdendir.
bu siteden ve herkesten nefret ediyorum.
Sınanırım diye bazı konularda korkularımı endişelerimi dile getiremiyorum.
Hemen herkesi çok erken zamanlarda hayatından yolcu edince, sen de de erkenden gitme üzerine ve hayatının kalan kısmını paylaştığın kişilerin erkenden gitmesi üzerine sürekli ve çok büyük korkular yaşıyorsun.
Her an ölebilirim gibi hissediyorum ve son iki üç aydır yaşantımı çok kötü etkiliyor. Uyumaya korkuyorum ya ölürsem diye.