bugün

Genç yaşıma rağmen üstümde yılların yorgunluğu varmış gibi. Fazla düşünüyorum bazı şeyleri. Beynim yanıyor bazen.
Bence 15 sene daha yaşarım, sonra göçer giderim bu bok çukurundan.
Bugün Vitaly ile buluştuk.Beraber rusya'ya gitmeyi teklif etti bi ara.Geçen seneki hislerimi tartmam gerekiyor sanırım...
is yerinde beraber calistigimiz h . seninle ortak noktamız olmadığından söylediklerini sikime bile takmiyorum seni duymuyorum benim için onemsiz birisin...
Hic bilmedigim bir nedenden oturu su an mutsuzum. sanki birileri arkamdan isler yapiyor ya da yuzume baka baka kandiriliyorum gibi.
Buraya içinizi dökün, kabul. Ama sayfa sayfa yazmayın yahu. Gidin içinizde ne kaldıysa canınızı yakana haykırın.

Ben yaptım oldu. işe yarıyor.
otobüse bindiğimde otobüsün içine yazdırılmış yazıları inceleyip üzerine yaşanmışlıkları üzerine düşünmek sevdiğim bi şey.
Dikkatli okursaniz iki eski sevgilinin yaklasik 2 saattir birbirine giydirdigi basliktir.

Cok heycanli bakalim kim hakli cikacak.
2015/2 KPSS atamasında güzel bir kuruma atandım. Atanmamın verdiği sevinçle atandığım kurumu ve atama belgesinin resmini Facebook'tan paylaştım. Üniversitedeki arkadaşlarım Facebook'ta ekli. Yıllarca onların her resmini beğenmeme rağmen, iyi günlerinde yanlarında olmama rağmen, aramızda hiçbir tartışma olmamasına rağmen, hiçbir arkadaşım paylaştığım resmi beğenmedi. Beğenmekle de kalmadı bazıları beni Facebook'tan sildi. Dost dediğin iyi günde değil; kötü günde yanında olandır. Üniversitedeki arkadaşlarım iyi günümde yanımda olmadı ki kötü günümde yanımda olsun. Hiçbir zaman konuşmadığım, merhaba demediğim insanlar bile paylaştığım durumu beğendi ama üniversitedeki arkadaşlarım beğenmedi. Dostluk bu olmasa gerek. Yıllarca birbirimize boştan yere dost demişiz.
Seve seve ayrılmak. Galiba hayatımda ilk ve son askım olacak kişiyi kaybettim. O kadar canım acıyor ki gerçekten tarifi yok. Hiç bir acı sonsuza dek sürmez diye avuttum kendimi ama sürüyor galiba hala ilk gün ki gibi aklımda.
"Ciddiyet prensiplerle olur,suratta ciddiyet suratsızlıktır."
Korkuyorum. Düşünmekten ve sevmekten korkuyorum. insan olmaktan korkuyorum. bu dünyada iyi insanlara yer yok gibi.
bazen balon olmak istiyorum, kırmızı.

görsel
görsel
görsel
görsel
Şu 2016 dan sağlık huzur mutluluk ve aşk bekleyen klişenin dibi insanlardan nefret eder hale geldim. Bu kadar düz ve klişe olmayı nasıl becerebiliyolar üstelik bekledikleri en son şey bunlar biliyorum. Ben bu seneden tüm samimiyetsizliklerime umutsuzluklarıma asosyalliklerime kendime kızgınlıklarıma son vermeyi içimdeki yalnızlıkla tanrı inancını barıştırmayı ve artık hangi nedenden olursa olsun insanlara acımamayı diliyorum.

Edit: ha bide barış huzur kardeşlik birinin diğerini ötekileştirmediği düsnya hayalini dileyenler vardı dimi. inş cnm ya.
cekilmez biri oldum bu aralar cevremde. beni bu hale getirenler sagolsun. farkindayim , kendimdeki bu olumsuz ve kotu durumumdan. duzelmeye niyetim yok artik. her seferinde basa donuyorum. biktim bundan. sonu nereye varacak bilmiyor bu adam!
Mutfağa senin kadar yakışan bi kadın görmedim, her halin hareketin sanki anne olmak için yaratıldığını doğruluyo...

Çok anaçsın..bir o kadar çocuk.. Bir o kadar genç kız.. Bir o kadar masum...

Hediye gibi geldin...hediyesin hayatıma.. Onca çektiğin çileden sonra ödül gibisin bana..
Facebookta anasayfama dusenleri begenip uyucam. iyi geceler sozluk.
Bir tane bilim adamının sözü vardı kullanılmayan uzuvlar zaman içinde düşer diye umarım gerçek değildir.
Canım sıkılıyor, Bosluktayim sozluk.
Sigarayı sağlıklı Olmak için içmiyorum. Lakin sokarim böyle işe sigara içinden daha beterim, hak mı bu? Cevap veriyorum, değil. Hemen bir puro ile başlamam lazım.
Kendimi yaşlanmış hissediyorum. içim göçMüs benim. Oysa ki çok hayat dolu biriyimdir. Ah işte hep şartlar...
Buralarda hep sitem demogoji yapan dolu.

Hepside belki biri acırda mesaj atar modunda yazılar.
Hayatı dalgaya alacak yaşı geçtiğime göre yaşlanmışım ben sözlük. Onu idrak edebiliyorum sanırım.
Korkuyorum.
uykudan kalkıp yüzümü yıkamaya gittim. aynada kendimi rhodolfo sandım. korkudan uykum kaçtı.
sırf sözlüğe özel "bugün neye, ne kadar ağladım." uygulaması mı yazsak? ağladıkça oraya yazardık. içimize atmaktan daha iyidir belki he?