bugün

2 arkadaşımla birlikte kalıyorum ve öğrenci değilim. Hatta evimiz de ailemle yaşadığım eve yakın ama baba faktörü nedeniyle bu durum daha iyi oldu. Biri kendi halinde dgs ye hazırlanıyor diğeri çılgınlar gibi kpss ile ilgileniyor ben de eve ekmek getiriyorum amk 1200 tl ye çalışıyoruz. Evlenmeden ev bakar oldum.
ben aslında ben değilim.
O kadar basit bir hayatim var ki. bu basitlikte bile mutsuzum.
kadin 60nda, kocasi diyormus eve tupcu alma, yok efendim bana haber vermeden cikma, hastaneye tek basina gitme.

amca senin karina kim bakar yav. hey allahim boyle gerzek erkekler var mi hala. sizin esleriniz 30undan sonra size bile vermiyodur zaten *
Ya benim karma puanım niye düşmüş? Düşmekle kalmamış resmen yerin dibine çakılmış. Hiç mi sevmediniz beni bre sözlük yazarı dostlarım, bi öper bırakırdım en fazla sizi beyler yani yemem kimseyi. niye eksiliyorsunuz devamlı, ayıp değil midir yaptığınız ? Kırdınız kalbimi.
akrep burcu kızı bulursam sevişmek istiyorum.
Kezbanlarla uğraşmaktan bıktım usandım.
Hiçbir çığlığımı duymadınız ama rahatça sessiz damgası vurdunuz.
tam emin olmamakla birlikte çok güzel aldatıldığım düşünüyorum hacılar.
Rica uzerine birinin 4 yasindaki cocugunu kresten almaya gittim. Cocuk miz miz miz yuruyo. tuttum bileginden resmen surukleyerek getirdim. Ben yurudum o suruklendi. aglamadi hic. nazini cekiyo annesi-babasi. boyle buyutmeyin abi cocuklari ya. bi de mumkunse 35nizden sonra cocuk dogurmayin lutfen hanimlar,hele ki 4.ya da 5. cocuk filan. yapmayin ya. agzini-burnunu sevesiniz siz diye dunyaya getirmeyi birakin.
Aşık olmak yeniden doğmak gibi. Ve aslında ben aşık olmaktan korkuyorum.
eskiden daha çok görürdük gökkuşağını,

nedensiz gülümseten gökkuşağının sonunda bir küp altın olduğu zannederdik,

şiiri bile var bak,

'' yağmur yağınca
bulutlar zayıflar
içinde kalan damlalar
düşmesinler diye
gökkuşağı takar. ''

velhasıl,

kıstasa göre büyük resmi tamamlamaya çalışmadan, gülümsemek, gülümsetmek lazım,

nedensiz.
Şu yaşımda insanlara/insanlığa olan güvenimi kaybetmemde emeği geçen herkesin amk!
yeni sevgili bulmuşların da tripleri hiç çekilmiyo bea.
Rastgele isimler yazip profillerini inceliyorum insanlarin. o derece sikildim.
Kendime bebek sampuani, dus jeli vs aldim bugun. birazdan dus yapip, petegin onune kivrilip, cizgi film izleyerek uyucam.
9 Yasindan bu yana yapmadigimi yapma karari aldim ve her gece uyumadan dislerimi fircaliycam artik. bunu yapmiyordum ne yalan soyliyim.sabah ve ogle fircalardim sadece.
Dün 47 dakika WhatsApp profilini izledim. Mesajlaşmasak bile sen çevrimiçi olunca yakın hissediyorum. Çevrimiçi oluşunu sevdiğim adam.. (bkz: tebessüm eden yüz)
Ben yokken de güzelsin tamam. Ama benim olmadığım hiçbir yere, ne bileyim yakışmıyorsun.
Bıktım artık yalnız sıkıcı hayattan,sevgilisi olan sarılıp dolaşan çiftleri görmekten nefret eder oldum.Öyle bir şans varki hepsinide ben görüyorum.benim gbi bahtı kara insan var mı ki..
sinirliyim. günaşırı tatsızlıkların birikimi nedeniyle an itibariyle sinirliyim.
sadece 10 dakika geç kaldığım için kalkıp gitmek ne manaya geliyor tanrı aşkına. biri bunu açıklayabilir mi ? eğitimin insan üzerinde hiçbir etkisinin olmadığını bir kez daha mı görmüş oldum, yoksa aptal bir insanın egosunun da kendi gibi beş para etmez olduğunu mu ?
Annemin neredeyse hergun misafirleri geliyor. beni bulastirma odamdayim diyorum. ama kadin trip atiyor resmen. otel mi burasi filan diyor bi de. ben onlara hosgeldiniz deyip azicik otursam ne oturmasam ne ? biktim yahu.
Bittim artık. Kötü şeylerin üst üste gelmesinden, sürekli sevdiklerimin beni hayal kırıklığına uğratmasından, yarı yolda bırakılmaktan yoruldum. Tek isteğim huzur ya başka bişey değil.
Pişmanım. Ama birşeyler yapacağım, ne zaman bilmem.
Pişman ol, pişman ölme mantığı ile hareket etmem gerekir. Henüz kendimde ne o gücü ne de cesareti bulabiliyorum.