bugün

Pms geçiriyorum çok ağır hemde.yeter artık kurtulmak istiyorum bundan,her ay ya çok sinirli,ya çok duygusal ya da bu ayki gibi mala bağlıyorum.
garip hissediyorum sözlük, yeni mezun oldum. kendimi evde fazlalık gibi hissediyorum ve bu durum inanılmaz canımı sıkıyor. annemlere göre kesinlikle böyle birşey yok zaten asla böyle düşünmezlerde ama ben niyeyse böyle düşünüyorum sanki yakında beni evden atıcaklarmış gibi.
gerizekali paratoneriyim sozluk boyle kendime kendime cekiyorum tum beyin yoksunlarini ben boule kadere tukureyim ya.
Can sıkıntısından ölesim var.
Sen gelsen biz mutlu oluruz diyemem cunku sen kizlara bakarsin sonra olan olur bir araya geldigimize pisman oluruz cunku ben cok kiskancim.
geçmiş zamanda insanların ne kadar acımasız olduğunu bir kız öğretti bana sözlük. beni terk ederken son çırpınışım olan seni seviyorum sözüne "duygu sömürüsü yapma" diye karşılık vererek. siz söyleyin sözlük. bir daha neden sevmek isteyeyim ki?
öyle canım yanıyor ki, aklım başımda değil. o uzun mesajları yazan ben artık kelime bulamıyorum düşünsenize. kalmadı, söylenecek sözüm kalmadı. artık sadece kalbimde hissettiklerim var. nasıl yapabildi, nasıl o kadar ileri gitti? niye yaptı, hiç mi düşünmedi ne hissedeceğimi?
uyuyacağım sözlük. düşüne düşüne helak oldum.
asosyallikte baya bir seviye atladım sanırım.
küçükken ağaçlardan tırtıl yakalar, karınca yuvasının önüne atardım. karıncaların tırtılla olan kapışması izlemek benim için orgazmdan daha zevkli anlardan biriydi. sonunda tırtılı yuvaya götürürlerdi hep ama tırtılın verdiği mücadeleye hayran olurdum. her neyse bugün bu haldeysem büyük ihtimalle tırtıllardan aldığım ahlar yüzündendir. tırtıl kelimesi de ne güzelmiş la. tırtıl tırtıl tırtıl tırtıl. insanın söyledikçe söyleyesi geliyor.

he bi de bugün enteresan rüyalarıma birini daha ekledim. bu tırtıl olayı rüyamdan sonra aklıma geldi. hasılı rüyamda bir yavru ördeğim bir de kaplumbağam vardı. bunları sokakta dövüştürürken, kaplumbağa önce ördeğin çenesini daha sonra kafasını koparıverdi.

lan bak şimdi aklıma geldi. küçükken düldülle splinter adıyla iki tane kaplumbağam vardı. neyse çok sıkılıyorlardır diye düşünerek akvaryumdan çıkarttığım iki japon balığını kaplumbağaların yaşadığı suya attım. sabah kalktığımda balıkların sadece gözleri kalmıştı suda.

olm bakmayın hayvanları çok seviyorum. yaralı bir hayvan görsem gözlerim dolar insanların aksine ama küçükken heyecan arıyorsam demek. şimdi sizin huzurunuzda eziyet ettiğim tüm hayvanlardan özür diliyorum. çok pişmanım hocular.
Tanimadan kibirli ve soguk taniyinca ne kadar sevecen biri denilen kisilerdenim.
arka sokaklar ilk çıktığında tutmaz bu dizi hemen biter demiştim.
Israrci olmak cogu zaman kaybettirir, yasayarak ogrenilen en dogru tecrube.
Sevgilim arkadaş grubuyla antalya'ya gitti. Icinde de 4 tane kahpe kadın var. Hemde yazlikta kalicaklarmis. Bugün de instagram'a fotograf atmis lan 3 kız yaninda bikinili salak salak ekrana gülüyo. Anlayışlı modern kız olucaz diye şu yaptığım gavatliga bak ay bu ne ya.
Yaptığım Anlayışlı olmanın ötesinde mi hiç bilmiyorum. Hakan allah cezani versin.
Gavatsin diyen artilasin, degilsin diyen eksilesin askdjsk.
Kapıcımızın oğlunu her fırsatta döverdim; misafir çocuklarını da döverdim. nedense çocuklara karşı böyle bir güdü vardı belli bir yaşa kadar içimde. 2005 gibi sona ermeye başladı. 2010'da birçok çocuğu ve bebeği sevmeye başladım. çirkin ve erkek olanları yine dövmek istiyorum fakat güzel ve tatlı kız çocuklarına bayılıyorum açıkçası. hatta sarışın renkli gözlü çok güzel ve çok efendi, ağır hareket eden iyi terbiye almış kız çocuklarına hayranım. çok ama çok değerliler. inşallah ilerde öyle güzel bir kızım olur. gerçi yaş oldu otuz. ne ara olacak bilemiyorum. evlilikte saçma geldiğine göre zor. neyse hayatın ne çıkaracağı, zamanın ne göstereceği belli olmaz.

gerçi böyle bir dünyaya çocuk getirme fikride intihar gibi...
sol frame bakıyorum da birinin renkli gözlü erkekle ilgili bi kuyruk acısı var da henüz çözemedim.
bi tükürme vakası da benim başıma geldi lisedeyiz aptal aptal işler yapıyoruz 4 katlı okul 4. Kattayız kim uzağa tükürecek diye yarışma yapıyoruz ilk iki arkadaş tükürdü ama öyle böyle değil görsen ejderha ateş ediyor dersin bende hızımı alamadım sınıfın en dibine gittim ağzımda toparladım balgam i ( o ara sigaraya da başlamışım siz düşünün) yardıra yardıra cama kostum ve altın vuruşumu yaptım yapmaz olaydım o tükürük samimiyetle söylüyorum yerinden fırlamış roket edasıyla gitti sevdiğim kızın saçına yapıştı kız düşüp bayılacak zannettim öyle sendeledi yani sonrası mı yanındaki kaltak sürüsü beni gördü sonrası mı kızı unutmak zorunda kaldım müdür yardımcısından iyi bi dayak yiyip utancımdan okul değiştirdim ama olsun yarışmayı ben kazandım şimdi aklına geldi utanmaktan çok gülme tuttu.
Beş satırdan fazla olan itirafları okumuyorum.
ne zaman leyla ile mecnun izlesem
kendimi böyle o kadar yalnız hissediyorum ki, yani böyle o kadar çok üzgün oluyorum ki, tarifi yok bunun ya ve bu her bölümde oluyor
o gemi gelmedi be ısmail abi.
kahve içtim uykum geldi.
kafam almıyor artık hakkaten. çalış çabala bi yere varmasin sonuç cidden yeter. ben pes ediyorum idare gibi kolay bi dersi tek kavrayamayan benim galiba.
edit:bu dersi butte verdim ertesi senede idari yargiyi aa yla veriyorum. tavsiyem su ki nefret ettiginiz seyin uzerine gidin.
şu aralar çok sinirliyim sözlük , nedeni nedir bilmiyorumda herkesi tersliyorum.

ama bekçi olarak şirketin müdürünü azarlamak çok zevkli oluyor , onu sinirden değil sevdiğimden yapıyorum. * *
Çevreme bakıyorum bir beni kimse umursamıyor, bir beni kimse kaybetmekten korkmuyor. Yahu ne değersiz biriymişim ben. işi düşünce aranacaklar listesinde bir numarayım ama. Bana da müstehak hepsi her seferinde salak gibi inandığım için.
geceleri uyurken sayıklıyormuşum sözlük,sürpriz oldu yeni öğrendim.
Facem de eskiden tanıdığım bir kız ev arkadaşı arıyorum kız erkek fark etmez yazmış. Tam cesaretimi toplamıştım ki kızın birisi yorum yazıp talip olduğunu yazıyor ve kızda kabul mesajı yazıyor. kız tam vaktinde yorum attı neyse ki az kaldı tescilli abaza sıfatını alacaktım.
oturdum tüm yazdıklarını tekrar okudum. ne oldu başın göğe erdi mi diye sorarsan sözlük gene uyku haram oldu. benden de adam olmaz. 2 yıl oldu ben hala neredeyim o nerelerde. yazık günah verilen değere , şuraya not olsun diye yazıyorum kimseye bir daha kendimden çok değer vermeyeceğim!