bugün

ailemin ve etrafımdaki insanların düşüncelerine göre ben bir dahiyim oysa ben bir gerizekalıyım hiç biri bilmiyor.
Şuan cartoon network izliyorum.
Ulan itiraf et et hiç sırrım kalmadı. Açıklayacak hiç bir şey kalmadı. Ne yazcam ben şimdi???!?!?
bıktım artık bu insanlardan. karşıma hiç mi düzgün insan çıkmaz.
Etrafımdaki herkes düğün hazırlıklarıyla ugrasiyor. Bende çeyrek parasını biriktirmeye çalışıyorum. Gelinlik giyen arkadaşlarıma ozenemiyorum. Damatlik bile daha cazip geliyor. O ceketin cebine sokulan bez parçası gibi hissediyorum kendimi. Gereksiz ve anlamsız.düğün çok saçma birşey. Gelinlik, kına, düğün,damatlik hepsi gereksiz. Hayatıma girecek adamın düğünü saçma bulmasını istiyorum. Boşver hatun düğüne harcayacagimiz parayla dev ekran televizyon alalım kalan parayla playstation alalım demesini istiyorum. Klasik kız hayallerini kuramiyorum. Kimseye itiraf edemiyorum ama bazen sırf bu dusuncelerimden dolayı doktora basvurmayi düşünüyorum.
sen de şu aşamaya geleceğimizi biliyordun er ya da geç.
Her ne kadar sadece aşka ve sevgiye kaptırsak ta şu bir kaç günde kendimizi kafamızı kurcalayan tüm farklılıklar su yüzüne çıkıp canımızı acıtacaktı bir gün.
O gün bugün olsun istedim, daha çok sevmeden, kopmaz bağlarla bağlanmadan yolun başında bu kararı almak daha kolay olacaktır inan.
Aylar sonra yine borç istedim babamdan. Bana sormadan, dünyaya gelmeme sebep olan insandan istedim. Millet babasının servetini batırırken, ben (ona Çok değil) 300 tl istedim. Bu ay Hesapta olmayan hesaplar yüzünden arttı masraflar. Sadece 5 günlüğüne istedim. Ama o "evini ayırırken düşünecektin" dedi. Sanki (manevi olarak) kendini bizden ayırdığını bilmeden söyledi bunu.

Ben; kendime evime çıkayım, özgür olayım, kafama göre takılayım diye ayırmamıştım evimi. ailemle kalırken, akşam yemeğinden sonra arkadaşlarla birkaç bardak çay, birkaç yudum muhabbet edip dönerdim eve. Kitap okuyup yatardım. Babam da hep aynı yorumu yapardı "yine mi komünist yazarları okuyorsun? Sokma şunları eve" banane adamın görüşlerinden? Ayrıca sanane benim görüşlerimden? Gören de odama che posteri astım sanar. Zaten Mutlu değildim o evde. Şiddetli geçimsizliklerine yıllarca şahit oldum; etkisi altında kaldım; ezildim; üzüldüm. Fakat bunların hiç farkında değildi ve hiç farkında olmadan da ölecek.

O parayı bulurum. Kara gün dostu niteliğinde çok arkadaşım var. Babamın vereceği cevabı da biliyordum zaten. Bilirsiniz işte: cevabını bilinen soruları sormak bir nevi ihtiyaç gibidir.

Ayrıca ailemden ayrı eve çıkayım, rahat edeyim diye düşünenler varsa aranızda iyi okusun. işin maddi boyutu bir tarafa, Manevi olarak yıpratır insanı. Binaya yayılan yemek kokusunun koyduğundan bahsetmiyorum. Kadınsız bir evde yaşanmaz. Sevgilim var demeyin. Aynı şey değil. Anne farklı. Eş olabilir ama sevgili olamaz. Annesini kaybedenler benden daha iyi bilir. Ben de yeni yeni anlıyorum. Ama artık geri dönemem. Dört duvar bir de ben mutluyuz. Kavga yok, huzursuzluk yok. Ağız tadıyla tatsız yemekler yesem de.
Bir çoğunun varlığından, kafasından, egosundan iğreniyor olmam benim soğukluğumdan değil insanların sahiden iğrenç oluşundan. Nefeslerimizi ölene kadar tutmaya ne dersiniz?

Yok olmanın güzelliğini ütülü yakalarınıza iliştirseniz ya.
sigaraya başladım sözlük. çocuktan uzak durayım derken sigaraya mı yanaştım ben de anlamadım. sonumuz hayrolsun.
Ben aslında hiç mutlu değilim.
sevgisiz kaldığımda çok huysuz oluyorum.
Bugun anladim buranin nasil bir bok cukuru oldugunu, oyle boyle degilmis lan bildigin kanalizasyon da havuz partisi yapiyoruz . Are u ready lets go dj.
Uyumak zorundayım ama uyuyamiyorum.
Salatalığı kiraz veya çilek reçeliyle yemeyi çok seviyorum.
Yarin uzun zamandır gorusmedigim dayimla goruscem sözlük. Gram heyecan yok.herif ne yapsam gülüyor hoşlanıyor manyak midir nedir.her çocuğun geçtiği evrelerden geciyirum niye sasiriyosa aq.
az önce bir arkadaşımla konuşuyordum. görüştüğü adamın ona sürekli bilgisiyle hava atmaya çalıştığını, halbuki kendisinin ediz hun'u ve tales'i tabi ki bildiğini ve araştırdığını söyledi. önce anlayamadım ama hakikaten edison ve tesla'dan bahsediyordu. çok samimi olmadığımız için uyaramadım alınmasın diye. başkasının yanında demese bari, üzüldüm kıza
Irkçı olduğumu itiraf ettim eksilediler. Bir itirafta daha bulunacam
insanı bu eksilerle itiraf yapmamaya itiyorlar.

Edit: 153000. itiraf imiş zall bir madalya alır artık.
sevgilim bu kadar güzel öpmeyi nereden öğrendi? *
Bugün yapıcagım, gelecek hayatım ile ilgili attıgım en önemli adımlardan biri. Şansım bol olsun.
Bir öğretmenle evlenmektense işsiz güçsüz biriyle evlenirim daha iyi.
Antinkuntinhatun özel mesajdan bana yürüyor ama halktan kızlarla ilişki yaşamadığımı itiraf etmek istiyorum.
Bazen tam bir odun oluyorum.
Sonra dediğim şeylerden pişman oluyorum, bu birlikte büyüdüğüm insana karşı ya da yeni tanıştığım birine karsi farketmez. Amacım birini kırmak falan degil çoğu kişinin bunu dikkate alıp üzüldüğünü de sanmıyorum ama ben pişman oluyorum. Sacmalamayi çok severim , ciddi gorunsem de genelde sohbet ederken eğlenceli sohbetleri seviyorum her şeyi tiye alabilirim, gulunecek dalga geçilecek bi şeyler illa bulurum.Zaten insan arkadaşlariyla bu yüzden konuşmaz mi herzzaman ciddi şeyler konuşacak halimiz yok , aslında kimse bundan dolayı bana şikayet etmedi ama ben pişman oluyorum.
Bazen de bi şeyleri devam ettirebilimek için odunluga vuruyorum, sonra yine pisman oluyorum.

Kavgam kendimle yani , ne yaparsam yapiyim umursamaz gibi gorumdugum zamanlarda bile kafaya takıyorum.
Bir insanın kırılması isteyeceğim en son şey , ya da birine saygısızlik etmek, gözümde herkes etten kemikten yapılma bi Allah kulu benim kimseyi kirabilecek ustunlugum , ya da bi hakkım yok .

Aşmaya çalıştığım çoğu problemimi çözüme ulastiriyorum, ama kendimle kavgam hic bitmiyor boş kaldığım her an kendimle uğraşıyorum. Olmak istediğim ama içinde olduğum durum beni acayip rahatsız ediyor bazen bunu kendime yediremiyorum.

Ve de sınav haftaları ozellikle son günler , birilerinin bana şunu çalıştın mi bunu yaptın mi, bak ben de calisamadim ya tarzı sınavla ilgili herhangibir şey duymak istemiyorum, bu beni çok strese sokuyor ve o zaman hiçbir şey çalışamıyorum. Kimsenin ne kadar çalıştığıni kaç gün önceden başladığını duymak istemiyorum.
Ve şu an o durumdayım , stresten elim ayağım birbirine karıştı.

bir gün konuştuğum insanlarin , yüzüme gülüp arkamdan nefret söyleriyle konuşuyor oldugunu duymak ve bir insanin onu kullandığımı düşünmesi en büyük korkum. Böyle bir şeyi hic yaşamam umarım.
sözlükte yaşımı söyleyince kimse inanmıyor ilginç. girdiğim entrylerden olsa gerek. oysa hepimiz burada dalgamızı geçiyoruz.
Bu başlıkta o kadar çok kişiye yazdım ki bilemezsiniz, yardım etmeye çalıştım herkese. Neyse böyle de bir itiraftı.
Kimi sevsem sevilmedim. Hep bi sevdikleri ya da unutamadıkları vardı. Ben ise hiç hatırlanan olmadım.