bugün

Kar soğuk kış zorlu hayat berbat.
Salya sumuk hastayim.
7 ay oldu sensiz.
insanlarin iyi olduklarina inanmaya çalıştıkça kotu olduklarini goruyorum. sevmedigim insanlarla yasamak zorunda olmaktan nefret ediyorum. kusmak istedigim koskoca bir nefret var dolu dolu...
Bazen insanlarla mesafe koymak iyi geliyor.. Sessiz sakin kendini dinliyor insan.. Bir sure sonra konusucak birini ariyor ama olsun.. Yine de yalnizken cay icmek gibisi yok be.
Olmuyor olamıyor.
insanlardan iğreniyorum sözlük. Benden uzak dursunlar.
Gördüğüm düşlerin ömrü benden uzun.
Sirf annem sigara ictigimi bilmiyor diye yakalanmamak adina balkona ciksamda geri iceri girememistim tabi saatler sonra cisim geldi. ve itiraf ediyorum sozluk , o gun balkona yaptim cisimi. Hunharca iserken yakaladi annem beni. Akabinde dayak yedim.
Bugün sevdiğim kızla göz göze geldim hani zaman durdu derler öyle bişey oldu belkide saniyelikti ama hiç bitmesini istemediğim bir zaman dilimine tekabül ediyordu benim için.
Bir erkek kardeşim var, ayni zamanda ev arkadaşım olur kendisi. Bunun bi de sevgilisi var, abi nasıl bir aşksa aralarındaki, her gece telefonla konuşurken kardeşim ağlamaya başlayıp seni seviyorum diye yalvarmaya başlıyor, işte o an benim sigortalarım atıyor.

Telefonu alıp kıza sövmek, kardeşime de tekme tokat dalmak istiyorum. Hic mi bi şey görmedin, öğrenmedin benden, hic mi gurur yok sende dingil?!

Bi dahaki sefere kendimi tutamayacağım sanırım.
ve tanrı dedi ki:

+ neden yaşarsın?

cevap verdi. tanrı'ya karşı cevap vermemek olmazdı. sessizdi. yaşamında ses çıkardığı da oldu. ama genelde sustu. hep sustu.

- günlerimi geçirmek için.
+ benim için bir şey yaptın mı?
- sana karşı çıktım. insanlara inandıkları bir yalanı anlatmaya çalıştım. inanmadılar.
+ benim olmadığımı nereden biliyorsun?
- sen olsan böyle olmazdı.
Ya sanırım ben fal baktırma bağımlısıyım.
yıllar sonra birine aşık oldum sanırım. emin değilim sağ elim hala çok üzgün. bilemiyorum onu aldatmak da istemiyorum

yıllardır iyi günde kötü günde yanımda oldu. ama yapacağım bir şey yok sağ elim elveda...
onu ilk gördüğümden beri kendi kendime çok düşündüm.hayatımda daha önce kesnlikle hissetmediğim bir duyguydu.aşk olmalı.tam emin de değilim.tövbeye geldim ya resmen.
babamı kaybettim...
acı çekiyorum. birgün herkes bunu yaşayacak ama o kadar büyük bir acı ki bu..

nasıl başedeceğimi bilmiyorum.
Oturarak işeme alışkanlığım var ancak fayansları suladığım için dalgayı eğerek alaturkaya denk getirmeye çalışıyorum bu seferde üstüme sıçradığı için dalga deliğe bakacak şekilde oturuyorum ve deliğe denk getirerek işiyorum evet itiraf ediyorum ters oturarak işiyorum nolmuş yani herşey hijyen için bi tek benmiyim böyle Düşünen, nolur birisi artılasında evrende yalnız olmadığımı bileyim.
Uzun entry girenler götünüze koyayım size bişey olmasın sizi okumuyorum. Bilginiz olsun.

Kısa öz girenler artılarınızı verdim. (bkz: seri artı oy veren sap)
sözlükte oyalanmaya çalışıyorum.. bloğa yazamıyorum. yazarken kahroluyorum çünkü orası daha gerçek.
bana bir oyun lazım. bana bir düş lazım.. bana bir yalan lazım..
gerçeğe katlanamıyorum.
Yalnizim diye sozluge geldim bir sosyallesym diye hicbirsey degismedi enteresan.
memesiz hayat hayat degil insan bunu anliyor. ahh meme ahh. meme bir ihtiyac.
ilişkimden sıkıldım. ona hiç bişey yapasım yok artık ne onunla muhabbet edesim geliyor ne onu göresim geliyor ne de başka bişey. hep bir yüksek beklentiler içinde.
aşk diye bişey yoktur. aşk denilen şey sadece cepdeki para. cebiniz ne kadar büyükse okadar aşk görürsünüz. aşık felan olmayın ben yarrağı yedim siz yemeyin sözlük kankilerim.
Beni bıraktığın gibi baskasini bulman belki beni şimdi uzuyor. Ama ileride o seni biraktiginda uzulen ben olmayacagim dingil.
yaş sendromu diye bir şey varmış bunu da anlamış oldum yaşlandığıma mı üzüleyim, hala işim olmadığına mı, hala sap olduğuma mı yoksaaa bok gibi bir hayatım olduğuna mı allahım mikemmel seçeneklerim varmış seç beğen depresyona gir.