bugün

akşam 10 olunca bişey yapmam gerekiyoda yapmamışım gibi hissediyorum. Ne unuttum diye düşünüyorum. Bişey unuttuğum yok. Unutmadığım olabilir belki. Çay demliyorum sonra onuda içmiyorum. Ev ahalisine bir selam veriyorum. Test çözüyorum ondanda sıkılıyorum boş boş bakıyorum. Pencereye bakıyorum her daim olduğu gibi gökyüzü kapalı yıldızları bile göremiyorum. Aynadakiylede pek muhabbetim yok bu ara dokunsam ağlar modunda ilişmiyorum içime. Bi yerde bi hata ya da eksik var onu bulmaya çalışıyorum.

Edit : çayı unutmuşum.
Nekadar uzak dursan, okadar yakın oluyorsun. Nekadar imkansız olsan, okadar umut oluyorsun. Akıl mı, beni sende tutan, yoks kalp, yada sen misin, sensiz beni bir hiç kılan.
Tiksiniyom la kendimden.
Fazla yalnizim sozluk. Bi de yarin okul felan var, bunlar hep sorun.
bir insan bu kadar öküz olur ya. anladığına eminim salak neden iki kelime etmiyorsun karşımda.
tam yarım saattir kadınlar klübü vs gibi forum sitelerine bakıyorum. gülmekten öldüm resmen. meğer memlekette ne kadar gizli hamile, kocasının aldattığını düşünen kadınlar var. bunun gibi çarpıcı başlıkları içerisinde barındıran bir kulüp. dünya kadar; hamile miyim? başlıkları var ve işin komik tarafı orda ki üyeler de çarpıcı cevaplar veriyor. bir tanesi de;

- allah hayrına gebelik testi dağıtıcam,biz nerden bilelim, yazmış.

kocam beni aldatıyor başlıkları hep fiyasko.
kadın terapi gibi içini dökmeye rahatlamaya gelmiş, verilen cevaplar; git kendini de öldür, çocuklarını öldür, kocanın bi tarafını kes vs. gibi saçma sapan iç karartıcı cevaplar. hayır kimlerden medet umuyorsunuz? evde boş boş oturan cahil kadınlar klübü yani başka nasıl açıklama yapılır.

dikkatimi başka bir yazı daha çekti. üç aylık kız bebeğini, anne kucagi denilen bir zımbırtı var ya, ona koyarken bacağının biri yukarda göğsünde kalmış diğeri normal.

işte müthiş sorusu:

-acaba bebeğimin kızlık zarı yırtılmış mıdır?
bu soruya nasıl bir cevap verilir siz kafanızda kurun. şimdi o kadının o kadar cahil kalmasina mı kizsam, yoksa bebeğin böyle saçma salak bir annesinin olduğuna mı üzülsem bilemedim. resmen beyin harbi yaşıyorum şuan.

yazık lan bunlara, okuyun araştırın kadından kadına ne zaman hayır gelmiş?

itirafım böyle forum sitelerini okuyor olmam. nasıl bir işsizsem artık.
işte bunlar hep can sıkıntısı.

merak edenler için (bkz: kadınlar klübü)

http://www.kadinlarkulubu.com/portal/
şimdi çok mutluyum diycem zilyon tane eksi yiycem.
allah benim belamı vermiş diyeyim siz tersi algılayın.
*
Bugün yine onu kandırıyorum gibi hissettim. Çünkü eninde sonunda ayrılıcaz ama ben ona ümit vermeye devam ediyorum. Başlarda her şey intikam almak içindi ama artık o isteğim de kalmadı. Çok karasızım sözlük. Pislik birisiyim galiba.
sikeyim böyle insanları, sikeyim böyle hayatı.
bugün okuldan bi arkadaşımın babası vefat etti sözlük. arkadaşla biraz samimiyetim vardı zaten. yakın arkadaş biraz. her neyse. çocuk yıkılmış be sözlük. biz duyduk biz de üzüldük. zor yani. insanın babası ölmesi. çok kötü be. allah yardım etsin kardeşime. ailesine sabır versin. 
Bu gün adres soran birini tam tersi yöne gönderdim, acayip zevk aldım anlatamam bu devirde gps nedir navigasyon nedir bilmezsen böyle şeyler olabilir cahil insanları pek sevemiyorum sözlük.
bugün işten ayrıldım.
Fakir ve cahillerin feyz alması gerekir..

bugün (yani dün) arkadaşlarla starbucks'ta oturuyor, bir yandan birbirimize egzoz dumanının yer yüzüne verdiği kifayetsiz zararı tartışıyor bir yandan da eşsiz lezzetli buzlu caffè americano adlı içeceğimizi zarif dudak hareketleri ile kibar bir şekilde yudumluyor, mercedes kullanmayı bırakmayı düşünüyorduk...

o sırada içeriye çok kaba, itici, banal ve geri kafalı olduğu her halinden belli cahil bir insan girdi. "burası kahveci mi?" diye sorunca, çalışan eleman "yok abi biz lahmacun ve pide salonuyuz" diyerek cahil insanla fevkalade güzel bir şekilde dalga geçti. hepimiz adamın suratına bakarak gülüyor, umarsızca kahkahalar atıp kabuslarında yer edinmeye çalışıyorduk.

o sırada adam kafasını öne eğerek "bana bir sütlü kahve!" demez mi? memleketimin haline o kadar acıdım ki! o an kalktım ve "sizin gibi cahiller yüzünden bu ülke kalkınamıyor efendim! arz ederim lütfen dışarıya çıkınız!" diyerek de fütursuzca tepki gösterdim. yanımdaki kültürlü ve zarif insanlar da bana katılınca cahil ve fakir adamı derhal dışarıya attık. kıraathaneyi göstererek, "hadi bakalım! herkes kendi evine!" dedik.

böyle adamları hiç anlamıyorum yahu, ne işin var starbucks'ta? otur evinde limonata iç, dizi seyredip küfür falan et ne bileyim?
simdi soyle bi sey var. biz 3 kisilik ask yasiyoruz sozluk.
seven erkek- seven kiz
ve ikisinide tanimayan ama olayin yakindan takipcisi ben varim.
simdi olay soyle oldu;
fransizca kelime-cumle cevirisi icin bi siteye girdim.
sitede de cevirilen son 20 sey gozukuyor.
baktim bi turk, fransiz kizin tekiyle konusmak icicn kullanmis siteyi.
yani kizinkileri turkceye cevirmis, kendi yazdiklarini fransizcaya filan...
valla ne konusuyorlarsa goruyom ben ordan. romantiklerde koftehorlar ehe
dizi gibi oldu artik bagimlilik yapti. ne konusmuslar bizimkiler diye acip acip bakiyorum
cok merak ediyorum acaba asklarini hep beraber yasadigimiz cift neye benziyor swh.
onlarin haberi yok tabi benden. ehe

editto banderas: ciddi düşünüyoruz ama biz. *
sabah 5 de kalkmak zorundayim ve bundan nefret ediyoruum !!!
Yok ya ben cidden cenabet dogmusum,bi insan bu kadar sanssiz olamaz.lanet etmis,beddua etmis birisi bana.
buzlu caffè americano diye bir içecek yoktur. caffe americano espresso'nun üzerine sıcak su ekliyerek yapılır.
soğuk isterseniz buzla servis edilir.

edit: bu enrty nasıl bu başlığa geldi tamamen muamma
Lan gitmesek bir şey sanacağız dedirten beyan. Ondan çok daha iyi kahve dükkanları var. isim olmuş popüler olmuş. Zaten zenginlik belirtisi olan her şeyi saymışsın. Bir de kahveci lan işte parasıyla değil mi? Elit bir yer mi starbaks da yerini gösterdiniz? Arkadaş dalga geçiyor galiba öyle diyenlere olsun bu söylediklerim.
Bugün de yazmadı be sözlük.
evet gene onu düşünüyorum. geceleri çok kötü oluyor ya. içini yakıyor. ne biliym tarifsiz bir acı oluyor.

ben hiç aşık olmam diye büyük konuşmuşum herhalde. sonradan çok fena göt oluyosun.

bir kaç ay önce ne güzel kimseye aşık değildim ve hani derdim yok diyebilirdim , aşk denen değişik işin içine girince geceleri ağlamakla geçiriyosun.

belki bazılarınıza saçma veya garip gelebilir ama inanın ki öyle.
konseri omuzda izlemek süper bir şey, bağırmaktan sesim kısıldı kafam zaten çok güzel bir de bugün doğum günüm. mutlu yıllar bana.
itiraf ediyorum çok güzelsin,

ama ' bi eski sevgili ' değilsin.
yenı ıse baslayanlar ılk basta gıcık olurlar bana sözluk. sonradan severler. ama şunu bilmiyorlar ki.
ben sevmeye basladım mı benı sevmeye baslarlar.
Abi neden her yerde karşıma çıkıyorsun, Sözlükte, geçtiğim yerlerde, dinlediğim şarkıda? Aklıma niye geliyorsun, içimde sana karşı sevgi yokken? 3 yıldır niye hiç değişmedin lan, karı kız olayını bırakmışsın sadece?
Hayır bir de ergenlik döneminde nick altına yazmışım bakıp bakıp intiharın eşiğine geliyorum, görüyorsan ve üstüne alıyorsan bu entry' yi senin ağzına sıçayım.
Neyse oh rahatladım.
Bazen telefonumdaki aramaları bilerek açmak istemiyorum. Yalnız kalmak ve kafamı dinlemek istiyorum.