bugün

itiraf ediyorum; ece ayhan'ı ilk zamanlar kadın zannediyordum.
zihnim, patlamaları için eşekleri saldıkları mayın tarlası gibi. paramparça...
Benim en kötü hikayemi, en güvendiğim insanlar yazdı.

alıntı.
aşık olmak istiyorum tekrardan sözlük.

kokusunu oksiyen yapıp ona bağlanmak istiyorum, sabah ki ilk sigaram kadar sevmek istiyorum sevilmek değil sevmek istiyorum sözlük.
ey sözlük belkide hiç bir yazarın anlayamacağı bir kişiliğe sahibim.

sorsan kürtçü katı adamın teki derler. ama o iş öyle değil. ben her ölen "insan"ın ardından ağlıyorum. ahmet kaya yı her dinlediğimde hüzünleniyor hrant dink i her okuduğumda üzülüyorum.

neden bilmiyorum ama en ufak haksızlığa uğramış insanı gördüğümde gözlerim doluyor ardından deli gibi bir güç geliyor.

evet sözlük en çokta genç yaşımda bir adalet mevzusundan ölmekten korkuyorum. biliyorum ki bu dünyada yapacağım çok iş var. bu memlekete yapacağım çok iş var.
Fakirlikten o kadar bıktım ki o kadar yani .
yaklaşık 40 dakika önce mesaim bitti ama eve gidesim yok sözlük..
Kendimden 4 yaş büyük biriyle bide internetten tanışıp buluştum ilk buluşmada pek siklemedim ama nolduysa o ikinci buluşmada vurulmuşum sonradan anladım bide ilk sevgilim oldu işin garibi biz neyiz sorusundan sonra çocuğa zorla söylettim galiba sevgili olduğumuzu neyse boktan bi sebepten ayrıldık ta ya ilk olduğundan yada böyle yarım bittiğinden fena takıntı haline getirdim bunun nesi itiraf demeyin çünkü ben bunları kendime zor itiraf ediyorum.
bazı şeyleri anlatıp sonrada çok sarhoştum hatırlamıyorum demek istiyorum.
her gun babam ölsün diye dua ediyorum sozluk. katil olmak istemiyorum . ama o orrroospu evladinin yasmaya hakki yok.
Evim ezan sesinin geldiği yere hopörlere çok yakın.
Hele bazı vakitler o kadar uzun sürüyor ki çıldırtıyor beni .
Sanki ben duymak zorundayım o sesi .
Nefret ediyorum duymaktan .
Müslüman ülkedeyim diye duymak zorundayım sanki .
Bok .
400 sayfa kitap okudum bugün sözlük, bu ben için bi ilk..

aynı gün içersinde sabah kahvaltısında misafirim vardı, market alışverişi yaptım farklı 4 market gezerek, faturalarımı ödedim falan, yani verimli bi gündü bugun çok hem de..

edit: bana hiç gelmiyor bu kitap işi, yine hayallere başladım..
kitap okudugum dönemler tam bi hayalperest oluyorum..

iki çocuğum olsun peşpeşe lütfen hatta ikiz olsalar ne güzel olur ya. 26 mda evlensem 27 de çocuk bi digeri de 30 dağar.

babam gibi olup 30mda 35mde çocugum olsun istemiyorum, şimdiki aklım olsa 20 de evlenirdim de ah ahh, her geçen an olgunlaşma adına..
en yakın arkadaşımın kardeşiyle yatmıştım ama bilmeden öğrenince cocugun yüzüne bakamıyorum hala.
12 yildir bir kisiye asigim.. cok sarhos olup yuzune soyledim kisa sureli bir sok gecirdi sonra arkadas olaraga bagladim. Simdi hic yasanmamis gibi davraniyorum.
bugün okulun ilk günüydü.
allahım bir zaman ancak bu kadar geçmez ya.
hiç bir halt yapmadan oturduk.okulda müdür yok, öğretmenlerin çoğunun tayini çıkmış gitmiş.
öğretmenler odasının ne kadar sıkıcı bir yer olduğunu bir kez daha anladım.
mürüvvet işine bulaşmayanları dövüyorlar sanırım.yine bıyık bırakmayan erkek öğretmenleri de dövüyor olabilirler.lan her şey neden bu kadar sıkıcı.
3 evlenme teklifi, 2 boşanma 2 de nişan dinledim bugün.
gelinlik dediğin kabarık olmalıymış prenses modelmiş adı.bir kez giyiliyormuş.kırık beyaz olsunmuş bir de.zaten onlar anlaşamıyorlarmış önemli olan çocuğun velayetini alabilmekmiş.aileler taa başından beri karşılarmış zaten.şiştim.
geçen sene bu kadar sıkıcı mıydı burası?
uyu uyu uyu zaman geçmiyor.sıcaktan beynim sulandı zaten.yetmez gibi televizyon bozuk. hesabımdaysa sadece 0.18 tl var.ve herkes eksiye inebilirken ben inemiyorum nedendir bilemediğim bir sebepten.
hiçbir şey yemedim ve zerre açlık hissetmiyorum.az önce çatışma çıktı diye sebepsiz mutlu oldum.burada birileri var allahım diye.şu sıralar duvarlarda yanlış yazan örgüt adlarını düzeltmek istiyorum fütursuzca obsesifliğim tavan yaptı sözlük.
ydh degil!ydg-h offf :(
saat daha 10 bile olmamış yaa.
o kadar telefonla konuştum ki.en son küs ayrıldığımız oda arkadaşımı aradım 3 yıl sonra.ne kadar acizim dülaaay.
ösym nin sınav takviminden gözüme sınav kestirip hazırlanmayı düşünüyorum bir kaç tanesine.
fütursuzca lavabo ovalamaktan kas yaptım. domestos kokusu içime işledi.sokaklar çok ağır kokuyor.
burada zaman geçmiyor.
sanki ölüp gitsek kimse farkımıza varmayacak gibi.nolur açılsın okullar yaa.

http://galeri.uludagsozlu...-g%C3%BCzel-lan_27855.jpg
Bugün rüyamda arkadaşımın abisiyle sevgili olduğumu ve evlilik hazırlıkları yaptığımı gördüm tamam yakışıklı falan beğeniyodum da hiç böyle hayal etmemiştim aklımın ucundan bile geçmemişti, sonra bu beni evlenmeden aldatıyodu tabi ama yine de çok güzeldi sırf bu çocukla biraz daha zaman geçirebilmek için rüyamdan geç uyandım inşallah bugün yine rüyama girer.
Anca rüyamda görürüm zaten.
o gün gelecek işte o gün herkesten intikamımı alacağım.
fuck yeah .
çok sevdiğim sevgilimden ayrıldim. cok mutsuzum bu aralar. tekrar barışak mı dese koşa koşa giderim yeminle.
deterjanlar çok pahalı.
kimi sevsem sensin. sahi kimi seveyim?
Sercan seni seviyorum , üzgünüm .
Dörtyüzbin tl borcum var. Alacaklarımı toplayamazsam yarra yedim sözlük.
Anne babanin ayrı olmasinın sancılarını çekiyorum. mutsuzum.
Hiç arkadaşım yok hiç .
Ve bu durum artık rahatsız etmemeye başladı .
Çok korkuyorum kendimden sözlük çok .