bugün

Bir takipçim oldu sözlük. Çocugum olmuş gibi sevindim,duygulandim. Tamam tamam ağlamayacağim..
aşığım hem de deliler gibi.
Topuklu ayakkabi kadinlari gercekten cok degistiriyor. Bugun bir kez daha buna şait olmuş bulunmaktayim.
benim odunluğumdan mı bilemiyorum ama siteyi aradım taradım ekşideki gibi "kanallar" benzeri bi şey bulamadım. yoksa koymadınız mı? ne güzel ekşide sinema,edebiyat kanallarına giriyorum son entrylere bakıyorum.mis. ekşide de sıram 350 küsür. şimdi ben orda yazar olursam buraya neden yazıyım? ilgilendiğim iki konuyla ilgili sol framede entry ye denk gelemiyorum ki.en azından ekşide ayıklayabiliyorsun. yapıverin bi güzellik siz de koyun sevgili uludağ sözlük yöneticileri. bunu kime iletmem lazım nereye yazmam lazım, onu da bulurum şimdi de bi faydası olacağını düşünmüyorum. inşallah benim odunluğumdan fark edememişimdir vardır "kanallar". zannetmiyorm ama umut işte fakirin ekmeği. bu bir itiraftı sözlük yanlış olmasın.
Sozluge geri dondum. Evet.

Ekleme 1: alt komsuya bir gun cok fena cemkirecegim. Yahu hergun istisnasiz yakara yakara sevgilinle telefondan kavga ediyorsun. Yok benden ayrilamazsin yok ben de mi o kizlarin yaptigi gibi yapayim falan yetti artik. 1 degil 2 degil 3 degil 5 degil. Ayril ayrilacaksin ya!

Ekleme 2: Gamze'den ses soluk yok kustugunden suphelenmeye basladim. Seker seyy nerelerdesin sen.
Bugün benim doğum günüm sözlük.

sabahtan beri evdekileri bıktırdım ama asıl eziyetin bugün başladığını bilmiyorlar.*
eh yılda bir kere oluyor zaten, bu kadarına da katlansınlar.
evet sozluk gelemiyor. o, her seyi planladigim, ona her seyi anlatacagim tatile gelemiyor. planlar, cadirlar, sahildeki yuruyus, kamp hayati.. hic biri olamayacak. peki ben ona bunu nasil soyleyecegim sozluk? en yakin arkadasima onu sevdigimi nasil.?!
Kocasına sakso çekip çocuğunu öpüp koklayan kadını anlayamıyorum. Ana mı bu karılar. Kim bunlar amk.
başlığın bizlere yine, itiraf girmek için 00:00 ın beklendiğini göstermiştir.
(bkz: ilk ben gircem)
bi kerhane bir itiraf başlığında kullanılabilecek mottodur heralde.
içmemeye inat etmiştim ama tutmadı. bu sefer sadece sarhos olmak için içiyorum.
biraz klişe ama kankama aşık oldum yapcak bi şey yok kanka kanka takılmaya devam.
sözlük bu kadar modernleşmeyelim yani gerek yok sınırı aşmayalım.hatunlar modernlik diye orasını burasını açıp herbulduğu erkeğe sarılmasın.içki içmesin.yahu çok çirkin görünüyo kimse söylemiyo mu ki bunlara.hatun kısmısı daha kibar olmalı usturuplu giyinmeli o ne öyle ya memeni aç sonra aa neden bakıyosun.boğacaksın hepsini o olacak.
Yaralarimi kimse bilsin gorsun istemiyorum.Kimseye guvenmiyorum.Yaralarimi gosterirsem uzerine tuz basarlar biliyorum.
bir bakışın vardı. artık yok. o olsa da sen yoksun. ama allah var. o biliyor bana neler yaşattığını.
Liseyim sözlük!!!
can sıkıntısından canım sıkılıyor ya hu.
Türk'ün Uzayla imtihanı dizisini izledim göğsüm kabardı.
Bugün kara bir gün sözlük .

Yeni doğacaktı daha, abimin 3 kızından sonra gelecek olan erkek bebekti çok istediği göklere uçtuğu bebekti. Sürekli herkeste gülücüklere sebep olan bebekti.

Bugün ölü olarak doğdu yegenim ve yıllardır güçlü gördüğüm abimi hüngür hüngür ağlarken gördüm dayanamadım sözlük bende tutamadım kendimi. içim sızlıyor sozluk. Allah evlat acısı yaşatmasın.
hala eski tasarımı kullanıyorum. yenilikleri sevmiyorum napayım.
iki uc ay önce kokumla sarhoş olan kizin her gece farklı mekanda sarhoş olmasi agirima gidiyor.
gururum inciniyor.
anlayamazsiniz.
azeri türklerinin mayoya-bikiniye topuna "çimerlik geyimi" demesine çok gülüyorum. ne bileyim, komik bence. ama hoş bir taraftan da.
herşey neden temelinde bu kadar basitken şimdi karmaşık. ki ben giderek ilerliyom listemde bu yaz sonuncusunu yapmak istiyodum o konsere gidip hayallerimi tamamlamış olmayı yani, daha yeni farketmiyom bunu da ama ben yanlış yere gidiyom hayallerimi tamamlamak için. unutmuşum bir tane daha kalmış ya onuda gece uyuyamayınca hatırlıyom zaten ya da sabah müzik dinlerken bilmem belkide basketbol oynarken veya film izlerkende olabilir. şimdi bakınca garip geldi galiba hiç unutmuyom.
- " sözlük düşüşte ", " sözlük kalitesinin düşmesi " tipinde başlıklar açan ve entryler giren herkese gıcık oluyor, hepsini seri eksilemekten keyif alıyorum. şikayet edeceğine 2 bilgi entrysi girsene. vallahi sıktılar artık.
- yaz mevsimi bazen gereğinden uzun ve şamata dolu geliyor. uyuz oluyorum.
- erkekleri parmağında oynatmaya çalışan kadınları sevmiyorum.
- ahkam kesen, sürekli liderlik taslayanları, ukalalık yapanları sevmiyorum.
- kas gücü, müzisyenlik, fırlamalıkla çevre ve sevgili edinen erkekleri sevmiyorum.
- özeleştiri yapmayan, laf sokup duran ama en ufak takılmada şiddetli tepki veren insanları sevmiyorum.
- kibirli ve tepeden bakan fenerbahçe fanatiklerini sevmiyorum.
- parker posey" e bayılıyorum. şahane bir kadın...
- alex morgan" a bayılıyorum. şahane bir kadın...
- kaykaycıları ve patencileri fırlamalıkları ve gürültü çıkarmaları yüzünden sevmiyorum.
- aziz yıldırım gıcık, mahmut uslu gıcık, sevmiyorum.
yağmur yağıyor, ıslandım, üşüdüm. üstelik dışarda durmak zorundayım eve giremiyorum.